Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Buyrun :smiley: (20 karakter)

Ejderha mızrağı destanı Güz Alacakaranlığın Ejderhaları ve Yaz Alevi Ejderhaları (mümkünse sıfır, olmadı sıfıra yakın az kullanılmış :slight_smile: ) ithaki baskı…

1 Beğeni

İthaki baskı belki bulamam ama Laika %80 ihtimal bulurum :+1:t2:

1 Beğeni

Rönesans dünyası ve antik dünya desem :slight_smile: ciltli :grin: rica etsem

1 Beğeni

İthaki olursa süper olur :slight_smile:

1 Beğeni

Ona söz veremeyeceğim, benim bulma? alanım bu kitap türlerine girmiyor :smiley: Merak etmeyin bulursam kesinlikle haberdar ederim :+1:t2:

2 Beğeni

Bayramda İthaki ve Kidegan aldıklarım yeni geldi. Hepsinin aynı gün işyerine gelmesi çıkışta metrobuste zorluk yaşatsa da sorunsuz bir şekilde eve getirebildim :sunglasses:

16 Beğeni

Ben bu kitabı 4-5 ay önce bir mağazada gördüm hem de 9.90’dan. (D&R)

Yalnız 4-5 ay dedim ama en son avm ne zaman gittim tam anımsamıyorum. Biraz düşüneyim. :thinking:

1 Beğeni

Ne olur hatırlayın :slight_smile:

Bence mağazada yine olma olasılığı yüksek gittiğim yerde Fantastik okur olma olasılığı çok düşük. :smiley: İstanbul’da mısınız?

Var olun hocam…

1 Beğeni

Hayır, Diyarbakır’dayım.

Sahaflara gideceksiniz sandım. Gitmişken sadece sormanızı rica edecektim. Varsa ve fiyatı uygun olursa gerisi sonra konuşuruz :blush: şimdiden tesekkürler

Siz yine de hatırlarsanız haber verin, ben iletişime geçmeye çalışırım

Hım… Bana da uzak biraz ama yolum düşerse sizin için bakarım yine. Bulursam da alırım çünkü o zaman ben ikilemde kalmıştım alsam mı, almasam mı diye. Meğer bende de yokmuş. :slight_smile: Eğer ben haber vermeden bulursanız bana mesaj atın. :blush:

1 Beğeni

Yolunuz düşerse mutlaka almanızı rica edeceğim :slight_smile:
Teyit etmekte fayda var, sizin dediğiniz Ejderha Mızrağı destanı Yaz Alevi Ejderhaları öyle değil mi? Eğer bu ise mutlaka alın :slight_smile:

1 Beğeni

Evet, dediğim o hatta üç kitabı da vardı. Ben müsait bir ara gider bakarım sırf sizin için yoksa avmlerden ciddi anlamda nefret ediyorum. Beni sürükleyerek götürüyorlar genelde. :smiley:

1 Beğeni

Çok naziksiniz :slight_smile:
Bir de İthaki basım olup olmadığı önemli

1 Beğeni

Kesinlikle İthaki baskısı. :smiley: O konuda adamın olan adından daha eminim. :sweat_smile:

1 Beğeni

Şuan Kidega’da satışta