Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Bugün ulaşan kitaplarım…

Hegel okumakta ve anlamakta en çok zorlandığım filozoflardan. Kitap için sunuş yazısında onun en kapsamlı düşüncelerine en temel girişi yapmak ve Hegel’le ilk kez karşılan okur akılda tutularak yazıldı demesi kitabı almak ve okumak istemem de etken oldu.

Bu arada Babil;

bu şekilde bir e-posta gönderdi, 8’inde çıkacak iki kitabın da diğer kitap satış sitelerini bilmiyorum ama Babil stoklarına giriş tarihi 12’si olmuş…

(Lanfear ) #2277

Çarşamba akşam 8 gibi D&R’dan sipariş verdim.Bu sabah geldi.Kitaplardan birinin sırt kısmında baya hasar var.Diğerlerinde hiçbir sıkıntı yok.Kargoda olmamış muhtemelen.Yoksa diğerleri tek bir çizik bile olmadan gelmezdi.Sanırım D&R bilerek hasarlı kitap yolluyor.

resim

(Wifhty Zet) #2278

Almayı düşünüyorum fakat çevirisi iyi mi emin olamadım. Okuyan, bilen var mı?

(Hüseyin gök) #2279

Değişim iste bence .

Ben aldım kargo bugün çıkmış yarın gelir ama bu kitabı okumaya 1-2 aydan önce başlayamam. Kitabın baskı ve çevirisi hakkında fikir versin diye bir kaç görsel eklerim buraya .

(Wifhty Zet) #2281

Çok memnun olurum efendim.

(Lanfear ) #2282

Şimdi değişim istesem en az bir ay oyalarlar. Uğraşmak istemiyorum.

(Hüseyin gök) #2283

Yok ya en fazla bir hafta sürüyor sadece iletişimi fazla tut yeter, ben öye yaptım hızlı tedarik ve gönderim yapıldı.

Ben daha önce Freud kitaplarını aldım. Tutku yayın evinden aldım. Okuduklarımdan birşey anlamadım.

Hüseyin’in söylediği kitapları almaya karar verdim

(Emre ) #2285

Benim yazdığımdan da bir şey anlamadınız sanırım.

Anladım frued okuması zor biliyorum ama geçen gün burdan birisi ile konuşmuştum “tutkunun bastığı freudlar çok. kötü okuması zor” demişti .
Onun için burdan öneri almak için yazdım.

(Emre ) #2287

https://www.hepsiburada.com/etona-asetat-yapiskanli-rulo-45x10-etn-601-p-HBV00000BR9YS?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.ofis-sanatsal-boya-malzemeleri.pla&gclid=Cj0KCQiAkfriBRD1ARIsAASKsQJ0jokzi8QrrDofLXJlyKcfb1SQtPRWIOLD3XQz0J3YQCo2MYG1y6kaAlTgEALw_wcB

Şunu alsam mı ki? Fiyatı da uygunmuş.

(Hiçliğin bekçisi…) #2288

Almamanı tavsiye ederim. :joy: Bu markadan ben başka bir şey için almıştım ve sinirlenip olduğu gibi çöpe attım. :joy: Lanet bir şey bu. Yanlış yapıştırdın mı kalkmıyor ya da yapıştığı şeyi söküp atıyor haberin olsun. Diğer açıdan “Ucuz etin yahnisi yavan olur.” derler…

(Emre ) #2289

Temat’ın var bir de fiyatları yakın sayılır onu alayım o zaman?

(Ufuk) #2290

Kaplama için mi kullanacaksın? Markası hakkında hiç bir fikrim yok. İade olayı varsa dene şansını.

(Emre ) #2291

Evet kaplama için bazı kitaplar çok çiziliyor özellikle İthaki’nin ki gibi kitaplar bir tane kitabımı ahşap zeminde unutmuşum. Temizlik yaparken felan kimse alıp yerden kaldırmayınca çizilmiş. Bunlardan almaya karar verdim bende.

(Ufuk) #2292

Deneyimini yazarsan bizlerde belki yapmaya karar veririz. Kullanışlı olursa uygulama güzel olur. Bende düşünüyordum yapmayı.

(Can) #2293

Ucuz değil ki tanesi o fiyat ve 10 metre bence çok değil.

(Hiçliğin bekçisi…) #2294

Ben bütün resimdekini gönderiyorlar diye düşündüm. :joy:

@AeroKnight ilk önce başka yerde denemeni tavsiye ederim. Bazıları gerçekten dandik oluyor. Yapışkanlık özelliği uyduruk olanları var. Yapıştıramıyorsun mesela ya da yapışınca bir daha kalkmıyor. Denemekte fayda var ama desensiz olduğuna emin ol. Bir de mat olmadığına emin ol. Buzlu cam etkisi yaratsın diye olanları var onlar mat oluyor. Kapağa yapıştırınca adını bile okuyamazsın. :joy:

Düzenleme: Benim tavsiyem yapı marketlerde duvar kağıtları var bu şekilde. Hem daha kalın oluyorlar hem de daha güzel sonuç alıyorsun. En son 25 tl civarına almıştım sanırım. Bazen inidirim dönemleri daha da ucuz oluyor ve güzel sonuçlar elde ediliyor. Biraz muallakta bir ürün. Şansına iyisi çıkabilir.

Bugün bana ulaşan Şubat ayı siparişlerimden.

2005 - 2006 gibi Zamanın Manzarası kitabıyla tanıştığım ve diğer romanlarını da okuyup sevdiğim Mehmet Eroğlu’nun yeni kitabı “İyi Adamın On Günü” için polisiye diye yazılıyor kitap tanıtım sitelerinde eğer öyleyse Mehmet Eroğlu ilk kez polisiye yazıyor.

Safahat uzun bir süredir okumak istediğim bir kitap, Akif’le dünya görüşüm hiç bir zaman yakın olmasa da şiirlerini sevmişimdir. Çocukken Cenk Şiirini ezberlemiş ve her fırsat bulduğum da okumuştum.

«Yerleri yırtan sel olup taşmalı
Dağ demeyip, taş demeyip aşmalı
Sendeki coşkunluğa el şaşmalı
Haydi git evladım, uğurlar ola.

Savaş Üzerine kitabı için forumdan @wifhty_zet bilgi istemişti, 1-2 aydan önce kitabı okuyamayacağım için ona incelemesi için bir kaç fotoğraf çekerek foruma eklerim demiştim, Savaş Üzerine kitabının kapak, içindekiler ve bir sayfa görsellerini de ekliyorum…