Satılık Karışık Kitaplarım

Zorro 50
Sherlock Holmes 180
Marslı 35
Piri Lezzet 30
Kumadam 10
Efendi Uyanıyor 25
Körler Ülkesi 25

Roverandom 25
Silmarillion 80
Beren ile Luthien 45
Gondolin’in Düşüşü 55
satıldı

Hannibal Lecter Seti 350

Kitaplarım genel olarak temizdir. 1 defa okundu. Bazısı hiç okunmadı. Merak edene tek tek bakarım. Kargoyu almak isteyen kişiden rica ediyorum. Ptt ile göndereceğim. Toplum alım olursa karşılıklı konuşup anlaşırız.

2 Beğeni

Merhabalar, kitaplarımı bügün teslim aldım. Gayet güzel paketlenmişler. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Serafina… :heart_eyes: Devamını okumaya fırsat bulamadım ama seneye kesin okuyacağım. Dördüncü kitap bu sene çıkmıştı. Seneye geldiğinde ben de peş peşe bitireceğim. Okuyalı epey oldu. Okurken seri olduğunu fark etmemiş olduğum için okumuştum ama hâlâ hikayesi aklımda.

@mtears Talihsiz Serüvenler ciltli midir? Ciltliyse talibim de. :blush:

1 Beğeni

@Agape Serafina’yı 12 yaşındaki kardeşim için almıştım. Yaşına uygun mudur sizce?

Teşekkürler iyi okumalar dilerim :slightly_smiling_face: @Agape ciltsiz maalesef :woman_shrugging:t2:

1 Beğeni

Her yaşa uygun bence ama unutmayın ki ben sadece ilk kitabı okuyabildim. Mitlerden faydalanarak yazılmış bir eser. Muhtemelen o kısmını kaçıracaktır ama güzel bir atmosferi var. Farklı yaşlarda bilgi ve birikime göre farklı tatlar alınabilir. :blush: Kızkardeş ise daha bir sevecektir. :wink:

@mtears Üzdün… :pensive:

2 Beğeni

Tarihçi satılır mı yaa? :expressionless: Okuduğum en güzel Drakula & Seyahat romanıydı.

2 Beğeni

Yenilerine de yer açmak lazım :sweat_smile: Ben o kadar da şeyapmadım ya. Uymadık birbirimize galiba çok :roll_eyes:

1 Beğeni

Kafes ve Tarihçi’de herhangi bir yazı vs var mj acaba?

Merhabalar ancak bakabildim kitaplara kusura bakmayın. İkisinde de hiçbir şey yok, temiz.

Merhaba, başlık güncel mi? (Otomatik Piyano, Tesla, Kurak, Kafes, Tarihçi, Soğuk Deri, Canavarın Çağrısı, Acil Gerçekdışılıkta Maceralar, Cam Arılar, Klâsik bk öyküleri, Oz Büyücüsü, Doktor Ox’un Deneyi) Bu kitaplar mevcutsa alabilirim.

Merhabalar maalesef güncelleme fırsatım olmadı Soğuk Deri, Cam Arılar ve Acil Gerçekdışılıkta Maceralar mevcut değil. Diğer kitaplar mevcut.

Pazartesi sokağa çıkma yasağı bitince havale yapabilirim dilerseniz.

1 Beğeni

Kitaplar dün elime ulaştı teşekkür ederim.

Güzel günlerde okuyun. Ben de teşekkür ederim :blush:

:tada: Konumu güncellemek için yazıyorum…

1 Beğeni

Merhaba iyi satışlar. Resimler ve fiyatlar güncel mi?

Merhaba birçoğu güncel evet. Mesajınıza da dönüş yapıyorum.

Merbaba, benim de merak ettiklerim Kubbenin Altında, Siyah Kan, Titan, Saatler, JV, Kanını Satan, Asimov ve Lontano. Aynı fiyatlar geçerli ve satılmadıysa alabilirim.

Mesaj atıyorum size (20krktr)