Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Hadi ya. Teşekkürler

1 Beğeni

Hüseyin Rahmi Gürpınar çok severim. Keyifle okuyacağınıza eminim.

Bugün Aldıklarım :slight_smile:

5 Beğeni

Bu günüde boş geçmedik. Epsilon güzel iş çıkarmış cilt vs baya kaliteli.

10 Beğeni

Kitabın içinden de bir paylaşım yapabilir misiniz?

Olur tabi.

4 Beğeni

Doğrusu Epsilon gayet güzel iş çıkarmış. Teşekkür ederim paylaşımınız için.

2 Beğeni

Verdiğiniz adresteki diğer 3 kitap Sabahattin Ali’nin tekil romanları değil mi? Zaten onlar, Tüm Romanları adlı ciltte mevcut. Yoksa başka bir şeyden mi bahsediyorsunuz? (Verdiğiniz link üzerine konuştum.)

Doğru ya bir an bende farklı romanları sandım, yorgunluktan farketmemisim. Evet o romanlar tek cilt içerisinde mevcut halihazırda.

1 Beğeni

Evet öyle görünüyor.

1 Beğeni

Evet yeterli.
(20 karakter)

1 Beğeni

Kuyucaklı yusufu okumak isteyen biri tüm eserleri almak zorunda kalmasın diye muhtemelen. Hem ayrı satılan romanların kapakları çok daha güzel bence.

1 Beğeni

En popüler olanları ayrı da basmışlardır ki reyonda görüp alan, fiyatı uygun diye siparişinin yanına ekleyen olur diye. Akıllı ticaret hamlesi, kapaklar da dikkat çekici.

2 Beğeni

Ayrı basılanlar romanları sadece. Bir de seçme öyküler basacaklarmış. Şimdi kim gidip 400 küsür sayfa kitap alacak. İnsa da havası yok bi kere. Tek tek daha janjanlı. Sırtı falan da birleşip voltran oluşturuyor. Epsilon kendi hesabında paylaşıyor. Ben hariç herkese sanırım romanları göndermişler. Yarısı sırt detayına bayıldım yazmış.

1 Beğeni

Buraya uğramayalı uzun zaman olmuş. :smiley:

60 TL’ye 4 İthaki Bilimkurgu Serisi ile suskunluğumu bozdum. Liste şöyle;

• Dr. Moreau’nun Adası
  • Frankenstein
  • Ay Zalim Bir Sevgilidir
  • Bitmeyen Savaş
4 Beğeni

13 Beğeni

2-3 ay kitapsız kalacağım galiba :no_mouth: İlk defa okuyacak kitabım kalmadı. Elde avucta ne varsa tükettim :joy:

18 Beğeni

3 cildi alırsanız hepsini almış olursunuz. Bütün romanları zaten 3 romanını kapsıyor (kuyucaklı, madonna ve içimizdeki şeytan)

2 Beğeni

Diskdünya’ya daldık bakalım:)

27 Beğeni