Satılık Kitaplar (Hepsi satıldı konu kilit)

Hepsi satılmıştır teşekkür ederim.

3 Beğeni

Hocam harry potteri 1 hafta sonra alabilirim uygunsa size de :slight_smile:
Aynı sekilde Neil gaiman öyküleri de.

Kitaplarin fotograflarini da alabilir miyiz ?

Malesef 1 hafta sonra görev yerime döneceğim. Önümüzdeki hafta Cuma ya kadar satabilirsem satacam yoksa yaza kalacak. Fotoğraflarıda yarına yükleyeceğim.

Bu beni üzer. Daha yeni ithaiki indiriminde biraz iceri girdim. Ay sonu maaş falan malum :sweat_smile: kısmet napalım.

1 Beğeni

Yüzde 90’ı uygunsuz demişsiniz lütfen iddianızı ispatlayın. Neil Gaiman Öyküleri Zebramodan 100 tl ye almıştım Amerikan Tanrılarınıda 110 tl ye almıştım isterseniz fatura linkini gösterebilirim. Birde Açıklamalı Notlarıyla Hobbit aldığımdan biraz fazla fiyata satıyorum. Diğerleri piyasa fiyatının altında. Teksas ve Tommiks serilerini toplayacağım için bu kitapları satıyorum almak zorunda değilsiniz.

20 karakter 20 karakter

O zaman 10 tl daha indirim yaparım tüm ürünlere kargoyu karşı taraf öder.

20 karakter 20 karakter

1 Beğeni

Teşekkür ederim üslubunuz için. :slight_smile:

1 Beğeni

Bilgilendirmek adına, normal ptt tarifesi şöyle;

resim

Kitap kampanyasıyla göndermek istiyorum derseniz 1 kg’ya kadar 3 tl, 1 kg’dan büyükse tablodaki fiyatın %50’si oluyor. Dilerseniz yaklaşık ağırlık tahmininize göre düşün fiyatları iki tarafa da adil olmuş olur böylece.

Geçen 160 gr icin 16 tl kargo verdim ben, dönüp dolaşıp hep bi kazık yiyorum ya :krs:

O şubede çok fazla kitap gönderim yapan yoksa bilmeyebiliyorlar, benim de ilk gönderimde sorun çıkarttılar. Dedim ptt kargo anasayfasına girer misiniz? PTT : Kargo Anasayfada dönen 2 resimden biri bu kitap kampanyasının. Sonra biraz bekletip okudular, indirimli gönderebiliyorum o zamandan beri. :slight_smile:

1 Beğeni

Açıklamalı Notlarıyla Hobbit’i 80 tl’ye kadar düşürdüm.

Illuminae, Obsidio,Gemina 70 TL

Tamam abartmış olabilirim sıkıntı yok. :slight_smile: Illuminae serisi ciltli mi ? :thinking:

3’ü de ciltli zaten o seri ciltli basıldı. Kral Katili Güncesi 2 kitap 30 tl

1 Beğeni

Kral katili güncesinin kondisyonu iyi mi acaba mesaj olarak resim gönderebilir misiniz? Eğer kondisyonu iyi ve ptt kargo kampanya ile alacak ise kesin talibim seriye.

Sadece ilk kitabin kenarinda ufak sorun var

Illuminae serisinide gösterir misiniz, bende almak istiyorum?:thinking:

1 Beğeni

1 saate gösteririm eve geçince.

1 Beğeni