Senin Masan Hangisi

Kesinlikle! 1 masa ve 3 sandalye talep ediyorum yetkililerden.
Ekleme: @SJack hocamın bilgilendirmesine göre PKD reis android dansöz de getirmiş sandalye sayısını 4 yapalım lütfen. :joy:

2 Beğeni

Sizin masada yancı da olabilirim :smiley:

Çaylar yancıya ait ama. :joy: Philip K. Dick biraz çok içer kafa ütüleyebilir haberiniz olsun. Wells ve Asimov’un durumu dengelemesi olası ama PKD bu her an her şey olabilir.

1 Beğeni

Hm ilginç bir masaymış ama böyle bir masanın çayları ödenir yani, sorun değil :slight_smile: Olsun, Pkd anlatsın ben dinlerim.

2 Beğeni

Jose Saramago, Jack London, George Orwell’lı masa aradım ama yok. Sana da kantinde yer veriyim mi ya da kasada, garson @barbaros olmuş :smiley:

2 Beğeni

Kasada çalışabilirim. Açık çıkarsa ne olacak? :joy:

1 Beğeni

Böyle yazarlar var. Bu yazarların olduğu yerde çay en az 50 dolar olur. Forumdan herkes 1 çay içebilmeyi başarırsa inşallah kasada açık falan kalmaz :joy: O masa benim, şu masa benim demeyi biliyorlar madem o çay içilecek :joy:

@SJack parayı peşin alırız her ihtimale karşı :smiley:

1 Beğeni

Açık çıkarsa Agatha Christie ablamız çözer ne olduğunu. (Briç masasındaki cinayet kitabı da konuya uyuyor). :grinning:

2 Beğeni

Hangi masa Efe Gold içiyorsa. :relaxed::relaxed::relaxed:

Senin masa burası ama bence dikkatlı ol, bu masada herkes sırayla birbirine “devgenç” tokatı atıyor.

“En devgenç benim, hayır ben devgencim, hakiki devgenç benim…”

3 Beğeni

1 Beğeni

Şöyle dev bir yazı.

1 Beğeni
  1. masa tabii ki.
    Masada yaşayan sözde sadece G.R.R Martin var. Onu da darlayarak öldürür yerine Rothfuss’u getirirdim. Tak oynardık. :slight_smile:

Diğerler sandalyelere de büyük ihtimalle Brandon Sanderson ile Joe Abercrombie’yi oturturdum.