Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bende uzun zamandır HAY baskılarını takip ediyordum. Bazı kitaplarının ciltli baskılarının uzun zamandır tekrar yapılmaması ve Karamazov Kardeşler (Ötüken) gibi özel baskıları farklı yayınevinden almamdan dolayı vazgeçtim artık aramaktan ciltli ciltli diye :slight_smile: En azından Dostoyevski kitapları özelinde yani.

@Leingrad arkadaşım kitapları sadece bunu aldım diye yazıyla yazıp geçer misin? Neden insanları kitap almaya yöneltiyosun :smile:

5 Beğeni

Teşekkürler, bekle beni BKM… :smiley: :+1: :raised_hand_with_fingers_splayed:

Sizin yüzünüzden dayanamadım, yine kitap aldım.
. PNG

8 Beğeni

15 Beğeni

Mehmet Rauf - Eylül
Fatma Âliye - Muhadarat
Adalet Ağaoğlu - Ölmeye Yatmak
Yusuf Atılgan - Anayurt Oteli
Lemony Snicket - Talihsiz Serüvenler Dizisi: Bitik Orman
Gerard Way & Gabriel Ba - The Umbrella Academy: Apocalypse Suite

5 Beğeni

resim resim resim resim resim

Okuoku kampanyası ile aldım. Kampanya hala devam ediyor aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

10 Beğeni

Okuoku iyidir. Yani diğer e-kitap satıcılarından aşağı kalır yanları yok. Güzel de paketliyorlar.

2 Beğeni

Fena değil ama hasarlı kitap olayı kitapyurdundan biraz fazla, idefixten az. Alabilirsin yani. :grinning::grinning:

2 Beğeni

Okuoku’dan daha önce 13 kez alışveriş yapmışım, ilk alışverişte kapıda ödeme olarak yapmıştım herhangi bir sorun yaşamadım. Sonraki alışverişlerde de aynı şekilde iade olacak biçimde hiç kitap göndermediler şu ana kadar.

Herhangi bir sorun olursa telefon ile iletişime geçerek sorunumu çözüyorum.

Bu siteyi tercih nedenim bazı yayınevlerinde ciddi anlamda indirimler yapması. Yukarıda alınan kitapların fiyatları İthaki’nin kendi sitesi İlknokta’dan daha uygun.

Örneklemem gerekirse yukarıdaki kitapların;

Okuoku fiyatı: 61,50 TL
İlknokta fiyatı: 105,95 TL

şu an için. Böyle yüksek indirimleri gördükçe alışveriş yapıyorum.

Bu arada Gölge Oyunu @mit hocama aitmiş. Saygılar. :slight_smile:

7 Beğeni

Elinde stok varsa hemen hazırlanıyor, ben siparişi hafta sonu vermiştim. Pazartesi temin işlemine başlandı, dün itibari ile de kargoya verildi. Bugün teslim aldım. 3 gün temin sürmüş oldu.

Eğer baskı sorunu yoksa alınan kitabın tedarik süresi içerisinde temin ediyorlar diyebilirim. :slight_smile:

2 Beğeni

Aşağı yukarı son 1 ayda aldıklarım, hediyeler vs

14 Beğeni

Verimli bir ay olmuş sizin için. :slight_smile:

Tanrının Çocuklarını görüyorum orada.ilk kitabı Serçe’yi okumuşsunuzdur diye tahmin ediyorum yoksa biraz sıkabilir.

2 Beğeni

Serçe mevcuttu ve okuyacaktim normalde fakat bir kitap takasına kurban gitti. Takas yaptığım arkadaş ısrarcı olunca okumadan ona gönderdim ve bende ihtiyacım olan bir kitabı aldım ondan. Alınacaklar listesinde bekliyor şimdilik. Tanrının Çocukları hediye geldi, getiren arkadaşa ilk kitabıda mevcuttu bunun diye citlattim ama ses seda yok daha :slight_smile: Bilgi ve tavsiyeniz için teşekkür ediyorum, sağolun.

2 Beğeni

Bu kadar kitap almaya nasıl ekonominiz yetiyor ya? Sorması ayıp ama ben hani hem kapladığı alan hem de harcadığım para olarak e-kitaba geçmeyi düşünüyorum, gerçi hala geçemedim de. Bir siz bir de @alper Bey bütün parayı kitaplara gömüyor. Hoş diğer şeylere harcamaktan çok daha iyidir. Ki şu an “zevkler ve renkler”e giriyoruz sanırım. Kendi sorumu kendi kendime çürütmüş olacağım.

1 Beğeni

Bana neden kimse kitap hediye almıyor? :sob:

4 Beğeni

Çok değil aslında, aylık kitap maliyetim belki 1-2 akşam cafe bar gibi yerde harcanacak mikttardır. Özellikle dikkat ederek yapmıyorum bunu ama kitap dışında kendime özel bir şeye para harcamıyorum. Dışarıda yemem içmem, çarşı pazar gezmem. Kılıf kıyafet vb 1-2 tane giyinecek bir şey olması bana yetiyor.
Ben öğrencilik zamanlarımda da böyleydim, çoğu kısa / orta mesafeleri yürür ( gerçi hala bunu yapıyorum çoğu zaman) otobüse dolmuşa binmez o parayla da kitap alırdım.

Yaman Okay’ın sesiyle " Devir ekonomi devri … " :slight_smile:

11 Beğeni

Kitap günü yapalım :grimacing:

6 Beğeni

Hay sen çok yaşa :smiley: Ne güldüm ya :rofl:

5 Beğeni

Ne güzel, ben de bu yaklaşımla bir sürü kitap almış-okumuş oldum. Ama insanın isteği bitmiyor tabii. Bisikletim var bisiklet parçaları takip ediyorum sürekli yükseltmek istiyorum, kitap alıyorum daha çok kitap alıyorum, bilgisayarla ilgilenirken sürekli donanım-yazılım ıvır zıvır para harcamamak için kendimi zor tutuyorum.

2 Beğeni

Günde 10 saati geçen mesaim var ve ara ara haftasonlarıda çalışıyorum. Mevcut iş durumum sosyal yaşantıya pek müsade etmiyor. Cafe, bar ve hatta sinemaya bile gidemiyorum. Dolayısıyla bu tarz giderleri kitap alımında kullanabiliyorum. Gerçi önceleri kitap alımını iyice abartmış ve kredi kartlarımı doldurmuştum. Bu borçları temizledikten sonra biraz daha dikkatli devam ediyorum alıma. Aralarda takas yapıyor, vazgeçtiğim veya çift olan bazı kitaplarımı satıyorum. Sitelerden alımlarımda ise mümkün olduğunca indirimlerden faydalanıyor, kupon kullanıyor ve parapuan vs ilave kullanıyorum. Kitap tutkumu bilen arkadaşlardan gelenlerde oluyor, mutlu mesut gidiyorum şimdilik. Hayırlısı diyelim.

5 Beğeni