Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Rica ederim ama idefix ve D&R aynı lacivertin mavisi :slight_smile: Ben olsam Babil’i tercih ederim.

1 Beğeni

Delidolu %40 indirimde, 18 DiskDünya kitabı beni çağırıyor ama lanet olsun ki para suyunu çekti. Kitaplarımı satmayı geçiriyorum aklımdan ama yüreğim kabul etmiyor.

İkisini de seçmezdim.

Set halinde kitap almanın yanlış olduğunu düşünüyorum hele ki yazarı tanımıyorsanız. Bence Elantris ve Savaşkıran’ı alın zaten tek kitap ikisi de, yazara ısınırsanız devamını getirin. Steelhearth kalem anlamında dışında kalıyor sepetinizdeki Sanderson kitaplarından o yüzden onu saymadım.

Sissoyluları çıkarıp biraz da Martin eklersiniz, yıldızlar karması sepeti olur. Yazarlardan birini olur da sevmezseniz -tecrübeyle sabit- kitaplıkta sürekli size bakacak bir pişmanlık unsurundan ibaret olacaklar.

4 Beğeni

İndirim oranına güvenip sakın kanmayın. Diğer sitelerin tamamı fiyatları güncelleyip üzerine %35 indirim koymuşlar. İthaki için şu an en ucuz fiyatlar İlknokta’da. O da son demlerinde büyük ihtimal. Zamın eli kulağında olmalı ilknokta içinde.

Not: Bazı kitaplara ilknokta’da da aynı fiyat. Onlar zamlı hali mi, diğer sitedekiler mi henüz zamsız orasını çözemedim.

1 Beğeni

Çok sağolun kitabı platin gününde almıştım zaten. Ama fiyat farkı gözümü korkuttu herhalde. İlk fotoğraf platin günü öncesi, ikincide bugün

1 Beğeni

Siz yazınca yok artık dedim ama.

Kitapyurdunda sipariş verdim 10 gün oldu. Amatka hâlâ temin edilemediği için bugün iptal ettim. Hemen sevk olsun diye. Bu seferde hediye Muhayyel dergisi eklendi otomatik ve sipariş yine 3 gün beklemeye düştü. Bunlar resmen bizim paraları işletiyor.

3 Beğeni

Kitapyurdu, İlknokta ve Bkm’den kargo bekliyorum. Ilknokta’dan ilk kez sipariş verdim, sınıfta kaldılar. Kitapyurdu’yla ilk kez sıkıntı yaşadım, Göğün Ateşleri’ni bir türlü temin edemediler. Bkm ile de daha önce sıkıntı yaşamıştım ama diğerlerini haftalar önce sipariş etmeme rağmen ilk kargoya veren yine Bkm oldu. Yine de bayağı bekletti onlar da… Sanırım zamlanması gereken kitabı zam yapamadan aldığım için pek gönderme taraftarı değillerdi. :joy: Babil’in gözünü seveyim. Bir kez daha favorim ilan ediyorum.

4 Beğeni

Ucuza aldıklarımızı iptal edelim diye böyle yapıyorlar sanki. İthaki’ye zam geldi 3 sepette ithaki kitabı bekliyor.

2 Beğeni

Sonunda biri geldi bari

6 Beğeni

Listemde İthaki Yayınlarından , Düşmüş Melekler kitabı vardı.
Geçen haftalarda 15-18 TL arasında gezinen kitap(Hatta Okuoku’da 12.90 TL kampanyası vardı.) şu anda 34 TL gözüküyor. Bu çok büyük bir oran. Piyasadaki durum belli tamam ama mevcut stokta bulunan bir kitaba bu kadar zam oranı bence gereğinden fazla.

2 Beğeni

Aynısı bende de var. Bende iptal ettim. İlknokta üzerinden sipariş geçeceğim bugün Amatka’yı

1 Beğeni

Siparişte başka kitaplar varsa muhayyel dergisi ekliyorlar. Onun da çıkış tarihi 6 Ekim. Daha da uzuyor sevk tarihi. Sabah benim başıma geldi.

Edit ; Şimdi Muhayyel dergiside temin edildi olarak gözüküyor. Bakalım bugün kargoya verilecek mi?

Edit 2 : Amatka’yı başka 5 kitapla beraber ilknokta.com’dan sipariş ettim. Yarım saatte durum kargoya verildi olarak değiştirildi.

2 Beğeni

Merdivenler Kenti ve Düşmüş Melekler’i 12.90 kampanyasından almıştım. Merdivenler Kenti 35 TL, Düşmüş Melekler 31 TL olmuş. Sanırım bu gidişle ülkemizde zaten minimum olan okuma oranı daha da düşecek :pensive:

Diğer ilginç olan ise Değiştirilmiş Karbon hala 12.90 olarak görünüyor.

https://www.okuoku.com/urun/detay/kitap/degistirilmis-karbon/1057915

Artemis de hala 12.90 zam ne zaman yansır bilemiyorum.

https://www.okuoku.com/urun/detay/kitap/artemis/1063163

1 Beğeni

Arkadaşlar kasmayın kendinizi. Yayınevleride, yazarlarda, kitap satan siteler de hadi gidin korsan okuyun diyor. Yakında bu fiyatlar artmaya devam ederse herkesin tekrar basvuracagı mecra olacak gibi. Kitap okumayı seviyoruz ama kusura bakmasın kimse kerizde degiliz​:angry::rage:

1 Beğeni

Zamla yayınevlerinin gidin korsan okuyun demesinin ne alakası var şimdi kardeş?

Siparişlerimde BEKLİYOR olarak gözüken İskandinav Mitolojisi için az önce Kitapyurdu’ndan mail geldi.

Ürünün yarın firmamıza ulaşması planlanmaktadır.

3 Beğeni

Hadi inş. Gelsin artık

Herhangi bir ürüne satıcısının belirlediği fiyatı vermek “kerizlik” değildir. O fiyatı ödememeyi seçebilirsiniz elbet ama o zaman o üründen feragat etmiş olursunuz. Fiyatlar ne kadar artarsa artsın korsan meşru bir yöntem değil. Bir kütüphaneye üye olmayı düşünebilirsiniz onun yerine.

14 Beğeni

Sandman 5 haricinde hepsi elime ulaştı. Şükürler olsun. Böylece Zaman Çarkı’nı ve İthaki yenisini çıkarana kadar BK klasiklerini tamamlamış bulunuyorum.

8 Beğeni

Burada yazan İthaki yetkilisi kendilerinden kaynaklı hiç bir sorun olmadığını yazdı.Sorun Kitapyurdu sitesi ile alakalı belli ki.Çok beklettiler bu sefer.Ayıp ettiler verilen ilgiye.

2 Beğeni