Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

İdefix siparişim geldi. Beklediğimin aksine paketleme güzeldi ve kitap hasarsızdı.

10 Beğeni

Çok şükür bugün tolkien kitabına kavuştuk.

16 Beğeni

Keşke bütün yayınevleri iş kültür kadar mükemmel olsa fiyat performans olarak özellikle. Aldığım gibi elimden düşürmeden okuyorum harika bir kitap. Muhtemelen ilgimi çeken bir kaç ressamı daha alıcam. Kalite olarak da çok güzel başka bir yayınevinde olsa bu fiyata asla alınamayacak kitaplardan

8 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam vergiden düşüyor banka yayınları, fiyatlar o yüzden bu seviyelerde.

3 Beğeni

İdefix İthaki indiriminden aldıklarım da geldi. Kitaplarda genel olarak bir sorun görünmüyor.
Sendrom’u D&R Nar etiketini sökmeden göndermeleri de hoş olmuş. :joy:

18 Beğeni

Sonunda başardım alabilmeyi. :sweat_smile: Şu an acil bir iş yüzünden İstanbul’a gidiyorum. 10 günde 3200 km yolculuk kotamı geri dönüş yolculuğu ile birlikte doldurunca başlamayı planlıyorum. Bu sıralar planlarım ve hayatın planları hiç uyuşmuyor. Kazananın hayat olması biraz yorucu oluyor…

21 Beğeni

Doğrudur hocam bilgim yok o konuda. Ama genel olarak çok özen gösterdiklerini düşünüyorum. Özellikle yazım yanlışları ve çeviri konusunda en az sıkıntı çıkaran yayınevi bence çok nadir sıkıntı görüyorum en azından kendi aldıklarımda. Benim iş kültürle tek problemim modern klasiklerdeki eksik kitaplar onun dışında gözüm kapalı alıyorum :smile:

3 Beğeni

Karton kapağı açıklamaya gerek yok diye düşünüyorum çünkü bildiğimiz karton kapak.

Ciltli ise kapağının sert olması anlamına geliyor, çocukluğumuzdan hatırlayacağınız Britannica ansiklopedilerimiz gibi. Haliyle daha pahalılar kendileri.

1 Beğeni

Anladım, teşekkür ediyorum. Bir anlığına idrak edemedim.

:+1:

(Bu yirmi karakter de iyice suyunu çıkardı artık.)

20 karakter daha çok bot hesaplar, spam mesajlar gibi durumlarda oluşabilecek sorunlar için bir önlem niteliğinde. Aksi durumda tek kelimelik saçma sapan bir sürü mesaj ortalıkta dan dan ateş edebilir. Böyle olsun istemeyiz. :blush:

4 Beğeni

Ama yine de bir karakterlik ifade yazmak için bir cümle kurmaktan sıkıldım yahu… :joy:

1 Beğeni

Temmuz siparişleri. Kidega, Kitapyurdu ve Zebramo.

Amerikan Tanrıları neredeyse her yerde, Vadinin Hükümdarı ise sanırım tamamen tükenmişti. Bir göz atayim derken Zebramo da ikisini sıfır olarak 40 TL’ye buldum ve direkt satın aldım. Şansıma tertemiz çıktılar.

13 Beğeni

Fantastik Dörtlüyü kaç TL’ye aldınız?

Kidega’da Arkabahçe %35 indirimdeyken 49,4 TL’ye aldım.

1 Beğeni

Kağıt kalitesi nasıl? O bildiğimiz kuşe kağıttan mı?

Kuşe kağıt gayet kaliteli yapraklara ve baskıya sahip. Vision ile aynı kalite.

1 Beğeni

Anladım, Arkabahçe olunca insan tereddüt ediyor :smiley:

Ben güncel olarak kendilerinden pek alışveriş yapmıyorum ama saman kağıt karşıtı olarak @Estranged var :slight_smile: Onda da aynı cilt var kağıt kalitesini kendisi daha iyi bilir aslında.

1 Beğeni

Ben bu kağıt olayı yüzünden Arkabahçeyi protesto (?) ediyorum :smiley:

1 Beğeni