Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ben İstanbul’da ikamet etmiyorum ama genelde d&r’dan alışveriş yaparım. Uzun zamandır Yurtiçi kargo ile geliyor kitaplarım

Yine bir yaramazlık yaptım :slight_smile:

15 Beğeni

Güzel yaramazlık :slight_smile:

1 Beğeni

Başlangıçta sadece Uzay Akımlarını alacaktım. Sonra bayağıdır merak ettiğim Göz Kırparken çıkmış deyip hemen attım sepete. Sonra tükenir mükenir ben elimi çabuk tutayım diye Sabahattin Ali külliyatını ekledim sepete (%42 indirimin de etkisi oldu tabi) Bilimkurgu Klasiklerini almayı hep erteliyorsun, ne zaman alacaksın diye kendime sorup son çıkan iki kitabını da atıverdim sepete. İt Gözü ve Görünmez kentleri forumdan önermişlerdi (bana değil genel olarak alın okuyun yazmıştı birisi ama emin değilim. Sepette dursun deyip sonra çıkarmaya kıyamadım. Yusuf Atılgan kitapları için sadece aylak adamı eklemiştim, sonrasını hatırlamıyorum. Bir Dükkanı Beklemek niçin sepetime girdi emin değim. Ama kısa ve 150 liraya tamamlamada yardımcı olur diye tutuyordum sonra çıkarmaya elim varmadı. Yazarını da zerre bilmiyorum ama yky ye güvenim tam. Ayrıntılara aşık adama gelince ilk defa bir kitabı ismini çok beğendiğim için aldım. Umarım okurdan de keyif verir.

Aslında acil olarak merak ettiğim 2 kitap vardı, Uzay Akımları ve Göz Kırparken. (Bozkurtlar, Ruh Adam ve Deli Kurt da sepete eklenecektiama hangi yayınevi diye kararsızım hala.) Bir de bakmışım 15 kitap sepette.

İşin garibi herkesin şikayet ettiği idefix. 12 şubat saat 10 da verdiğim siparişi gece 3 de temin etmiş. Ertesi gün kargoya vermiş, bu sabah da şubeye gelmiş kargo. Ve kitaplar tamamen hasarsız. Göz kırparken hariç çünkü o daha gelmedi. Onda bekletmezler umarım 2-3 hafta.

15 Beğeni

Siz iyi kaptırmışsınız, zincirleme olmuş. :sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

Fidan Kitap
Daha önce siteyi ve kampanyasını paylaşmıştım. 100/20 kampanyası ve bazı yayınevlerinde güzel indirimleri var.

Deneme fırsatım oldu. Sitelerinde kdv nedeniyle teminlerde sıkıntı var şeklinde açıklamaları var. Zaten banada şu an aldıklarımın bir kısmı geldi. Sanırım daha fazla bekletmemek adına parçalı yolladılar. Geri kalanlardan bir kitap kaldı zaten teminde. Kargolamaları güzel, kitaplar genel olarak hasarsız geldi. Ayrıca Metis ajandası ve reyhan çayı hediye olarak geldi. 100/20 olayı ve seçili yayınevlerindeki indirim oranı iyi, eğer temin süresi sizin için sorun olmayacaksa deneyebilirsiniz.

5 Beğeni

Valla benim ilk ve son alışverişim olacak,1 haftadan fazladır en çok okumak istegim inatla temin edilmiyor. Nasıl güvenip yeni alışveriş yapacaksak habire tek tek tedarik beklenmek sıkıntı bence.

1 Beğeni

Küçük bir alışveriş.

5 Beğeni

Martı resimleri ile dolu bir kitap isteyene 50.yıl baskısını tavsiye ederim :joy:

14 Beğeni

Kız arkadaşımın BKM Express’ini kullanarak indirimden yararlanacaktım ama bu fiyat nedir ya? Her sitede %40 indirim, idefixte %24 :confused:

Edit: BKM Express indirimi kullanacağım diye yola çıktım ama Kidega’dan almak zorunda kaldım. Öyküler kitabı sadece Kidega’da kalmış. Kargo firması olarak PTT ve Aras’ı kullanıyor, ikisi arasında seçim yaparken baya zorlandım ama Aras’ın yaşadığım yerdeki şubesi aşırı kötü olduğu için PTT’yi seçtim. Umarım bu seçimimden ötürü pişman olmam.

7 Beğeni

Metin Eloğlu görünce bir an toplu şiirler yeni baskı çıktı zannettim…

Güzel kitaplar iyi okumalar.

Metin Eloğlu ilk kez okuyacağım açıkçası. Şiir konusunda çok fazla bir okumuşluğum yok. Dönem dönem şiir okuduğum için. Ama hiç okumadığım bir şair deneyeyim dedim. Teşekkürler.

1 Beğeni

Öyküler kitabı gelirse veya gelmezse yazar mısın?Sanırım temin süresi vardı o kitabın.Ben de almak isterim.

Temin süresi 4 gün yazıyor, buradan sizi tekrar bilgilendiririm. Umarım temin ederler.

1 Beğeni

idefix ve d&r’da genelde önsipariş açıldıktan sonra birkaç gün çok düşük oluyor indirim oranı, çıkış tarihi yaklaştıkça arttırıyorlar. Ben de madde 22 fiyatı normalleşsin de bkm expressi kullanayım diye bekliyorum.

1 Beğeni

Kidega bu sefer üzdü :disappointed:

6 Beğeni

Hilmi Yavuz - Türkiye’ nin Zihin Tarihi ve Farabi - İdeal Devlet aldım geldim. :slight_smile:

3 Beğeni

Şubat ayı siparişim. Şimdi geriye beklemek kaldı.

7 Beğeni

İt Gözü :heart:

Emin olamadığınız kişi benim ahdhhs

2 Beğeni

Hepsiexpress’in nesi varki? Ben ne zaman alsam şak diye geldi ve her aşamada mesajla bilgilendirme yapıyorlar. Diğer bütün firmalardan iyi.