Satılık Temiz Kitaplar ( Grange, HP Resimli baskılar, True Blood, Philippa Gregory, Dinamo, Nicolae Jorga içerir.)

Merhaba. Yeniden taşındığım ve askere gideceğim için kitaplığımı eksiltmem gerekiyor. Gardrops hesabıma bazı kitaplar ekledim. Tahmini fiyatlar girdim, teklif verebilirsiniz. Sadece baskısı olmayan kirapların fiyatlarını yüksek tuttum, bunlar da yine bir sahaftan alınabilecek rakamların altında. Dileyene kargo alıcıya ait olmak üzere Gardrops dışından gönserim yapabilirim.

1 Beğeni

Yeni kitaplar ekledim. İsteyene alıcı ödemeli kargo ile Gardrops dışı satış yapabilirim. Ama Gardrops daha uyguns geliyor kargodan.

Merhaba arkadaşlar yeni kitaplar ekledim. Fiyatları tahmini girdim. Almak istediğiniz kitaplar varsa bütçenize uygun teklif vermekten çekinmeyin lütfen.

İsteyenlere kargo kendilerine ait olmak üzere Gardrops dışı da gönderim yapabilirim.

Birkaç kitap almak istiyorum da hepsini ayrı ayrı mı almam gerekiyor? Sepet yapma şansı yok mu?

Merhaba toplu alım ayarlarım açık gardrops üzerinde. 3 kitap ve üzerinde yüzde 5 indirim yapıyor sistem. Gardrops dışı almak isterseniz de yine sepet yapabiliriz.

Nasıl alacağım acaba topluca? Herhangi bir ibare göremedim tıklayacağım.

Satın al butonuna tıklayıp sepetinize ekliyorsunuz, sonra geri dönüp almak istediğiniz her ürün için bunu yapıyorsunuz. En son sepete tekrar gidip satın alabilirsiniz.

Uygulamayı yükledim oldu. Bilgisayarda olmuyormuş. Sipariş verdim şimdi.

Tesadüf oldu evden çıkıyordum tam. Sizinkini de hazırladım hemen. Birazdan kargoya vereceğim.

1 Beğeni

Merhaba yeni kitaplar eklendi.

Merhaba, yeni kitaplar eklendi.