Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Konusuna baktım bayağı ilginç listeye ekledim teşekkürler.

1 Beğeni

Geçen Amazon’nun indirimlerinde dolanırken bu çizgi romanın 10 Tl’ye düştüğünü gördüm ve 10 TL ye şimdi fasikül bile basılmıyor diyerekten aldım ve çok güzel bir baskı olmuş cidden. YKY’nin Red Kitleri boyutunda ve çok yüksek kalite olmasa da kuşe kağıda basılı.Çizimleri de bayağı güzel, isteyen olursa paylaşırım :innocent:

Her ay Power Rangers’ta alabildiğimi alıyorum. 20 TL’lik fasiküller tükenince 13Gezegen den pahalıları tüketmeye giriştim. Yeşil Ranger kapağı exclusive bir kapaktı ve biraz tuzluydu. Umurumda değildi açıkçası, Power Rangers bu hayattaki en düşük bütçeli TV evrenlerden biriyken bana bayağı para harcattığını söylemem lazım. :joy_cat:

14 Beğeni

Geçen sene verdiğim sipariş elime ulaştı. (Tutamadım kendimi, affedin…) Haşhaş Savaşı’nın nasıl basıldığını merak ediyordum ve sonuçtan memnun kalmadım. Şu üç kitap arasındaki en pahalı ve en basit baskıya sahip kitap olmuş bence. Ben şu boyutu ciltsiz baskılarda zaten sevmiyordum bir de ciltlisini yapmışlar. En azından enden geniş olsaydı da, - Pegasus’un bastığı Nevernight gibi- bir esprisi bari olsaydı o 150 Lira fiyat koymanın. Sadece orijinal kapak ve ciltli kitaba, ciltsiz baskıdan iki katı fiyat koymaya gerçekten anlam veremedim. Martı Yayınları’ndan çıkan Şiddetli Hazlar bundan çok daha iyi bir baskıya sahip ve liste fiyatı 70 lira civarında.

42 Beğeni

“The toys that made us” diye bir belgesel var Netflix’de. Lisanslı oyuncakların üretim hikayelerini anlatıyor, star wars, barbie, he-man vs. Yüzeysel ama keyifli bir anlatımı var. Henüz izlemedim ama 3. Sezon 2. Bölüm Power Rangers ile ilgili. Belki ilginizi çeker.

3 Beğeni

Yılbaşı öncesi İdefix’den aldığım kitaplar geldi.Kuponlar sayesinde nispeten uygun fiyata aldım. :slight_smile:

Mumcu’nun kitapları boyut olarak keşke biraz daha büyük olsaymış…12 - 19.5 yerine 14 - 21 daha mantıklı olurmuş. :no_mouth:

27 Beğeni

Ciltli baskının kalitesi yerlerde. Sizlerin de görmesini istedim ki almak isteyeniniz olursa nasıl bir şey olduğunu görün. İthaki’ye hiç yakışmayacak bir kalite bu.

37 Beğeni

Ben Power Rangers bölümünü hatim ettim diyebilirim :rofl: :rofl: :rofl:

2 Beğeni

Dune okuyabilirsiniz.

Tam beklediğim gibi bir baskı. İyi okumalar :smile:

1 Beğeni

Çok kaliteli değil mi? Teşekkürler. :joy:

1 Beğeni

Teşekkürler ama okumuştum yıllar önce.

1 Beğeni

İyi ki almamışım, büyük hayal kırıklığı cidden.

“Bakın ciltli baskı yaptık” demek için yapılmış bir baskı olmuş…Hani fiyatı Conan ciltli gibi olsa neyse diyeceğim ama fahiş fiyat koyup kalitesiz bir baskı ortaya çıkarmak bildiğin okuyucuya saygısızlık.Almayacağım kesinleşmiş oldu. :upside_down_face:

6 Beğeni

Ben en baştan almayacağıma dair karar vermiştim :slight_smile:

2 Beğeni

Ben en azından Dune ciltlileri kadar bir şey bekliyordum ama gördüğüm kadarıyla onlardan bir tık daha kötü bir baskıya sahip. Yine de karton kapaktan iyidir diyorum. Yalnız ben gayet uyguna aldım. Şu anki fiyatı ile asla alınacak bir kitap değil. Yine de ben üçlemeyi ciltli olarak tamamlayacağım. Serileri yarım bırakmamaya özen gösteriyorum.

2 Beğeni

İç şömizdeki baskı o kadar saçma ki yani yerdeki kadının ki kadınsa neresi neresi belli değil yani :thinking::thinking::thinking:

2 Beğeni

Teşekkürler bu görseller için. Haritayı sanki fotokopi çekmişler de öyle basmışlar gibi duruyor. Sevimsiz bir durum olmuş 🥲

2 Beğeni

Haritasına takılmadım ben şömiz iyi ama kapakta yer alan görsel çok kötü bir de cilt kalitesi pek iyi değil. Bundan çok daha iyilerini daha önce yaptılar. Sanki malzemen çalınan inşaat gibi olmuş. Sözde 9 şiddetine dayanıklı bir bina ama yoldan tır geçince ev sallanıyor. :joy:

8 Beğeni

İç kapak baskısı İnce Memed gibi bi’şey olmuş. Al kendin yorumla demişler. Bakıp bakıp bir şeyler üretirim artık, gökyüzünde bulut bükmece.

1 Beğeni

Arka kapaktali görseli koymuşlar ama çok başarısız olmuş, malzeme kalitesini geçtim baskı kalitesi için bile özenmemişler.

17 Beğeni