Sizi Ağlatan Animeler

Çizimi ne yapalım hocam adam bölüm versin yeter bize. :slight_smile:

Mangadaki arc şu an inanılmaz güzel diyor herkes, çok güzel karakterler çıkmış ve seri bir noktada Buz ve Ateşin Şarkısı gibi karışmış. :joy: Ama bölüm çıkarmıyor adam ya, hayret bir şey!

1 Beğeni

Steins;Gate hangi bölümdü hatırlamıyorum. Spoiler da vermek istemiyorum ama izleyenler hangi bölümden bahsettiğimi direkt anlayacaklar zaten :frowning:

2 Beğeni

HunterxHunter - Kimera Ant Arc …

Your Lie in April - İzlediğim animeler arasında beni en çok duygulandıran bu oldu

Assasination Classroom - Yani,çok özel veya çok iyi bir anime değildi ama sonu gerçekten ağlattı

Bunlar dışında ağlatmasa bile duygulandıran : Golden Time,Ano Hi Mita,Tengen Toppa Gurren Lagan,Toradora,FMA:Brotherhood,Violet Evargarden,Avatar (Anime sayılıyor mu cidden bilmiyorum ama çok da önemli değil bence)

2 Beğeni

Gunbuster: Aim for Top ve Mobile Suit Gundam 0080: War in the Pocket (Sonunda ağlamayan normie’dir)

Ha bir de Welcome to the NHK (“Welcome to the God” bölümünün sonunda oynatıcıyı durdurduktan sonra duşa girip yarım saat hıçkıra hıçkıra ağladığımı bilirim)

2 Beğeni

Duygusal olarak berbat olduğum bir zaman diliminde No.6’yı izleyip yaklaşık bir saat aralıksız ağlamıştım. Animenin üzücülüğünden daha ziyade dümdüz boşluğa ağladım sanırım ama anime de sarsmıştı beni. Nezumi canımın içi sen bunları hak etmedin. :broken_heart:

4 Beğeni

Şonen Ai diye gereksiz itiliyor bence seri, çok tatlı bence de. Bir arkadaşımın önerisiyle başlamıştım, tamamını bitiremedim ancak beğenmiştim çok tatlıştı.

Mangasının daha iyi olduğunu duymuştum.

1 Beğeni

Evet aslında diğer yaoiler gibi tamamen aşk veya cinsellik etrafında şekillenmiyordu. Belli bir senaryo içine yedirilmişti aşk kavramı. Bilim-kurgu açısından ise çok güçlü bir senaryosu olmamakla beraber sizin de dediğiniz gibi keyif veren ve insanın aklında kalan bir tarafı var. İzleyin, izlettirin! :confetti_ball:

2 Beğeni

Ağlamamıştım ama inanılmaz içime oturmuştu. Henüz No.6 kadar güzel bir shounen ai bulamadım ben şahsen. ://

2 Beğeni

Wolf’s Rain. İlk defa lisedeyken izlemiştim. İzlediyseniz bilirsiniz; bi tane istasyon kasabasında karın tokluğuna calışan pes etmiş kurtlarla karşılaşıyorlardi. Olaylar oluyordu, bizim karakterler atar gider yapıp hakaret ediyorlardı. Oradaki kurt da diyordu ki “daha çok gençsin anlamazsın”. Geçen yıl tekrar izledim. İlk izleyişimde gerçekten çok gençmişim :frowning:

Cowboy Bebop. I will carry that weight.

2 Beğeni

Şu sahnede ağlamayanı tanımıyorum.

2 Beğeni

No.6 kadar olmasa da Given da çok güzeldi. Özellikle müziklerine bayılıyorum. Belki ona bakabilirsin. Şimdilik aklıma başka anime ismi gelmedi :frowning:

2 Beğeni

Given’ı izledim çoktan :sweat_smile: güzeldi cidden ama No.6 bir başka.

2 Beğeni

images (10)

Güldürür de ağlatır da. :sob:

1 Beğeni

Beni en çok etkileyen tür anime olmasına rağmen ağlatan olmadı, ama gözlerimin dolup boğazımı düğümleyip en çok etkileyen FMA oldu. Hüngür hüngür salya sümük ağlatan da şahsiyet dizisi ve shindlerin listesi filmi oldu. Tabi beni için en çok ağlatan tiyatroları ve Kürtçe filmleri saymadım🥲

bea8ce860ae61dd1ed89a69ede274b0c
1529694389_653169944_preview_giphy
4cb946f613d0dc1c57cef968c7abe001
NervousPhysicalDogwoodclubgall-small

Spoiler olmasın diye bu sahneyi tam atmadım ama şu repliği okumak bile şu an ağlatacak neredeyse. One Piece içinde ağlatan çok fazla sahne var. İnsanların One Piece’i sadece aksiyon ve Luffy’nin aptallıklarından ibaret sanması çok üzüyor beni.

Daha çok anime var ama aklıma şu an ilk gelenleri attım.

4 Beğeni

Herkesin ağladığı sahnelere bile ağlamayan biri olarak; One Piece nerdeyse her duyguyu barındıran ve aşırı yoğun işleyen bir anime olduğu için ağladığım sahneler, etkisinde kaldığım sahneler oldu. Onun dışında ağladığım HxH’da sadece Meruemsama sahneleriydi. Hatta galiba en çok etkisinde kaldığım karakterdi kendisi. Onun dışında aglamadığım ama etkilendiğim animeler ise:
*Clanned after story
*Claymore
*Fruits Basket (pek ağlamalik değil ancak çok derin)
*Naruto’nun bazı sahneleri
Yorumlarda ki bazı animeleri de izledim ama gözlerim yaşarmadi o kadar da etkilenmedim. Benim için zirve HxH arc メルエム様(Meruem sama) sonra da OP

Katılıyorum. İzlerken bunun neresinde ağlamışlar yaa bile dedim ki Chimera Ant King ortaya çıkınca anladım. :sweat_smile: HxH de sadece Meruem sama sahnelerinde ağladım ki bu zamana kadar ağlamış olduğum 2. Anime oldu. Film dizi zaten pek etki etmiyor.

2 Beğeni