Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Yakın zamanda alacaklarım:

Dipnot: Aslında kitap almamam gerekiyor okuyacak çok kitabım var, bunları aldıktan sonra uzun bir süre kitap almayacağım (bunları bile teker teker alacak gibiyim) , birde malum okul başlıyor bütçede okul kitaplarına yer açmak gerek.

5 Beğeni

Kitapyurdu’ndaki %50 Pegasus İndirimini boş geçmeyeyim dedim. Kitap Kulübüne de katılınca Yu Hua’lar eklendi. Resimli Fantasik Canavarlar’ın ilk baskısını kaçırmıştım. Çok çabuk tükendi. Sene başından beri bekliyorum ama nihayet bastılar. İkinci baskı %100 zam ile gelmiş olsa da Kidega’nın Enpara kampanyası ile 50 TL’ye geldi kendisi.

11 Beğeni

Aga o enpara sadece kredi kartı alışverişte %50 veriyor degilmi. Bunun için bende üye olmuştum ama sonra kampanya şartlarını okuyunca iptal ettim. Biraz bilgi verirmisin. Havele kabul ediliyormu indirime yada banka kartı olarak

1 Beğeni

banka/kredi fark etmiyor.

2 Beğeni

Enpara’nın kredi kartını değil banka kartını(debit) kullanıyorum. Ama kredi kartında da geçerli olmalı. Sonuçta aynı bankacılık sistemini içeriyor. Ay içinde kidega’dan 30 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda, bir sonraki ayın 7’sinde 15 TL size iade ediliyor.

1 Beğeni

Ben şimdi hesap açarsam illa kart lazım ama degilmi İnternet bankası üzerinden olmuyor ozaman

1 Beğeni

Kampanya şartlarını iyi okumamışsınız sanırım. Kidega kampanyasında 30 TL ve üzeri alışverişte max 15 TL iade ediyor. Yani 30 TL’lik kitap alırsan yarısını iade almış olursun. 100 TL’lik kitap alırsan yine 15 TL iade alırsın. Ayda 1 kere toplamda 15TL iade alabiliyorsun. Cepteteb’te de aynısı kitapyurdu anlaşması ile max 25 TL’yi iade alabiliyorsun.

3 Beğeni

Hesap açarsan sana kart gelmeden kullanıma başlayamazsın zaten. Hem kart, hem İnternet bankacılığı kart sana geldiğinde sözleşmeleri imzaladıktan sonra aktif oluyor.

1 Beğeni

Onu anladım, sadece kafama takılan bu kart olayı

1 Beğeni

Benim kartı kullanabilirim senin yerine.

1 Beğeni

Max kaç güne gelir? Uzun sürerse hiç ugraşmayım

1 Beğeni

Saol hocam :grin: ama o deneyimi kendim yaşamak isterim

1 Beğeni

Enpara kredi kartı veya encard (banka kartı) ile bu alışverişi yaparsan 15 TL iadeni banka kartının bağlı olduğu hesaba bir sonraki ay iade ediyor.

1 Beğeni

Bu ay içinde ve önümüzdeki ay almayı planladığım kitaplardan bazıları
Modern Zamanlar 2.0-Michael Moorcock
Toz-Hugh Howey
Edebiyatın Aykırı Çocukları -Ntv Yayınları
Okuma Sanatı-Damon Young
Vahşi Kızlar-Ursula K. Legion
Geceyarısı Gezegeninden Raporlar-Nalo Hopkinson
Kan Kitapları 3-Clive Barker

2 Beğeni

Doğru, ben EnPara’nın kredi kartı ile yapıyorum, fark etmiyor. Kampanyalar ikisinde de geçerli oluyor.

1 Beğeni

Kütüphaneden de okunabilir ara sıra. Ben kitap satın almayı seviyorum ama evde koyacak yer yok. Kütüphanelerin internet sayfasından sorgulama alanı var. Neyın olup olmadığını görüyorsunuz. Ben Anadolu yakasındayım. Muallim cevdet kütüphanesini sorguladım. Jose saramago, cortazar, mine söğüt, füruzan, stephen king, marquez, ilya ehrenburg …daha niceleri. 1 ay içinde 3 kitap ödünç alınabiliyor. Hele taksime yakın olanlar çok şanslı. Atatürk kitaplıği var. Internetten hangi yazara baktıysam buldum. Diger butun kitaplıklardan cok daha fazla kitap var. Bir kütüphaneye üye olan başka kütüphanelerden de ödünç kitap alabiliyormuş.

3 Beğeni

Ayrıca ayın enparalısı olmanız lazım bilginiz olsun.Yoksa iade alamazsınız.

2 Beğeni

sa hocam denedim olmadı da. Eger sana parayı yollasam alabilirmisin ve ne yollamam gerek :pray:

1 Beğeni

Kobayaşi Takici - Yengeç Konserveleme Gemisi
Douglas Adams - Dirk Gently’nin Holistik Dedektiflik Bürosu
Ray Bradbury - Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana
André Aciman - Adınla Çağır Beni
Thomas Mann - Venedik’te Ölüm
Neval El Seddavi - Sıfır Noktasındaki Kadın

Bunlar son aldıklarım, yine önceden hazırladığım listeyle gram uyuşmuyor :smile: eğer yine kafama göre davranmazsam gelecek alışverişimde de şunları alacağım:

Dante - İlahi Komedya, Yeni Hayat
Trevanian - Katya’nın Yazı
Thomas Mann - Buddenbrooklar
Henry James - Yürek Burgusu
Ray Bradbury - Mars Yıllıkları
Joseph Heller - Madde 22
Alexandre Dumas - Monte Kristo Kontu
Herman Melville - Katip Bartleby

Bir de Alfa yayınlarından çıkan Cthulhu’nun Çağrısı’nı çok istesem de her yerde tükenmiş görünüyor, üzüyor.

4 Beğeni

Fiyatını yollarsın ben iade yatınca sana geri yollarım.

1 Beğeni