Ron Weasley Neden Bizim Seçilmiş Kişimiz?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Ron Weasley Neden Bizim Seçilmiş Kişimiz? – Fantastik Canavarlar

image

Ron Weasley sadece Harry Potter’ın en yakın arkadaşı değil. O kendi içinde bir kahraman. Ölüm Yadigarları‘nı bitirmediyseniz buradan sonrasını okumamanızı tavsiye ederiz! Ortamlarda çok ihtiyaç duyulan komik rahatlamayı sağlamış olabilir, ama onda bundan daha fazlası yatmaktadır. Ron kendi içinde bir kahraman ve bizim için çok önemli bir karakterdir. Farklı Bir Tipin Biçim Değiştirmesi Felsefe Taşı‘ndan… (DEVAMI…)

5 Beğeni

Her ne kadar benim favori karakterim Luna olsa da yazıya katılıyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Ron’u o kadar sevmiyorum ki Umbridge vs Filch’i ona tercih ederim.

1 Beğeni

ron önem i pek yok tabi çokta sadık değil hani hani .

3 Beğeni

Sadıktı ve hep yanımızdaydı…
Favori karakterlerimdendir…
Ciddi ciddi sevmeyen var mı Ron’u? :roll_eyes:

Ben bu yazıya katılıyorum. Aslında, burada söylenen her şey doğruydu. Bu yazıdan önce Ron’u çok sevmiyordum. Ama şimdi tam tersi. :slightly_smiling_face: :blush:

Çoğu kişi Ron’un önemli biri olmadığını söylemiş ama kesinlikle katılmıyorum. Ronald, burada da bahsedildiği gibi oldukça cesur ve iradeli bir karakter. Zaten sadece filmleri izleyenler Ron’un gerçek karakterini anlamakta zorlanabilirler. Sadece gerçekten kitapları okuyanlar Ron’u çözebilir.