Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ben 3-5 sene önce okudum, muhtemelen sen sevmeyeceksin. Kitap Tuhaf kurgu dedikleri kurgulardan. Mitoloji, habis varlıklar, zaman gibi konular öne çıkıyor, çok bir şey yazmayayım ama Lovecraft sevenler kitabı seveceklerdir.

4 Beğeni

Ben bayılmıştım Sınırdaki Ev’e…

2 Beğeni

Sipariş vermeden önce oldukça endişeliydim fakat kitaplarım sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Paketleme de oldukça iyiydi.:grimacing::sweat_smile: Bunda sipariş verirken not kısmına “ Balonlu poşet ve karton ile paketlemenizi rica ediyorum” yazmış olmamın etkisi var mıdır? :thinking:Bilemiyorum doğrusu notları ne kadar önemsiyorlar. :rofl:

7 Beğeni

Kafes’i “yine” unuttuğumu hatırlattığın için teessüf ederim. :confused:

1 Beğeni

Rica ederim :grimacing: Yakında Teftiş’i de almayı düşünüyorum. Yazarın özellikle bu iki kitabını çok merak ediyorum. Bence siz de elinizi çabuk tutun :rofl:

2 Beğeni

Teftiş’i okudum. Ben beğendim. Kafes’in eski baskısı var ama yenisini her seferinde unutup duruyorum. Carol Gömülmeden kitabı da hoşuma gitmişti. :slight_smile:

5 Beğeni

250 tl ye aldim.:slight_smile:

17 Beğeni

Ilknokta bayram indirimi siparişinde yevgeni zamyatin’in biz kitabını göndermemișlerdi kitap az önce elime geçti fakat kitap berbat bir şekilde kargolanmıș.İade etmek istiyorum fakat iletişim numaralarını aradığımda açmıyorlar e mail atıyorum geri dönmüyorlar ne yapabilirim

6 Beğeni

Geçmiş olsun. Çöpten çıkarmışlar galiba.

1 Beğeni

Faturasıyla not düşerek iade yada değişim şeklinde, aras kargo ile ilknokta’nın sitesindeki adrese gönderebilirsiniz. Mail atarak bilgide verin cevap beklemenize gerek yok.

3 Beğeni

Muhtemelen. :smiley: Bir daha İlknokta’dan alışveriş yapmayacağım.

4 Beğeni

PKD hariç kitapyurdundan geldi hepsi. Stokta olduğu için dün verdiğim siparişler bu sabah elime ulaştı. KY çizgiyi hiç bozmaz umarım :slight_smile:

13 Beğeni

Şu Cadılık kitabını çok merak ediyorum. Okuyan veya resim atacak birileri var mıdır?

Hemen yüklerim :slight_smile: @Agape

6 Beğeni

Teşekkür ederim. :hugs: Cadılığın tarihçesi gibi geldi. Enteresan şeyler olabilir. :smirk:

1 Beğeni

Rica ederim :slight_smile: Ortaçağ tarihi içinde Cadılık konusunu işliyor. Merak ettiğim konuları bu seri içinde toplamayı düşünüyorum.

1 Beğeni

Benim de not aldıklarım var seri içerisinde ama son zamanlarda kafam çok yoğun olduğu için öncelikler tamamen allak bullak durumda. Bu sebeple biraz şekerleme gibi kitaplara kayıyorum. Gerçi fuar dönemi de yaklaşıyor. Sanırım iki ay pek bir şey almam. Buna inanmak istiyorum. :sweat_smile:

1 Beğeni

5 Beğeni

Herkes mi aldı? Yazıklar olsun bana! Sanki türüme karşı hain planlar yapılıyormuş gibi hissediyorum. Gözüm üzerinizde. :eye:

3 Beğeni

Osprey Askeri Tarih serisi mükemmeldir keşke İşbankası basmaya devam etse.

1 Beğeni