Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Madem attın aklımı karıştırdın bilgi ver bari ne üzerine yazılmış kitaplar. İlgimi çekmeyen bir konu değil gibi :slight_smile: Yazar hakkında da kısaca bilgi alabilirim o daha önemli benim için :slight_smile:

1 Beğeni

Dumanla mesaj gönderdim :slight_smile:

3 Beğeni

Aldım mesajı boğulacağım :slight_smile:

3 Beğeni

Eşyalar yeni evime geldi, son 1 haftada elime ulaşanlar bunlar oldu. Başka da vardı da nereye koyduysam zamanla çıkacak. Henüz kitaplığı falan almadım :smile:

13 Beğeni

Fablehaven’a bayiliyorum ben. 5 kitabi ust uste 3 hafta gibi bir surede okudum. Harry Potter, Percy Jackson ayarinda. Gecen sene ameliyat donemimde elimde biraz agir bir kitap vardi; onu kenara birakip Fablehaven’in ilk kitabini elime aldim. Ameliyat yeri acisi, sancisi cekmedigim yegane anlar kitap okurkenlilerdi:) Ayni adamin Otediyar ya da Otedunya diye bir serisi var. Onu da en kisa zamanda temin etmek istiyorum. Bu arada Fablehaven’in cevirisi de cok guzel. :purple_heart:

7 Beğeni

Benim de hoşuma gitti lakin şu an ertelemek durumunda kaldım. Yolculuk durumları var biliyorsun. İki evde de kimse olmayacak kargo kaybolmasın diye bir yerde uzun süre duracağım zaman alacağım mecbur.

1 Beğeni

Bana da basmayacaklarını söyledikleri Ciltli Dostoyevski baskılarını 1 ay sonra basmışlardı. O yüzden bence çok itibar etmeyin.

1 Beğeni

Kitapyurdu bugün gelenler.

10 Beğeni

Herşey olabilir tabi ama önce yeterince talep olması lazım. Dostoyevski’nin ciltli baskıları uzun zamandır basılmadığı için çok fazla talep vardı.

4 kitabında normal kapak olanları var bende de. İnşallah Fikrimizin Rehberini okumaya başlayacağım bende. Çok güzel görüntü iyi okumalar.

1 Beğeni

Ben olsam ilk soldakinden başlardım okumaya hocam.

Çok teşekkürler Erman arkadaş. Yılmaz Özdil’in kitabını karton kapak olanı alıp okumuştum, Ciltli baskı fiyatı 19 TL civarına düşmüştü, alayım dedim.

Diğerlerini ise okumadım henüz.

İlber hocanın kitabına sabahtan buyana göz gezdiriyorum, Hoca sanki çok daha detaylı bir hazırlık yapmış ama kitap kısa olsun istemiş gibi. Bazı bölümlerde aynı zaman da komşu ülke vb 1-2 cümlede olsa değinmesi İlber hocanın karşılaştırmalı Tarih anlayışına uygun olmuş.

@AeroKnight-sama Yılmaz Özdil’in karton kapak olanını alıp okudum ilk çıktığı günlerde. Ciltli baskı fiyatı .çok düşünce, kitaplıkta ciltli baskı da bulunsun diye aldım . Kaynakçasız bir kitap olması nedeniyle kaynak bir kitap olarak göremiyorum onu. Para vb tartışmalara ise girmiyorum, o beni ilgilendirmiyor.

1 Beğeni

Kaynakçayı felan geçtim de diğer 3 kitapta da birbirinden farklı şeyler öğrenebilirsiniz ama soldakinde sanmıyorum size diğerlerinden farklı bir şey sunabileceğini.

1 Beğeni

Temaraire serisi N11’den alındı. Seri hakkında hiç bilgim yok. Kapaklarını cok beğenmiştim 20liraya bulunca kaçırmak istemedim. Umarım pişman olmam.

Sol üstteki İthakiler ilknokta.com bayram kampanyasindan. Aslında bu kitaplar listemde yoktu ama %50’yi bir daha nerede göreceğiz.

Çernobil Duası BKM’den. Evet popüler kültüre kapılıp aldım. :smiley:

Çernobil Duası altındakiler. D&R’den alındı. Sepette %10 indirimle hediye karti aldım. Üstüne hediye kodu girdim falan hepsi 105liraya geldi. İlknoktanin bayram kampanyası duyurulmadan önce almıştım. Haberim olsaydı bu kadar zahmete gitmezdim.

Edit: Son olarak Kitapyurdu’ndan aldığım Stephen King O kitabı vardı ama bayağı bir serguzestli alışveriş oldu. Kitap gelince hikâyesi ile burada paylaşacağım. İkinci bir emre kadar kitap almayi düşünmüyorum. arkadas.com’a iade ettilerimin parasıyla belki bir şeyler alırım.

13 Beğeni

Edit: Yanlış bilgi vermişim.

Ben pişman olacağınızı sanmam. Benim takip ettiğim bir seriydi ama devamı gelmeyince soğudum biraz seriden. Ne de olsa 4 5 yıldır 5. kitap bekleniyor. Soru hattında devamı da gelecek dendi.
Fırsatı değerlendirmek isteyen diğer arkadaşlara da öneririm. Şu fiyata bir daha bulamazsınız muhtemelen.

2 Beğeni

Teşekkürler. :slight_smile: (20karakter)

Kinross mükemmel tercih :ok_hand: İyi okumalar

Kitapseç’den alışveriş yapan var mı? Kargolama nasıl? Sepet 30 tl ama kargo ücretsiz imiş çok hoş,fiyatlarda uygun geldi nispeten :smile:

2 Beğeni

Ben geçen ay almıştım kidega ve kitapyurdu tarzı kutuya koyulup yollanmıştı. Ben memnun kalmıştım.

Genelde forumda alışveriş yapanların gözleri yollarda kalıyor :slight_smile:

1 Beğeni