Satılık Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri (SATILDI)


Kitap orjinal ve sıfırdır.İstediğiniz şehire Ptt Kargo ile gönderim vardır.

Not:Fiyat sondur. Elimde son 2 adet kaldı.

Fiyat 150TL SATILDI

2 Beğeni

Hiç okunmadı :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Bu kitabın tek baskı yapıp, telif haklarından dolayı tekrardan basılamaması ve karaborsaya düşmesi ne kadar üzücü bir durum. Hele okunmaması :thinking:

5 Beğeni

Okumak istemediğimden değil.Kitap elimde fazladan olduğu için okunmadı :slight_smile:

1 Beğeni

Çıktığında Liste fiyatı 49 liraydı. Koy 70₺ den iki güne satarsın. Tabi tercih senin . Şimdi sahaflarda 300-400 diyebilirsin ama satabilen sahaf var mı o fiyata hiç sanmıyorum.

3 Beğeni

100 liraya anlaşalım. Bir kitaba 150 lira istemek gerçekten acımasızlık. 250 lira isteyenler için çok yaratıcı tabirlerim var ama burada yazmam doğru olmaz.

9 Beğeni

Yalnız önemli bir detay, (KARGO ÜCRETSİZ):slightly_smiling_face:

5 Beğeni

İlan günceldir…

Siz idefix, kitapyurdu vb. gibi bir kitap satış sitesi misiniz? Değilseniz sıfır kitap nasıl satıyorsunuz?

1 Beğeni

Adam sahaf bak sattıklarına bir milyon tane kitap sattı forumda.

Sizin yürüttüğünüz mantığa göre belirttiğiniz sitelerinde sıfır kitap satamaması lazım.Neticede onlarda aracı şirketler.Kitapları yayınevlerinden temin ediyorlar.Bu yüzden ikinci el sayılır değilmi?

Size tavsiyem kitaplarınızı matbaadan almanızdır.Hatta kitaplar basılırken sizde orada olursanız kimse elini değmeden kitapları temin etmiş olursunuz.

1 Beğeni

Eğer sizde bu aracı siteler gibi matbaadan yayınevi aracılığıyla direkt olarak temin ediyorsanız o zaman tek bir cümle ile evet sıfır diyebilirdiniz.

Belli ki bu aracı sitelerden satın alıyorsunuz ve insanlara sıfır diye satıyorsunuz. Oysa ki faturası kesilip size satıldığı anda o kitaplar 2. el oluyor artık. Üzerinden yorum yapılacak bir konu değil bu.

İkinci el fakat sıfır temizliğinde diyebilirsiniz. Fakat bu tarz “sıfır kitap” diye satanları görünce biraz ilginç buluyorum. Bu mesajım aslında sadece size değil, sitedeki bütün “sıfır ürün” satanlara.

1 Beğeni

Şu mantığa da hayranım. Pazarlama kavramlarına uzak olmanız ayıp değil tabii ama bu işin içindeyseniz üretici, tüketici, perakendeci gibi kavramları bilseniz daha iyi olur. Perakende şirketler ile sizin yaptığınız iş aynı mı? Ben o firmalardan satın alırken sıfır olduğunu biliyorum, faturam da kesiliyor. Siz fatura kesiyor musunuz? Ya da sizin garantiniz nedir? Sıfır, demeniz mi? Bari yaptığınız işin ne olduğunu bilin, ona göre konuşun.
Ayrıca üstte arkadaşın da dediği gibi, bir ürün nihai tüketiciye ulaştığı anda ikici eldir. Kullanmamış olabilirsiniz ama o ürün artık ikinci el konumundadır.

Arkadaşlar bu kitabı sadece elinde bulundurmak değil de okumak istiyor ve öyküleri merak ediyorsanız kitap elektronik ortamda mevcut. Ben henüz okumadım ama şöyle bir göz gezdirdim, oldukça iyi bir şekilde epub formatına aktarılmış. Okuma keyfini bozacak bariz bir hata göremedim. İthaki telif sorununu çözüp yeniden bastığında da kitabı temin edebilirsiniz. Böylece etik açıdan da bir sorun kalmaz.

3 Beğeni

Bende de aynı şekilde bir e-pub u var. Ve oldukça da kaliteli. Yok ben telefondan okuyamam diyenlerde gitsin 5-10 TL’ye çıktısını alsın. Normalde bu tarz bir şeyi tasvip etmem ama bu bizim değil yayınevinin suçu, bizi karaborsacıların eline düşürdüğü için.

4 Beğeni