Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Tam “Artık daha fazla kitap almayayım kitaplıkta yer kalmadı” diyordum ki sahafta Halka Dünya serisi 36₺ olduğunu görünce anlayım bari dedim. 4 ay içinde okuyup geri iade edersem de %50 iade yapacaklar. :grin:

12 Beğeni

İnsancıl’dan mı aldınız? Eğer oradan aldıysanız başkaları da var mıydı?

Bu seriyi ben de düşünüyorum ama benim karşıma iyi bir kampanya çıkmadı hala. :slightly_frowning_face: Size iyi okumalar. Ve tabii ki darısı başıma :grinning:

Evet İnsancıl’dan aldım. Başkaları derken Halka Dünya’dan başka var mı diye soruyorsanız, vardı. Can yayınlarının da bir çok kitabı var.

Benimki hasarlı gelmişti, geri gönderdim. Çok dikkat etmedim kağıda. Edessa’dan dün yeni sipariş geçtim. Gelince bakarım artık kağıt kalitesine.

1 Beğeni

Teşekkür ederim, gidip bakayım bir. Can için iyi indirimler olduğunu duymuştum ben de.

Sol kısım Bilgi kelepir kampanyasından aldıklarım. Özellikle Vural Savaş ve Ergün Poyraz kitaplarını aldım. Sağ tarafta olanlar İdefix İthaki kampanyasından aldıklarım (1 eksik ile geldi)

11 Beğeni

TMÇ’yi Kidega’dan Çöküş’ü Amazon’dan aldım. İkisinden de çok memnun kaldım özellikle Çöküş’ü çok uyguna aldım kargo dahil 23 lira.

Kafasına Göre’de @magicalbronze ‘un söyleşisi varmış okudum, Rıhtım’ın adını yazılı bir şekilde okumak ne güzelmiş. Güzel bir yazı olmuş :slight_smile:

10 Beğeni

Migros’tan aldım :smiley: Ancak 2 tane kalmıştı ben aldığımda. Az mı basılıyor yoksa çok mu satıyor bilemedim.

1 Beğeni

Arkadaşlar her yerde var yahu. D&R lara falan uğrayın oralarda da var :slight_smile:

Uzun bir süredir kitap almamaya çalışıyordum ama maalesef İthaki’nin Zeplin’i basması bunu bozdu.

The Witcher oyun serisini de yeni bitirmişken dizi haberlerini de görünce gaza geldim kitap serisine girişeyim, diziyi öyle izleyeyim dedim. Bir 3-4 ay daha kitap almamaya devam edeceğim :smile:

5 Beğeni

Dün sabah verdiğim sipariş az önce elime ulaştı. Edessa adeta Flash gibi.

11 Beğeni

Monokl %50 siparişlerim elime ulaştı. Kitap kaliteleri tatmin edici.

16 Beğeni

Robert Crais kitaplari aldim. Los Angeles Agidi, Tetikte, Supheli, Gozcu, Kizil Pusu.
Sevdiğim bir polisiye yazari olay örgüsünü tahmin edilemeyecek sekilde işliyor heyecani yuksek tutuyor. Elvis cole-Joe pike ikilisini de baya severim :slight_smile:

5 Beğeni

Bugün Bilinçli bebek, doğal ebeveynlik ve öfke dansı kitaplarını aldım. Doğal ebeveyn olmaya calısırken aynı zamanda bilinci bebek büyütürken öfke dansını öğrenmezsem evde durumlar karışacağı için bu üçünü aynı anda okumayı planlıyorum :smile:

2 Beğeni

Idefix indiriminden aldığım kitaplar geldi. Hepsini 56 TL’ye aldım. Yarın bir de Merdivenler Kenti gelecek D&R’dan. O da 9,90 TL’ydi. Yalnız İthaki’nin pazarlama bölümünü takdir ettim. Adamlar neredeyse zarar edecek fiyattan ilk kitapları satıp serinin diğer kitapları için bizi potansiyel müşteri haline getirdiler.:clap: Neyse ki ben zaten toplayacaktım bu serileri. :smirk:

13 Beğeni

Kitapyurdu 5/15 kampanyasından aldıklarım. Bir kitap stokta olmadığı için 3₺ iade edildi.
Toplam: 37₺ (Kargo dahil)

4 Beğeni

Valla sudan ucuza gelmiş neredeyse :slight_smile:

1 Beğeni

Gelen kargo paketimizi açıyoruz. Bakıyoruz içinden bir seri çıkıyor. O da ne Alfa mı, aaaaa değil :smiley:
İyi tatiller @Ufuk

17 Beğeni

1-2 örnek sayfa atabilir misiniz?

3 Beğeni