Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Stan Lee’yi @xZOKA haber vermişti sanırım :slight_smile:

4 Beğeni

Bir teşekkür de @xZOKA 'ya gelsin o zaman benden :slight_smile:

3 Beğeni

Bunlar hep @Leingrad ’ın suçu! Teşekkür ederim çok güzel bir kitap oldu

17 Beğeni

Eksikleri tamamlama siparişleri. PKD Dolap’tan, Karamazov Nadir’den.

Yalnız Karamazov diğer ciltler yanında kısa kaldı. Temiz en azından.

17 Beğeni

Kitaplar akrabamın hediyesi. Beyblade mini mini, tatlış bir baskı olmuş. Eskiden çizgi filmini de izlerdim. Mangası olduğunu bilmiyordum çok güzel bir sürpriz oldu.:blush: Umarım devamı da çıkar.

Julia’nın ise adını duyuyordum ancak bende herhangi bir sayısı yoktu. Polisiye olması bakımından ilgimi çekiyordu. Böylece ilk Julia sayımı edinmiş oldum.

Herkese iyi okumalar.:slightly_smiling_face:

12 Beğeni

Geçen gün Sanderson başlığında okumadığım üç kitabı var diye sıralarken bu iki kitabı unutmuşum, :slight_smile: sonradan aklıma geldi bunları da okumadığım.

Amazon’dan alındı.

22 Beğeni

Saniyenin onda biri kadar süre için üçüncü kitap haberi sandım. Aşırı mantıksız ama nedense çıkarsa hiç haber verilmeden basılmış olacak diye düşünüyordum. Tatlı bir adrenalin oldu.

3 Beğeni

İnanıyorum ki en yakın zamanda 3. kitapla ilgili bir haber alacağız.
:crossed_fingers:

3 Beğeni

Şu suratı blurlayabilir miyiz, başına da uyarı yazalım lütfen.

“Yüzbinlerce insanı; etkisi yıllara yayılan zehirli okla vuran, panzehiri elinde tutarak pis pis gülen, yaptıkları yanına kalarak ceza almayan azılı suçlunun görselini içerir. Fobisi olanlar bakmasın.”

6 Beğeni

Bilerek bu resmi paylaştım. Amacıma ulaştım. :face_with_hand_over_mouth:

3 Beğeni

Sizde Rothfuss korkusu başlamış.

1 Beğeni

Başladı demeyelim de dördüncü evrede can çekişiyor diyelim. İçimde, çok derinlerde, ölürse belki taslakları yayınlanır diye bekliyor olabilirim.

umarım delil falan sayılmaz bu yazdığım

3 Beğeni
3 Beğeni

Şahsen Beyblade baskısını hiç sevmedim.Normal Japon boyundan bile küçük ve sayfalar o kadar sırta yapışık olmak zorunda kalmış ki boyut yüzünden bazı balonlar okunmuyor çünkü açılmıyor sayfalar.

2 Beğeni

“Oyun Bitti” gider, “Tazı Payı” gelir. Rahmetli Hamdi Varoğlu’ndan tüm Rougon çevirisi talep edilseymiş keşke.

16 Beğeni

20 Beğeni

Goblin’i çok merak ediyorum. Umarım çok iyidir. Belki okuduktan sonra görüşlerinizi yazarsınız. :blush:

2 Beğeni

Ben manga dünyasına pek hakim değilim. (Beyblade 3. ya da 4. mangam.) Bu sebeple normal boyut nedir bilemiyorum.

Balonlar konusunda haklısınız incelediğim kadarıyla birçok yerde sıkıntı olmuş.

Ben tatlı bir baskı derken kapağı, renk seçimleri ve küçük boyutu açısından demiştim. Kullanışlı değil ama göze hoş geliyor bence.:slightly_smiling_face:

1 Beğeni

ilknokta siparişim. Biraz bekledim yine her zamanki gibi.

28 Beğeni

Amazon’dan, üç ayrı hesaptan 120/40 kodu kullanarak toplam 320 TL’ye aldım. :star_struck:

33 Beğeni