Sizinle ilgili şeyler unutulduğunda nasıl hissedersiniz?

Yani soru çok açık. Sizinle ilgili şeyler derken doğum gününüz, başarılarınızdan dolayı tebrik edilmek ve ya başka bir şey unutulduğunda ne düşünürsünüz? Mesela ben kafama takmam çünkü kendi doğum günümü bile unutmuşluğum oldu. Haliye unutulabilir ve ya unutabilirim.
Ama böyle düşünenleriniz de var, eminim. :arrow_right: - YouTube İlk 1 dakika 40 saniyesini izleyin mutlaka. :rofl: :rofl: :rofl:

4 Beğeni

Ben ortanca çocuğum. Benimle ilgili çok şey unutulmuş zaten, geldiği gibi gitmiş :sweat_smile: . Ama doğum günü gibi şeyler değil. Çocukluğumda rahatsızlıklarım olmuş sık sık. Hastaneden çıkamıyorduk(havale, burun kanaması, idrar yollarında sıkıntı). Bu yüzden ben 'çocukken nasıldım" diye sorunca “hep hastaydın” diyorlar. Çoğu zaman çocukluk anılarımı ben hatırlatırım, o derece. Ben deyince hatırlarlar :smiley: . Önceden çok takardım, üzülürdüm. Ama artık umursamıyorum.

2 Beğeni

Çok kötü olurum. :pensive:

1 Beğeni

Ben de çok kötü olurum.

Pek önemsemem açıkçası ama unutacağını beklemeyeceğiniz kişilerden biriyse eğer, o zaman üzücü olabiliyor gerçekten.

2 Beğeni

Genelde alışık olduğum bir şey. O sebeple çok fazla bir alınma durumum olmaz. Çok taktığım bir konu da değil zaten.

2 Beğeni