Sagopa Kajmer, Yunus EP Adlı Yeni Albümü ile Karşımızda

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/muzik/sagopa-kajmer-yunus-ep-yeni-albumu-dinle/

image

Sagopa Kajmer yeni albümü Yunus EP ile dinleyicinin karşısına çıktı. Ünlü müzisyen, 5 parçadan oluşan albümünü 5 de kliple süsledi. (DEVAMI…)

3 Beğeni

2000lerdeki tarzına döndüğüne katılmıyorum. Soundları eski şarkılarından tamamen farklı. Şarkıların sözleri yüzünden böyle düşünüldüğünü düşünüyorum.
Son zamanda yaptığı şarkıları kafiyeden uzaktı. Bu albümde sözleri eski tarzıyla yapmış. Kliplerle de destekleyince güzel bir iş çıkmış ortaya.Şimdilik benim favorim “Zamanla” oldu.

Güzel scratch dışında çok farklı bir olay yok. Çok fazla kötü albüm ve şarkı dinlediğimiz için iyi geliyor herhalde…

Ben en çok Korsan’ı sevdim. Bir önceki mini albımündeki Neyse şarkısı gibi. Saklama Bulurlar da iyiydi ama diğerlerine alışmam uzun sürebilir.

Eski Sago şarkılarına da benzemiyor açıkçası. Sago yeni bir tarz oluşturdu ve onunla devam ediyor.

1 Beğeni

Sagopa Kajmer’in Kayıp Rıhtım’da haber yapıldığı günleri de mi görecektik be :d Yunus abi buralara uğrarsan benim hikayeyi de bir okursun inşallah (:

Sonuçta Müzik kategorisi de var forumda. :slight_smile: Sago olsun olmasın göreceğimiz şeyler bunlar.

1 Beğeni

Ben müzik paylaşılmasına karşıyım. Bu iş youtuber müziği paylaşmaya kadar gider. Gerek de yok bence. Kendi mecralarında duyuluyorlar zaten. Burda paylaşılması kimin ne işine yarayacak.

Sosyal medya kullanmıyorum. Haber için sağol,bir bakayım parçalara.

Favorim bu oldu.