Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Taht Oyunları ve Metroyu almıştım bayramdan önce. Sıkıntısız geldi.

Gabriel ba’ları bu bahane ile tamamlamış oldum.Monstress umarım iyi’dir.:slight_smile:

2 Beğeni

Monstress ile ilgili inceleme yaparsanız müteşekkir olurum. Ben de merak ediyorum bu seriyi.

2 Beğeni

Kesinlikle yapacam:)İnş.ben şehir dışına çıkmadan gelir.

Çok bulaşmamanı tavsiye ederim. Müşteri hizmetleri doğru düzgün çalışmıyor bir sorun yaşarsanız baya uğraşırsınız. Depolama sistemleride saçma sapan bazı kitaplar tükenmiş oluyor temin edemiyorlar. Mesela bende Sabahattin Ali’nin İçimizdeki Şeytan kitabını temin edemediler düşünün. (güncel sürekli baskısı olan bir kitap) Müşteri hizmetlerini aradığınızda abartmıyorum kendinizi 64. sırada beklerken buluyorsunuz. Sıra 10’a falan gelince arada 25’lere falan atıyor. Tam amatörlük örneği…

2 Beğeni

Babil ve bkm’den verdiğim siparişler bu şekilde. Diskdünya’dan Fantastik Işık ve Hasbüyü kitaplarını da sipariş etmiştim fakat onlar baya hasarlı geldiği için değişime göndereceğim.

12 Beğeni

Bugün edindiğim kitap, basım olarak başarılı,içerik olarakta eğlenceli ve bilgilendirici. Oldum olası pep talk ları severim zaten. Kafamı dağıtıyım biraz fantastik bilimkurgu evrenlerinin arasına bir S veriyim diyorsanız tavsiye ederim.

4 Beğeni

Kahrolsun kapitalizm demek isterdim ama diyemiyorum…Dorian Gray’in Portresi beğendiğim kitaplardan birisiydi Dex baskısını almıştım lakin uzun zamandır bu açıklamalı özel baskı göz kırpıyordu Siyah Orkide ve ilk Kidega alışverişini aradan çıkarayım dedim verdim siparişi.Hediye olarak Huzursuz Hayaletler kitabını seçtim,10 tl enpara indirimiyle bu iki güzide baskı 42.48 tlye gelmiş oldu,mutluyum :grin:

5 Beğeni

Benim de Letgo alışverişim böyle :smiley: İlk kitabı bulamıyordum, sonunda buldum. Hafif yıpranmalar var ama olsun :slight_smile:

11 Beğeni

Bu kitap elinde olan varmı? Çogu kişide ciltli versiyonuna denk geldim.İnce kapaklı halide varmı acaba.Ben Kidega’dan aldım ama ince kapak yazıyor.

Kitap bende yok ama genelde sadece ciltli olarak basılan kitapların internet sitelerinde ince kapak olarak girildiğini fark ettim.

1 Beğeni

Ciltli ise sevinecem ya.Fiyatı’da çok uygun geldi.:slight_smile:

Bu cuma gelen kargoda bu da vardı ve ciltliydi ama ben instagram satıcısından sipariş verdim. :blush:

1 Beğeni

İnstagramda hep ciltli olarak gözüküyor.

1 Beğeni

Ya iki kardeş varmı o da cilt mi?

Güz Alacakaranlığı Ejderhaları kitabını bir türlü bulamıyorum. Siz nasıl buldunuz :slight_smile:

Hocam sen almışsın bu Gabriel ba’ları.Bende Kidega’dan aldım ama ince baskı yazıyor.Bunlar ciltli mi yoksa?

Daha önceki aldığım kitapları bitiremeden yeni kitaplar alıyorum inşallah hepsini okuyacağım :joy: Kitapyurdundan aldım 2sinide.
Dorian Gray’in Portresini Hasan Ali Yücel klasiklerinden aldım fakat Everest’in sansürsüz baskısı da varmış, Kitapyurdunda satışı yoktu alamadım fakat diğer hepsi sansürlü baskı mı yani farkı nedir bilen var mı?

5 Beğeni

Ben de bulamıyordum, Letgoya bakayım dedim. Oradan bulmuş oldum :smiley: Sizin de bakmanızda fayda var.

1 Beğeni

Bu yok maalesef…