Salon Yayınları

Yayınevi hakkında görüş ve önerilerinizi, yayınevinden çıkmasını beklediğiniz/istediğiniz kitaplar hakkında görüşlerinizi, çıkan kitaplar hakkında fikirlerinizi/eleştirilerinizi uygun bir dille belirtebilir ve ilgili yayınevinin açıklamalarını/haberlerini bu başlık altında belirtebilir veya tartışabilirsiniz.


Dikkat: Başlıkta genel forum kuralları geçerli olup itham eden, hakaret içeren, alay veya küçümseyici mesajlar uyarılmaksızın silinecek ve tekrar etmesi halinde cezalandırılmalar olacaktır. Ayrıca başlığın amacından sapması durumunda da mesajlar silinecektir. Lütfen başka konularda konuşmak için forum içerisinde belirlenmiş ilgili konuları tercih ediniz.

Konu içerisinde kişisel tartışmalar sürdürmek veya konuyu kişiselleştirmek başlığı amacı dışında kullanmak olarak değerlendirilecektir.

Salon Yayınları da Kitapyurdu ile çalışmayı bırakmış. https://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/publisher_products/all&publisher_id=7983

Aralarında bir husumet mi yaşandı? :slight_smile:

Bu gidişle kitapyurdu belli bir kitleye hitap eden kısıtlı bir site olacak. Bundan aylar önce yayınevlerinin bazı yaptırımlara karşı birlik olarak dik durması gerektiğinden bahsetmiştim. Tam olarak dediğim olmasa da sonuç öyle olacak gibi. Yine de kendi sitesi olan yayınevlerinin özellikle kendi sitelerinde komisyon ödemedikleri için daha fazla indirim olması gerektiği de bir gerçek. Her zaman olmasa bile yılda üç defa büyük indirimler yapabilirler.

4 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum, bazı konularda geri kaldılar gibi biraz da