Sayı #133: "Çiftlik Öyküleri"

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Sayı #133: “Çiftlik Öyküleri” – Aylık Öykü Seçkisi

image

Çizim: Furkan Avcı Gözlerinizi bir çiftlikte açtınız. Ahırdan hayvanların sesleri geliyor. Odadaki hava şaşırtıcı derecede temiz. Gökyüzünde bulutlar yok. Yataktan çıkıp aşağı indiğinizde, her şeyin en tazesi ve doğalıyla donatılmış bir kahvaltı sofrası sizi bekliyor. Taze süt, yumurta, peynir, reçel… Her şey fazla kurgu. Çatalı ağzınıza götürdüğünüzde, anlıyorsunuz. Paravan iniyor, düzen ve gerçeklik gözlerinizden içeri… (DEVAMI…)

8 Beğeni

Öyküler gelmiş, harikasınız yine. İyi ki seçki var. İyi ki siz yazar dostlar var. Yazmaya ve okumaya devam. :raised_hands:

4 Beğeni

Merhaba herkese :blush:

Ben de seçkide yeni sayılırım. Masal temalı sayıda seçkiye katıldım. Böyle kaliteli bir seçkide yazmak benim için çok değerli. Profesyonel anlamda uzun zamandır şiir ve deneme yazmama ; üç kitabım olmasına, köşe yazarlığı ve bloggerlık dahil yazmada birçok farklı alanda tecrübem olmasına rağmen öykü çok farklı ve sıradışı bir alan benim için. Daha çok öykü okuyup yazmaya çalışıyorum. Benden çok çok daha iyi yazan arkadaşlar var burada tabii ki. Eksiklerimi görmek ve gelişebilmek için eleştirilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum. :pray: Ben de sizlerin öykülerinizi okumaya ve yorum yapmaya çalışıyorum. Herkesi yeni sayıdaki öyküme bekliyorum (Gece Gibi Karanlık Bir Çiftlik ) sevgiler​:heart:

3 Beğeni

Yıllardır okuyucusu olduğum seçkiye ikinci kez bir öykü ile katılıyorum. Cin Çiftliği öykümde herkesin bildiği eski bir masalı yeniden yorumladım. Yorumlarınız çok kıymetli :blush: Keyifli okumalar!

2 Beğeni