Sayı #157: "Gladyatör Öyküleri"

Öykü Seçkisi'nde okumak için: Sayı #157: “Gladyatör Öyküleri” – Aylık Öykü Seçkisi

Çizim: BlueWillow Kayıp Rıhtım Aylık Öykü Seçkisi’nin yeni sayısında sizleri gladyatör teması etrafında şekillenmiş öykülerle buluşturuyoruz. Gladyatörler insanlığın en eski ve en vahşi eğlencelerinden biri olan arenada savaşan cesur savaşçılardı. Onlar hayatta kalmak için mücadele eden ve izleyiciler tarafından ölüm ya da yaşam hakkı verilen insanlardı. Ancak sadece bir eğlence aracı değillerdi. Onlar, Roma İmparatorluğu’nun…

(DEVAMI…)

5 Beğeni

Sayı gelmiş hoş gelmiş. :partying_face: Bu ay ne yazık ki yetiştiremedim. Sonraki için hemen çalışmalara başlayayım.

3 Beğeni

Teşekkürler. Çok bekledik ama değdi. :slight_smile:

2 Beğeni

Tam da umudumu kaybetmeye başlamıştım. 157 sayılık bir geleneğe son vereceksiniz diye ödüm kopmuştu, teşekkür ederim. Her zaman söylemeye çalıştığım gibi siz olmasaydınız bu, içten içe kendisini dev aynasında gören Aziz Hayri, sesini nerede duyuracaktı. Tekrar teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar. Uzaktan bakınca -af edersiniz ama- yalakalık gibi görünen bu satırların samimiyetine inanmanızı diliyorum.

4 Beğeni