Slytherin'lilere Gerçekten İhtiyacımız Olduğunu Gösteren 6 Haklı Neden

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Slytherin'lilere Gerçekten İhtiyacımız Olduğunu Gösteren 6 Haklı Neden – Fantastik Canavarlar

image

Hogwarts tarihi genişledikçe Slytherin kendi farkını gittikçe daha fazla belli etti. Kötü adamlara dönüşme konusundaki ünleri ise bu ünlü binayı yüzyıllarca takip etti. Ve bina kurucusunun da mugglelardan tiksinen, Sırlar Odası’nı yaratan, evcil hayvanı bir Basilisk olan… şey, liste böyle devam ediyor işte. Ama inanın bize Slytherin de en az bir Gryffindor, Hufflepuff ya da… (DEVAMI…)

Kesinlikle Slytherin lilere ihtiyacımız var ve burda belirtilen Salazarın büyü dünyasına yaptığı katkılar açık,tamam Slytherin in fazla abartı muggle karşıtlığını çok az insan kabul eder ve benimser ama avrupadaki yüzyıllar boyunca süren cadı avını da unutmayalım (tabii büyücüler bu avlardan her zaman kaçtılar,ateşe atıldıklarında basit bir soğutma büyüsüyle kurtuluyorlardı,ismini hatırlamadığım bir büyücü bunu zevk için yapıyordu ve yüzlerce defa kendisini yakalatıp ateşe attırdı) büyücülere bu kadar kötü bakılması yüzyıllar içinde muggle lara karşı kötü bir bakışı doğurdu,sonrada Salazar bunu ilk defa açıkca bir fikir olarak ortaya attı.

hufflepofflar yani hufflepofflar alınmayın

iyi slytherin de var yani tabi ihtiyaç var