Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Hazal Çamur) #2176

Kahkahaları paylaşmak gibisi yok :blush:

Bunun şerefine bir alıntı gelsin.

Zaman bir uyuşturucudur. Fazlası öldürür - Küçük Tanrılar (Diskdünya)

(fatih çetin) #2177

Bu cevap için de teşekkür ederim abi. Ben stokları tükenir mi şimdiden alayım mı diye sormuştum ama sağolasın :slight_smile:

(Lanfear ) #2178

Ya niye hepiniz bi anda disk dünya aldınız ki :sob: acı çekiyorum burda :joy: kıskandım.

(Faruk) #2179

D@R’dan… (20 karakter)

(Ahmet Boyraz) #2180

Ben bir tek Ulus kitabını aldım Terry’nin 3.5 TL’ye daha dün. Okuyan var mı? Nasıldır, ne değildir? Bilgi verebilecek olan?

(Damla) #2181

House of M ile başlayıp yavaştan güncel X-men serilerine gelmeyi planlıyorum. Öncesinde Avengers Dağıldı-Gizli Savaş ve New Avengers 1’i okuyacağım çoğu listede yazdığı gibi. Epey heyecanlıyım.

(fatih çetin) #2182

Masal kitaplarını tükettikten sonra M. Berk Yaltırık sayesinde korku-vampir-obur temasına girmeyi düşünmüştüm. Son alışverişimde aşağıdaki kitapları takas ve satın alma ile aldım.
Aldığım kitaplar;

1. Tebriz’den Masallar
  2. Tanrıların Tohumu
  3. Türk Kültüründe Vampirler
  4. Türklerin Şeytani Masalları
  5. Karanlık Yılbaşı Öyküleri
  6. Anadolu Korku Öyküleri 1
  7. Anadolu Korku Öyküleri 2 (TAKAS)
  8. Anadolu Korku Öyküleri 3 Yılgayak (Dış kısmına pek takılmam ama neden bu kitabı ilk 2 kitaba benzer konseptte basmamışlar. Özel bir sebebi var mı?)

Bir sonraki alışverişim ise şöyle olacak:

1. Andromeda Nebulası
  2. Ömer’in Çocukluğu
  3. Turfanda Mı Yoksa Turfa Mı?
  4. Yasa Kitabı ve Yalanlar Kitabı
  5. Yedikuleli Mansur (TAKAS)
  6. Eolin Destanı 3 Kitap Set (TAKAS)

http://zbm.co/p/9XKFJ3

Centilmen Piç Serisi 60 Lira pazarlık yaparsanız daha uyguna gelebilir

(Ufuk) #2184

Yedi Kuleli Mansur’u epub bulursan önden biraz oku bence. Aradığın farklılığı hareketi bulamayabilirsin. Çok uzatılmış gelmişti bana, ve aradığım o korku - vampir yanı zayıftı.

(fatih çetin) #2185

Kayıp Rıhtım incelemesine baktım. Güzel, okunabilir bir eser denmiş. Kişisel olarak ben de bir bakayım. Zaten beğenmezsem tekrar takas ile farklı kitap alırım.

(Hiçliğin bekçisi…) #2186

Bu aralarda bir sıra aldıklarım.

(Hazal Çamur) #2187

Refet ve Cam Arılar için yorumlarınızı bekliyorum :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #2188

Refet’i çok merak ediyorum. Fatma Aliye ilk kadın yazarımız ve neler yazdığını, nasıl yazdığını görmek istiyorum. Bitirdiğim zaman mutlaka yorumlayacağım. :blush:

(Umut Özak) #2189

Normalde paylaşmıyorum ama toplu bir klasik alışverişi yaptım, bunu da paylaşmak istedim. Klasik kültürüm çok zayıf maalesef. :frowning: Ayrıca bende eksik olan kitapları da almak istedim. Malum, gelecek çok belirsiz. Bunlar son 1 ayda aldığım kitaplar. Siparişler Kitapyurdu, BKM ve Babil’den yapıldı ve ufak hasarlar olmasına rağmen hepsinden gayet memnun kaldım. Baya bir şey aldım ancak 3-4 aydır aklımdaydı çoğu, hazır fırsat bulmuşken almak istedim. Yolda Diskdünya kitapları var bir de. Onları da gelince paylaşırım. :smiley:

(Cengizhan) #2190

Kızıl Göğün Altında - Mark Sullivan
Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları - Ransom Riggs
Yaşlı Adamın Savaşı - John Scalzi

Bu kitapları almayı düşünüyorum, aranızda okuyan varsa görüşlerini yazabilir mi ?

(Umut Özak) #2191

Ben okumadım ancak 1. ve 3. kitabı okuyup da olumsuz yorum yapan görmedim ancak 2. kitabı herkes beğenmiyor. :smiley:

(Emre ) #2192

Hangi kitabın 1. ve 3. sü?

(Umut Özak) #2193

3 kitap yazılmış alt alta. İlk yazılan son yazılan yani 1. ve 3. kitabı kastettim.

(Batuhan Şimşek) #2194

1984 ün özel baskısı ve Otostopçunun Galaksi Rehberi, belki Zaman Çarkı 7

(İsmail Şahin) #2195

Şubat ayı BKM’den verdiğim siparişlerim.

Galaktik Çömlek Tamircisi
Tanrıların Tohumu
Andromeda Nebulası
Sendrom
Karanlık Orman
Uzay Akımları
Eksen
İstanbul 2099