Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Kitabın içinden 2-3 fotoğrafı kitap içerikleri başlığına ekledim.

2 Beğeni

Amazon ilk posta siparişlerim geldi. Bazı BKK’ların ayracı yoktu ya da farklı kitaba aitti o biraz üzse de çok uyguna bu kitapları almak beni mutlu etti.

41 Beğeni

50 TL hediye çekini sayarsak hepsi 150 TL tuttu.

Edit: Böyle bakınca aslında biraz pahalı gibi duruyor ama Sissoylu kendi başına zaten 60 TL. 75TL’den düşmüştü kaçırmadım.

40 Beğeni

Amazon üzerinden eksik olan 36 adet HAY klasiklerinden kitap aldım. İş yerine 36 ayrı paket geldi. Amazonu anlamak mümkün değil. Yazık günah ya. Pazartesi alabileceğim paketleri malesef.

3 Beğeni

Bana geceden beri mesaj geliyor Amazon’dan :smile:
Her sipariş için ayrı ayrı sevk edildi, dağıtıma çıkarıldı gibi.

1 Beğeni

Arkadaş Yayınevi olanlar Hepsiburada’dan cüzdan bakiyesi harcamak için aldıklarım. Diğerleri Babil.com’dan.

32 Beğeni

30 Beğeni

Hocam Cezeri’nin İcatları kitabını almayı düşünüyorum. Kitabın içinden birkaç sayfa paylaşma imkanınız var mı? Teşekkürler.

Amazon’dan aldığım kitapların 1/4’ü geldi. @keltmuzoso düşündüğümden küçük çıktı beğenmedim. Birazdan hangi kitabı istediğimi söyleyeceğim. :joy::smiling_imp:

38 Beğeni

Burada paylaştım.

1 Beğeni

Eyvah :joy: :joy:. Ben beğendim :nerd_face:. Bekliyorum söyle göndereyim, insaflı olursun umarım :joy:.

1 Beğeni

Amazon 113 lira tuttu.

34 Beğeni

Evde kitapları koyacağım bir yer kalmadı. En son gelenleri üst üste dizeceğim. Senin canın sağ olsun. Bir kere okurum beğenmezsem yakında kitap satış konusu açmayı düşünüyorum. Kitaplıkta yer açmam lazım oralarda değerlendiririm. Sen de listemden bir şeyler almak istersen özel indirim uygulayacağım sana. :grin:

1 Beğeni

Tamamdır nasıl dersen sözüm her zaman geçerli :joy: . Okuyuculardan kitap almayı 0 almaktan daha çok seviyorum kesin alırım bir şeyler :dancer: .

1 Beğeni

Dorian Gray’in Portresini ne kadara aldınız?

75 TL idi. Kodlar ve hediye çeki ile daha uyguna gelmiştir.

1 Beğeni

75 TL ye aldım. Kod kullanmadım.

1 Beğeni

sırtı çok yumuşak, bu yabancı yayınevlerinin baskı tarzlarını seviyorum TR’de bu kitabı basabilecek teknolojik ve tecrübe yeterliliği olan 1-2 matbaa var onlar da hali hazırda DC ve Marvel için omnibus basan matbaalar ve TR için iş yapmıyorlar bildiğim kadarıyla sadece yabancı prestij kitap basıyorlar

Amazon

İlknokta Simyacı 45 tl

34 Beğeni

50 TL Hediye Çeki ile Silmarillion’un yepis yeni halini aldım. Bendeki acayip yıpranmış ve kötü durumda. Diğer kitabı da çalıştığım yerdeki bir arkadaşa hediye olarak aldım. Umarım beğenir. Beğenirse bir BK okuru daha katılacak aramıza.

23 Beğeni