Siren Yayınları

Yayınevi hakkında görüş ve önerilerinizi, yayınevinden çıkmasını beklediğiniz/istediğiniz kitaplar hakkında görüşlerinizi, çıkan kitaplar hakkında fikirlerinizi/eleştirilerinizi uygun bir dille belirtebilir ve ilgili yayınevinin açıklamalarını/haberlerini bu başlık altında belirtebilir veya tartışabilirsiniz.


Dikkat: Başlıkta genel forum kuralları geçerli olup itham eden, hakaret içeren, alay veya küçümseyici mesajlar uyarılmaksızın silinecek ve tekrar etmesi halinde cezalandırılmalar olacaktır. Ayrıca başlığın amacından sapması durumunda da mesajlar silinecektir. Lütfen başka konularda konuşmak için forum içerisinde belirlenmiş ilgili konuları tercih ediniz.

Konu içerisinde kişisel tartışmalar sürdürmek veya konuyu kişiselleştirmek başlığı amacı dışında kullanmak olarak değerlendirilecektir.

Aslında sosyal medya hesaplarından yazdım hatta mail attım ama cevap vermiyorlar. Don DeLillo’nun Libra, Underworld, Mao II ve diğer kitaplarını basacaklar mı? Umarım bir yayınevi yetkilisi ya da bilgisi olan biri görür.

Zero K’yı basacaklarlar ama diğerlerini bilmiyorum. Biraz uzak bir ihtimal gibi gözüküyor. Zaten butik bir yayınevi oldukları için pandemi dönemini sıkıntılı geçiriyorlar. Geçen sene çok az kitap çıkardılar bu yüzden.

1 Beğeni