SATILIK-Çizgi roman

+puslu kıtalar atlası ====hepsi %50 indirimli olarak hesaplandı. Fiyat 335tl. Kargo alıcıya aittir. AYRI SATIŞ YOKTUR.

5 Beğeni

Hocam tekil satma ihtimalin varmı

Tekli satış yok maalesef.

Ayrı satış olursa bir kısmına talip olabilirim.

Maalesef ayrı satış yoktur.

V For Vendetta, Watchman ve Sandmanlerin hepsi desem bir şey değişir mi? Ve diyelim ki değişti (değişmese bile 2. el fiyat belirsin kafamda rica ediyorum) ne gibi bir fiyata tamam olursunuz?

Hocam hepsi etiketin yarı fiyatına koydum zaten ve bir kaç aylık kitaplar. Eline kitabı alınca zaten ikinci el olmadıgını anlarsın. Ama tekrar dedigim gibi alacaksanız ancak hepsini bir satarım.

hadiii alacam diye o kadar uğraştın niye satıyosun şimdi :slight_smile: şakası bi yana iyi satışlar. Alan şanslı sıfır almış gibi olacak.

2 Beğeni

Yaw ben sahafmıyım😂 oku sat benim olayım. Yoksa kitap koyacak yer bulamazdım.

1 Beğeni

Valla helal olsun, bu durumda ben sahaf olabilirim :smile: almadan duramıyorum

1 Beğeni

şu an param olsa düşünmeden alırım gerçekten. muhteşem görünüyorlar.

Otostopçunun Galaksi Rehberi Kabalcı ciltli basımı ile takas edelim mi bazılarını? :slight_smile:

Aklında hangileri var. :slight_smile:

Pazarlığı Sandman ciltleri + V + Cadılar Bayramı + Güngezgini’nden açıyorum ve pazarlık sonucu Güngezgini hariç olarak anlaşıyoruz. :slight_smile:

Yarın Birgün ayrı satışa açacam alıcı çıkmassa düşünebilirim. :slight_smile:

Bir kitap için bu kadar fazla kitabı vicdanen kabul edemem.
Benim de çok yakın zamanda 21 günlük askercilik işim var. Onu aradan çıkartayım tekrar masaya oturalım.

1 Beğeni

ben toplu alım gerçekletireceğim gibi duruyor ama yılbaşından sonra. tekli watchmen almak isteyen birileri varsa ortak girebiliriz. :slight_smile:

Toplu alacaksan yeni ilan açtım onların yanında yeni çizği romanlar koydum. Bu hafta sonunda 15e yakın yeni çizği romanlar eklerim. Tabi okuduktan sonra :slight_smile: