Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bu aralar PC açamaya üşeniyorum. Telefondan hallediyorum çoğu işimi. Telefonda da koca siteyi dar bi alana sıkıştırıyorlar gözden kaçıyor. Sizden sonra tekrar baktım dediğiniz gibi satıcı amazonmuş :slight_smile: teşekkür ederim ilginiz için. :slight_smile:

3 Beğeni

Valla ben fiyatı yüksek tek kitaplar için çoğunlukla İdefix veya D&R’i tercih ediyorum.10-15 indirimli almak kodlarla diğerine göre daha iyi oluyor :slight_smile:

2 Beğeni

Valla iyi ki burdan yardım istemişim. Yoksa 10 lira fazla verecektim. 60 liraya da pahalı gene kitap ama aynı ayarda başka kitap yok benim istediğim gibi.
Bundan sonra bende senin taktiği uygularım artık :slight_smile:

1 Beğeni

Geçen sene aralıkta 9 liraya satmıştı bu kitapların çoğunu İmge, başka zaman yine yaparsa kaçırmayın.

1 Beğeni

Yazarın Say Yayınlarından çıkan dört kitaplık Dünya Tarihi kitabını okumadım. Yorumlarından edindiğim bilgi doğrultusunda çocuk ve gençlere yönelik bir seri olduğunu öğrendim. Zaten tanıtım bülteninde de “Çocuklarımızla birlikte okuyabileceğimiz, okurken öğrenebileceğimiz Dünya Tarihi kitapları dizisi.” yazıyor :slightly_smiling_face:

Alfa’nın Soru Hattı başlığına yazdım cevap alamadım. Mail attım cevap alamadım. Sosyal Medya kanalları üzerinden mesaj gönderdim yine cevap alamadım.

2 Beğeni

Hocam bir tane özelden gönderebilir misiniz bana? Bunun sınırsız olduğunu duymuştum.

1 Beğeni

İlgilenen arkadaşlar varsa duyurulur.Cep boy kitap sevmesem bile 1-2 tane almayı ben bile düşündüm fiyat çok iyi

1 Beğeni

İthaki için Babil’i kullandım. (ilknokta % 50 yi kaçırdım keşke 4-5 gün sürseydi)
İş Bankası ve Can yayınları için Kitapyudu.(bu fiyatlarda ekstra % 5 civarı indirim var, siz baktığınızda daha pahalı olabilir)

3 Beğeni

Bu büyük eserleri rezalet çevirilerle okumak isterseniz müthiş bir tercih olur. Kesinlikle önermiyorum.

3 Beğeni

Ciddi misin?. Umarım gene aynısı olur. Ama bu sefer çok alırım.

1 Beğeni

Can yayınları ile karıştırılıyor belki karıştırmıştır. Yoksa Karbon kitaplar ile ilgili pek hoş yorumlar yok.

2 Beğeni

Afedersiniz bir an hızla attım fiyatları görünce Karbon değil Can Yayınları sandım.Karbon’dan hiç kitap almadım gerçekten sosyal medyada gömüldüğü kadar var mı?

3 Beğeni

Direkt mesajı okudum. Ben böyle mesaj yazmadım diyorum. Sonradan fark ettim. Profil resimlerimiz bir birine çok benziyor :slight_smile:

1 Beğeni

Tahmin ettim zaten. Evet sanırım baya kötü bende hiç almadım. Tanınmış yada kaliteli olduğunu güvendiğim birinden onaylattığım yayınevleri dışında almıyorum. Bir defasında maviçatı yayınevine şans vermiştim çok kötüydü. Karbon kitaplar da onun gibi olsa gerek, zaten kaliteli olsa forumda illa ki okuyan birisi bahsederdi.

1 Beğeni

Siparişler verildi! Sabırsızlıkla bekliyorum :slight_smile:
Saklı Gerçeklik kitabının siparişini verdiğim anda stoğunun bitmesi ve son kitabı almam mutlu etti.

7 Beğeni

Annem vasıtasıyla Yaşar Kemal kitaplarını tamamlamaya karar verdim. Kadına öyle bir kitap aşkı kazandırdım ki benden beter oldu. Liste yapıp yapıp bana getiriyor. :joy:

Aldıklarım:
İnce Memed 3
İnce Memed 4
Karıncanın Su İçtiği / Bir Ada Hikayesi 2
Tanyeri Horozları / Bir Ada Hikayesi 3
Çıplak Deniz Çıplak Ada / Bir Ada Hikayesi 4

12 Beğeni

İnternetten sipariş verme durumu varmı Billy kitaplıklar için?

Açıkçası Türkiye de hazır satılan hiç bir kitaplık iyi değil, hep şekilciliğe ve dandikliğe adamışlar kendilerini. Aylarca boyu 2 metrenin üzerinde bir kitaplık aradım ama bulamadım. En fazla 183 cm bişey buldum Vivense den, onu da aldım mecbur. Kendim yaptırsam da çok pahalıya geliyordu. İkea dan budum ama o zamanlar internet siparişi olmuyordu.

@alper hazır kitaplık almayın sakın. Alacaksanız belli başlı ahşap mobilya siteleri var çokta iyi ama inanılmaz pahalı çünkü onlarda özel sipariş üzerine yapıyorlar. En mantıklısı iyi bir usta bulup, paraya kıyıp, istediğin ebatlar da ve stilde yaptırmak. Boş ver usta kazansın parayı. Ben hata ettim.

1 Beğeni

İnternetten sipariş tabiki oluyor ama kargo ücreti çok yüksek geldi bana. Yakınınızda mağazası varsa gidip almak daha mantıklı olabilir.

1 Beğeni

Yakında ne yazık ki yok. Ben baktığım zamanlarda internetten temin edilemiyor diyordu. Şimdi sanırım oluyor ama Vivense den aldığım çöpe atmak zorumda kalırım. Ona da 900 Tl vermiştim.

Mağazadan alınca da yüzde 5 nakliye istiyorlar diye biliyorum. Siteden de yüzde 10 sanırım. Yukarıdaki Billy tek olanı bir de onun uzatması olacak. İki raflık daha uzatma var benim dediğim köşe olanda. Toplamda 237 cm yapıyor. Ben ürünü gördüm ve gayet de iyi duruyordu. Mağazada uzun süredir durduğu düşünülürse herhangi bir sorunu yoktu. Sürekli didikleniyorlar sonuçta.