Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Son aldıklarım:

Kanını Satan Adam - Yu Hua

Stefan Zweig Seti (6 Kitap Takım)

• Olağanüstü Bir Gece
  • Korku
  • Satranç
  • Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
  • Bir Kadının Yaşamından 24 Saat
  • Amok Koşucusu

Kitap Kulübü başlığına yetişebilir miyim bilmiyorum ama çok oy alınca ister istemez merakımı cezbetti ve Kanını Satan Adam’ı da almış bulundum. Hadi bakalım.

6 Beğeni

Paylaşmadan gitmeye gönlüm el vermedi .

Tarih: 43 , 50
Türkçe : 53 , 00
Toplam 96 , 50 $$$$

Içim aciyoooooo

Niye bu kadar pahalı?

Göz
Sadist
Medyum
Gece Yarısını Dört Geçe
Doktor Uyku

Hem %50 indirimli hemde 4 kat puan kampanyasıyla süper bir alışveriş oldu.

3 Beğeni

Takasla aldığım kitaplar;

• Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana
  • Marslı
  • Otostopçunun Galaksi Rehberi
  • Yerdeniz 1 - Yerdeniz Büyücüsü
  • Eşekarısı Fabrikası
3 Beğeni

İndirimler sebebiyle kapitalizmin yüceliğine boyun eydim fakat deydi gibi:

• İşte İnsan
  • Yüce Tanrı Pan
  • Frankenstein
  • Kanını Satan Adam
  • Genç Werther’in Acıları
  • Olağanüstü Bir Gece
6 Beğeni

bunlar da bebim bu haftaki kitaplarım. Ciltli seriyi komple tamamlamayı düşünüyorum😁

2 Beğeni

Bir süredir bozuklukları biriktirdiğim kumbparayı patlattım :grin: Amerikan Tanrıları’nı Edessa’dan aldım. Malum hiç bir yerde bulunamıyor. Geri kalan tüm kitaplar idefix’ten. Üstelik şaşırtıcı bir şekilde hızlı geldiler. Salı gecesi verdiğim sipariş, dün sabah 10:00 gibi paketlendi, öğleden sonra kargo yapıldı. Bu sabah elime ulaştı.

10 Beğeni

Amerikan tanrılarını kaça aldın? Harry Potter lar kaça patladı bide malum şuan çok pahalılar. Edessa nedir bide?

1 Beğeni

Ne bozukluk varmış maşallah :smile: İyi okumalar dilerim.

3 Beğeni

Amerikan Tanrıları’nı Edessa Kitabevi’nden 75 TL’ye aldım.Daha çok çizgi roman satışı yapıyor aslında ama bu gibi bazı eski ciltleri orada bulabilmek mümkün oluyor. Hem de sıfır şekilde. Nadir kitapta bulunan ürünler gibi ikinci el değiller.

Harry Potter’lar ise; Sihir Tarihi : 74,09 TL, Azkaban Tutsağı: 49,71 TL’ ye geldi.

Teşekkürler :smiley: Tümletirken bakkal, büfe, market dolaştım ve zorlandım biraz ama çoğunluğunu dövizcinin biri aldı sağolsun. Bazı esnaflar bir kaç kağıt parayı, yüzlerce adet bozuk paraya değiştirmeye de kıyamıyormuş bunu anladım :grinning:

2 Beğeni

Nadirkitap.com dan Ray Bradbury’nin Son Yaya ile Ateş Ve Buz kitaplarını aldım.

1 Beğeni

Ateş ve Buz hayatımda okuduğumda en iyi birkaç bilimkurgu öyküsünden biri. Hatta belki en iyisi bile olabilir.

Ben de başlığa gelmişken yazayım bari son aldığım kitapları:

O (Ciltli) - Stephen King
Yüksek Doz Gelecek - Derleme
Bir Toplum Nasıl İntihar Eder? - Celal Şengör

2 Beğeni

Sonunda Geldi potter’cuklar😁

ek not ( hepsinin toplam maliyeti 160tlcik😁 uzun pazarlıklar sonucu)

11 Beğeni

N11’de set olarak 77 TL son 2 adet kalmıştı.

7 Beğeni

En son Hellblazer Rebirth, Infinity Gauntlet, İlyada ve Nevernight’ı aldım. Daha sonraki alışverişimde de Nefret Çağı ve Vampirle Görüşme’yi almayı planlıyorum

1 Beğeni

Stanislaw Lem - Yıldızların Dönüşü
10 TL gibi bir fiyata 2. El olarak aldım.

1 Beğeni

Nasıl oldu ki o öyle acaba? :roll_eyes:

2 Beğeni

Zebromaden pazarlık sonucu aldıklarım oldu fantastik canavarlar nelerdir nerede bulunurlar ciltli büyük boy 32tlye aldım %70indrim vardı bi ara, Harry Potter azkaban, sırlar odası, felsefe taşı 100tl, kücük boy yan kitapların 3i’35tl geldi😁

2 Beğeni

Hiç kıskanmadım ki :unamused:

2 Beğeni