Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ankara Kitap fuarına gittim. Fuarda indirimler kötüydü benim için. Bende eksik olan kitaplar ithaki’nin elinde de yoktu. Boş çıkmayım dedim iki serinin kitapları 10 liraya düşmüş toplam 60 lira verdim. Bunlar harici sahaftan 3 Dean Kontz kitabı aldım sadece. Birkaç tanede çocuk seti aldım kızıma.

12 Beğeni

Bu popülaritenin getirtiği hazin son illa herkese uğruyor sanırım. Ben de eski videolarıyla yenisi arasında dediğiniz gibi o içtenlik farkını hissettiğim için koptum videolarından gerçi daha ilk defa bugün gördüm de. Kitap kitaptır ya ne kadar kişinin okumasına vesile olursa kendi açısından iyi yani biz neyini eleştirsek boş.

1 Beğeni

Samsun kitap fuarındada aynısıydı. BK,karanlık kitaplık,modern klasik ve türkçe edebiyat serilerinin yarısı vardı. Sırf sizin aldığınız kitapları almak için gitmiştim ama bu kitaplar bile gelmemişti.Alfa,doğan,everst,metis,salon yayınları yoktu.Resmen Samsun’a üvey evlat muamelesi yaptılar.

2 Beğeni

Siz daha iyisiniz burda fuar yok. :grin:

14 Beğeni

Siz yine iyisiniz. Diyarbakır’da yaşıyorum. Buraya doğru dürüst kitap getirmiyorlar. O serilerin yarısı bile yok. Bakıp bakıp çıkıyorum.

4 Beğeni

Salon burada da yoktu. İthaki aynen yarım yamalaktı seriler. Diğerleride tüm kitaplarıyla gelmemişti. Bazı yayınevleri satmayan kitaplar için fırsat görmüş fuarı. Stantlarda düzen kötüydü sanki. Pegasus hem stant olarak hem de indirimde iyidi. Delidolu iyi ve çok ilgiliydi. Basılı 15 civarı kitabı olmasına rağmen Vakıfbank yayınları ilgi olarak en iyisiydi.

2 Beğeni

Haftaya Samsun kitap fuarına gidicem. İndirim oranları iyi olan bakmamı tavsiye ettiğiniz yayınevleri var mı ? Şöyle kampanyaları olan.

1 Beğeni

Hiç gerek yok böyle tiplere. Instagramda da tonlarca hesap var kitaplarla fantezi yapıyorlar. Dekorasyon objesi muamelesi yapıyorlar kitaba. Bir de o çöp çöp ergen kitaplarını rengarenk dizip işte benim kitaplığım diye paylaşmıyorlar mı gidip yakasım geliyor orayı.

4 Beğeni

İsteyen istediğini okur efenim, keyfinize bakın. Umursamayın. :sweat_smile::sweat_smile:

3 Beğeni

Başkasına göre de bizim okuduğumuz kitaplar çöptür kim bilir?

2 Beğeni

Çoğu yayınevinde indirim oranı %30 du,pegasusta setler %40(hepsinde geçerli mi bilmiyorum) ve bazı kitapları %50 indirimliydi,sel yayınlarında bazı kitaplar 5 TL idi.Çok az yayınevinde ikili üçlü alımda indirim vardı.

1 Beğeni

Bi hemşehrim varmış burada :slight_smile:

1 Beğeni

Bursa Kitap Fuarı da başlamak üzere. Bakalım güzel indirimler görebilecek miyiz?

1 Beğeni

Sırf meraktan açıp izleyeyim dedim ama anca 5 dakika dayanabildim. Kriz geçirmemek mümkün değil. Reklamını yaptığı site de 2 sene önce çok sıkıntılıydı.

2 Beğeni

Tamam.Teşekkür ederim Pegasus’a bir uğrayım o zaman.

Arkadaşlarımın Doğum günü hediyeleri.

30 Beğeni

17 Beğeni

Hepsi mi hediye? Ne güzel arkadaşlarınız varmış.

4 Beğeni

Nice mutlu yaşlar dilerim. Güzel günlerde okuyun. :blush:

2 Beğeni

Nasıl güzel hediyeler topluluğu :slight_smile: Diskdünya’ya sonunda siz de başlıyorsunuz demek. Eh, bakalım beğenecek misiniz?

3 Beğeni