Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Bende toplamak istiyorum Asimovları ama her sahafta en fazla 1-2 tane kitaba denk geliyorum. Tek tek kargoyla uğraş, gelmesini bekle, her birine ayrı kargo ücreti öde tüm bu sebepler can sıkıyor.

Evet o sorun, bende 5 ayrı sahaftan 2’li 3’lü gruplar halinde aldım. Genelde kitapların fiyatı 7-12 TL bandında olunca sorun etmedim. Bir tek Gizli Göz 35’e geldi. Kondisyonlarının da iyi olması mutlu etti. Üzerlerine sinen iğrenç sigara kokusu gibi o kötü kokudan da kurtulabilirsem iyi olacak :slight_smile:

1 Beğeni

Popüler olmayan kitaplar ucuz oluyor ama fotoğrafları düzgün çekmedikleri için kondisyonları anlaşılmıyor. Sizin kitapların kondisyonu çok iyi gözüküyor, şanslıymışsınız. Sigara kokusu nasıl sinmiş, kül tablası olarak mı kullanmışlar acaba?:scream:

1 Beğeni

Krizalitler güzeldir. Ben çok beğendim.

2 Beğeni

Doğrusu ben de Asimov konusunda İthaki’den umudumu kesmeye başladım. Bu yüzden hemen Nadir’de araştırma yapıyorum :slight_smile:

Ben de anlamadım. Sigara kokusu kapalı alanda sinmiştir iyice diye düşündüm. Dışarda havalandırıyorum. Olmadı Febreze ile temizlicem :smile:

1 Beğeni

Evet 3 kitabın da konularını okuyunca ilgimi çekti. Zaten Triffidlerin Günü baskı yapmadan önce baya iyi fiyatlarla satılıyordu 2. el sitelerde.

@Blackheart çok beklememek lazım.Sorunlar çözülse bile basılma hızı çok yavaş oluyor. Herhangi bir yazar olsa beklersin de işte söz konusu Asimov :slight_smile:

@Tobizume Bende kondisyonu bu kadar iyi beklemiyordum açıkçası. Özellikle resimlerde anladığım kadarıyla iyilerini seçmeye çalıştım. Hatta bazılarını kondisyonu daha iyi diye aradaki fiyat farkını vermeyi göze alıp fazla ödeyerek aldım. Bir de içinde birisinin başında hediye notu çıktı. 1995 yılında hediye edilmiş kitap :couple: Erkek kalpsizmiş sahafa vermiş :smile:

3 Beğeni

Ben de Nadir’den Asimov bakıyorum ama genelde kitapların kondisyonu kötü görünüyor. Biraz iyi olanlar da 25-30 tl

1 Beğeni

Birazcık sömürmüş olabilirim ama hala vardı uygun fiyatlı :slight_smile: Mesela Asi Gezegen Tyrann kitabını 5-10 TL bandında rahat bulursun.

1 Beğeni

Asi Gezegen Tyrann İmparatorluk Serisi’nden bir kitap. İthaki bu seriyi bildiğiniz gibi tamamladı. Koleksiyonluk için aldınız herhalde.

1 Beğeni

Yok ben almadım uygundu diye o aklıma geldi. Ben alacaklarıma şu sayfadan bakıp eğer basılmamışsa aldım. Bunu alacak olsam sepette kontrol eder vazgeçerdim muhtemelen :slight_smile:

6 Beğeni

Bu faydalı olacak …

1 Beğeni

Kitap ciltli mi, karton kapak mı? Epey ilgimi çekti doğrusu.

Link için teşekkürler. Çoğunu en son lisedeyken okuduğum için eksik var mı diye kontrol ettim. Babam sağolsun Erişilmez İmparatorluk ve Şafağın Robotları dışında ana serilerin tümü var bende. Ama öyle kötü bakmışız ki korkunç durumda çoğu. :confused:

1 Beğeni

Karton kapak hocam. (20 Karakter)

Ben de Ötüken baskıları alıp okudum ama bilmiyordum, Ötüken açıkçası Korsan baskı yapıyor konumunda. Nora baskıları tercih etmek daha doğru olur gibi.

1 Beğeni

Ben de Ötüken alacakken bundan dolayı vazgeçtim. Adamlar hala da satıyor.

1 Beğeni

Nora, Ötüken ve Yayıncılar birliği açıklamalarını okudum ve bence Ötüken haksız bu davada.

Geçen hafta sonu Ötüken klasiklerden 5-6 kitap sipariş verdim ama yayınevi Aytmatov kitapları tutumuyla ister istemez insanda bir önyargı oluşmasına neden oluyor.

1 Beğeni

Olay mahkemede zaten her 2 yayınevi ve yayıncılar birliğinin açıklamaları var.

https://www.google.com/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/gundem/aytmatovun-kitaplarinda-telif-krizi-41226523

İlk Kidega alışverişim PTT kargo ile geldi :partying_face: Normalde biraz düzümdür Babil,İdefix,Kitapyurdu harici çok çok nadir alışveriş yaparım en son BKM’den 2 kez dilim yanmıştı rezil paketleme yüzünden…Neyse ki Kidega’da bu sorunu yaşamadım.Sadece kartın kutunun içine koymuşlar ekstra bir baloncuk falan yoktu,kutu zarar görmüş ama şansıma kitaplar hasar almamış.Sanırım PTT değilde Yurtiçi veya Mng falan olsaydı durum değişebilirdi…Dorian Gray’in Portresi çok beğendiğim klasiklerdendir açıklamalı özel baskısını da tükenmeden kütüphaneme eklemek istedim ve gerek sayfaların o hafif eskimsi rengini ve cildini aşırı beğendim,Gazze’nin Dipnotları harika bir kitap ve baskı zaten anlatmama gerek yok.Huzursuz Hayaletler ise Kidega’nın hediyesi.10 tllik indirimle beraber şu kitaplar 53 tlye patladı bana.Poster ve ayraç hediyeleri de cabası :ok_hand:

7 Beğeni