Sevdiğiniz Oyun Replikleri

“Savaşın aslında neye benzediğini tasvir edecek birine ihtiyacımız var. Renkli bayraklar ve dokunaklı konuşmalar yapan generalleri değil, tecavüzü, şiddeti ve pervasız zalimliği.”
Witcher 3: Wild Hunt

“Bunca yıl, Dutch, bu yılan için mi?”
Red Dead Redemption 2

“Üzgün olma, daha iyi ol!”(From Software oyunları oynarken sürekli kafamda tekrar ediyor)
God Of War

Ve tabii ki de olmazsa olmazlar :smiley: :smiley:

Boy!
Kratos

Mango
Nathan Drake

2 Beğeni

“Bir kahramanın konuşmasına gerek yok. O gittiğinde, dünya onun için konuşacak.”

Halo – 2001

2 Beğeni

Kaptanlar için balık, balıklar için kaptan avladım.
Pyke

Barış bir yalandır, savaş ise ebedi.
Aatrox

LoL

Bir hiç uğruna olamaz.
Her şeyin bir nedeni var.

Ellie The Last of us

2 Beğeni

“Kabuslar? Onlar hiç bitmezler, Snake.”

“Sen Snake değilsin ve ben de Ocelot. Biz İsimleri Olan İnsanlarız.”

“Sen de mi, yaptığın fedakarlığın dünyayı değiştirebileceğine inanıyorsun?”

“Bir kere içindeki savaşçıyı uyandırdığında… o bir daha asla uyumaz. Daha büyük gerilimler, daha büyük heyecanlar arzularsın. Paralı bir askerin, bunu şimdiye kadar fark etmiş olması gerekirdi.”

“İnsanlar acı çekecek, tabii ki - aslında var olmayan bir acı (phantom pain). Dünyaya sırf bunun için yeni bir ortak dil gerekecek.”

“Sen bir askersin, görevini tamamla!”

“Ben ne düşmanım ne de dostum. Ben, böyle kelimelerin anlamsız olduğu bir dünyadan döndüm… Aramızdaki tüm engelleri kaldırdım. Şimdi seninle ben ölümüne savaşacağız.”

“Sen de bir askersin. Anlaman gerek. Seninle ben, böyle bir dünyada yaşamaya devam edemeyiz. Gerilime… çatışmaya ihtiyacımız var. Dünya bugün çok yumuşak hale geldi. Gerçek duyguların bastırıldığı bir dönemde yaşıyoruz. Dolayısıyla biraz karıştıracağız işleri. Gerilimle dolu bir dünya yaratacağız… açgözlülük ve şüpheyle dolu bir dünya, cesaret ve korkaklıkla dolu.”

MGS Serileri

“I’m Fragile, but not that fragile…”

Death Stranding

3 Beğeni

“Stand in the ashes of a trillion dead souls and ask the ghosts if honor matters. The silence is your answer”

Mass Effect

7 Beğeni

“Bir trilyon ölü ruhun külleri arasında durun ve hayaletlere onurun önemli olup olmadığını sorun. Sizi vallahi şamar oğlanı yaparlar, benden söylemesi.”

Kitle Etkisi

4 Beğeni
  • You have no honor. (Lord Shimura)
  • And you are a slave to it. (Jin -The Ghost- Sakai)

Ghost Of Tsushima

We work in the dark to serve the light.
(Bence oyunu yazmaya gerek yok.)

1 Beğeni

Beasts all over the shop… you’ll be one of them sooner or later.

Bloodborne

Böyle yazınca etkileyeciliği kalmıyor pek ama seslendirmesi efsaneydi.

Şu oyunu pc ye getirin artık yahu.

1 Beğeni