Sergei Lukyanenko - Yeni Nöbet

Nöbet serisinin 5. kitabını yayımlamayı planlıyor musunuz?

Teşekkür ederim. (20 karakter)

@Everfever
Kemal Bey görmemiş olabilirsiniz diye işaretleyim dedim. Bu seriye başlamak istiyorum ve bu yüzden merak ettim. Kitabı basmayı planlıyor musunuz?

Merhaba. Planlarımız dâhilinde ama şu anda net bir tarih veremiyorum.

@Everfever
Kemal Bey, soralı neredeyse 2 sene olmuş. Hâlâ planlarınız dahilinde mi? :slight_smile:

2 Beğeni

Bu arada bu seri nasıl? Zamanında indirimde almıştım duruyor halen. Kaç yaş grubuna hitap ediyor. Klişe bir hikaye mi?

1 Beğeni

:slight_smile: 2 senedir o planların üzerinden bir pandemi, bir döviz krizi ve bir kâğıt krizi geçti. Son durumu gerçekten bilmiyorum. Mecbur kalmadığımız sürece yarım seri bırakmak istemiyoruz ama özellikle bu yıl hiçbir söz veremiyorum.

@Buyifix Ben henüz sadece ilk kitabı okuyabildim ama beğenmiştim. Young adult kitabı değil. Klişe de değil. Rus fantastiği.

2 Beğeni

Başlamadım daha, bitmesini bekliyorum :frowning:

Sitede @mit 'in inceleme yazısı vardı sanki. Ona bakmanızı tavsiye ederim.

@Everfever cevap için teşekkürler.

1 Beğeni

Nöbet Serisi gayet güzel, yetişkinlere yönelik bir şehir fantastiği serisidir. Şimdiye kadar çıkan bütün kitaplarını okudum. Ve biri hariç (sanırım ikinci ciltti) hepsini çok sevdim. Tavsiye ederim.

İlk kitapla ilgili şöyle kısa biri inceleme yazmışım zamanında:

6 Beğeni

Okuduğum en özgün ve kaliteli serilerden biri. Kesinlikle herkese rahatlıkla tavsiye edilir.

2 Beğeni