Sınav Cehennemindeki Hogwarts Öğrencilerinden 17 Acı Veren Ders

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Sınav Cehennemindeki Hogwarts Öğrencilerinden 17 Acı Veren Ders – Fantastik Canavarlar

image

Öğrencilik hayatın boyunca sınavların korkulu rüya olmadığı bir dönem hatırlıyor musun? Hermione gibi tekrarlarına önem veren ve düzenli çalışan bir öğrenci bile olsan, stressiz bir sınav dönemi düşünülemez. Bunlar tüm öğrenciler için olduğu kadar Hogwarts öğrencileri için de geçerli. Hele bir de ucunda “İfrit” almanın korkusu varken, aksi düşünülebilir miydi zaten? Size Çetin Zamanlarda Yardımcı… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Selam Sayın Okyanus,
yazınızı beğendim, güzel bir bilgi paylaşımı olmuş.
yalnız yazıyla ilgili bir problem var. belki de benim bilgisayarımdan kaynaklanıyordur.
sesli harflerin yerinde soru işareti var.:slight_smile: yazıyı yönlendirilen siteden okudum orada
bir sorun yok.
iyi günler dilerim

1 Beğeni

hermione her zaman mükemmeldir ama kusursuz değil

2 Beğeni

@Kenan_Cetinkaya bilgisayardan değildir bence çünki bende de oluyor. Sadece bu yazıda değil, diğerlerinde de öyle. Neden acaba?

Her insan gibi, değil mi?

Şu yazıyı okudum ve evet haklılar. Her kısmında. Ben her zaman sınavlardan en yüksek notları aldım. Şu aralar aynı anda bir kaç işle uğraşmalıyım. Bu yüzden 4-5 saat uyuyorum. Sınavlar gerçekten berbatlar. Kendimi kopyalamak-hayır, hayır- bir zaman döndürücü istiyorum.