Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Angut Degilimdiyenangut T Rosokolops) #2256

bkm’den sipariş ettiğim cem yayınları voltaire candide ya da iyimserlik kitabı ikinci el gibi yırtık pırtık çizikler falan. kitabı kendime alsam bi nebze ama bu kitap hediye olacaktı çok sevdiğim biri için. e mail attım geri dönüş yapmadı adiler. siz ne düşünüyorsunuz?

(Ufuk) #2257

Whatsapp hattı var resim çekip oraya atın oradan dönüş olur. Değişim yaparlar. @alper dediğine katılıyorum hasarsız olmasının gerçekten garantisi yok her sitede olabiliyor. Ama işte büyük hasarla gönderilmesi gerçekten olmaması gereken bir durum ve bence çalışma ahlakına sahip insanlar bu kadarını yapmaz. Görsel atar mısınız?

(Hüseyin gök) #2258

Burdan iletişim kurabilirsin.

(Barış) #2259

Evet ben de kitapçıdan alırken o kadar bakıp alırım ama eve gelince fark ettiğim çok oldu. Teşekkür ederim cevabınız için

(Barış) #2260

Anladım teşekkür ederim cevabınız için o zaman alayım :slight_smile:

Sigmund freud kitapları alacağım ama hangi yayın evinden almalıyım karar veremedim. Sizce okuması ve anlaması en kolay yayın evi hangisidir?

(Emre ) #2262

Öteki Yayınevi’nin Freud serisi hem ciltli hem de uygun fiyatı var öneririm. Editörlüğü ve içeriği de olağanüstü bence.

Bi araştırayım. Daha önce tutku yayon evinden almıştım okuduklarımı anlaması çok zor geldi

(Emre ) #2264

Freud’un yazımından kaynaklı da olabilir. Anlattıklarını günümüzde bile daha tam anlamıyla anlayabilmiş değiliz zaten o yüzden psikiyatri camiasında Freud’un görüşleri hakkında çok fazla fikir ayrılığındalar.

(Hüseyin gök) #2265

Öteki yayınevi bence iyidir ,çeviri ve baskı kalitesi çok iyi öneririm.

(Cengizhan) #2266

Önerdiğiniz kitaplar var mı ?

(Kadir) #2267

Hangi kitapevi? Penguen mi acaba?

(Cengizhan) #2268

Fotoğraf fuardan (20 karakter sınırı)

(Ezgi ) #2269

Aralarında okuduğum hiçbir kitap yok ama Gormenghast ve Kralların Merhameti okumak istediklerim listesinde orada olsam bunlardan birini alırdım.

(Emre ) #2270

Mongoliad Serisini ve Peter Straub alırdım sanırım.

(Hazal Çamur) #2271
  • Kül Dağı’ndaki Kütüphane (ilginçli kitap, tuhaf kurgu denebilir. Sitemizde incelemesi de mevcuttur)
  • Gormenghast (gotik edebiyatta oldukça önemli bir yeri var)
  • Leviathan Uyanıyor ve devamı olan Caliban’ın Savaşı (bk seviyorsanız)
  • Son Kurtadam (arada kaldığım bir kitap, ama kurtadamlara getirdiği bakış açısından bir şans verilmeli. Seveni çok seviyor, sevmeyeni direkt nefret ediyor)
  • Zoo City (yine farklı bir konu)

Mongoliad
Vincent Spinetti’nin Tuhaf Kariyeri

(Angut Degilimdiyenangut T Rosokolops) #2273

kitabı 16 ocakta sömestr sırası sipariş edip akraba ziyaretine gittim evde babam vardı o alır diye ne bileyim böyle geleceğini iade olmaz da bari özür dileseler kitap hediye olacaktı bu arada en çok buna üzüldüm.

(Angut Degilimdiyenangut T Rosokolops) #2274

resimleri attım ama çift etiket atamadım.

10 TL- 15 TL olarak gözüken kitaplardan Enginlik serisi, ZooCity, Kül Dağındaki Kütüphane kitaplarını okudum ve tavsiye ederim.

ZooCity Hayvanlılar şehri, yurt dışında nasıl bilmiyorum ama bizde pek okur bulamadı galiba, farklı bir kurgu… Bir nedenden dolayı (burada yazmayayım kitabı okuyanlar olacaktır) bazı insanlar hayvanlı bir yaşam sürmeye başlıyorlar ( uygun bir tarif olmadı ama neyse) ve bu onlara bazı yetenekler kazandırıyor.

Kül Dağındaki kütüphaneyi okurken, aklıma hep iskandinav mitolojisi geldi, Yazar etkilenmiş midir bilmiyorum ama ben de öyle bir hissiyat olmuştu.

Enginlik serisi tavsiye ederim, Her ne kadar yeni sezonu izlemedim ama dizi de güzeldi.

Ancak şöyle de bir sıkıntı var.4. kitap hala basılmadı Kitap yakında gelecek denmesinin üzerinden 1.5 sene geçti. Ey ithaki sen çevirip bizi bu kitaplarla tanıştırdın, devam kitaplarını da takip et :slight_smile:

Yaratık 2017 de gösterime giren Film’in kitabı… Ürkütücü bir finali var kitabın da filmin de