Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ayrıca kütüphaneden kitap alanlara hep imrenmişimdir. Ben aldım mı çocuğummuş gibi sahipleniyorum, sonra kütüphanenin sistem mesajları “ver artık kitabı” İşte bu yüzden (bahane olmaz tabiki) çok kitap çaldım zamanında çünkü bana ait hissediyordum. Hatırlıyorum da ilköğretim 3.sınıftayken başlamıştım bu kötü alışkanlığa. İlk çaldığım kitap ise tam bir ironiydi, zira kitabın adı “Kütüphanedeki Hırsız” Şimdilerde çok aradım kitabı çünkü tadı damağımda kaldı, bulamıyorum hiçbir yerde tükenmiş maalesef.

Kütüphaneden ilk defa kitap aldım desem :sweat_smile: Hayatım boyunca direttiğim “Okuduğum her kitap bana ait olacak” ifadesini yok sayarak bir deneme yapayım dedim fakat o kadar da kötü hissettirmiyormuş. Zaten Godard kitaplarını kesinlikle kendi kitaplığıma da ekleyeceğim ama kütüphanede görünce de dayanamadım.

https://www.eren.com.tr/kitap/kutuphanedeki-hirsiz-p772134.html

Var gibi gözüküyor sanki ama bilemedim :thinking:

1 Beğeni

Bu siteyi denedim, maalesef kitap gelmedi. Siparişi iptal ettiler.

1 Beğeni

bkm’den verdiğim siparişlerden PKD’nin “Ölüm Labirenti” baskısı bulunamadığı gerekçesiyle iptal edilmiş.

Benim de okuduğum kitap bana ait olmalı düşüncem vardı. Bu hafta ilk defa kütüphaneden kitap aldım. Nikos kazancakisin zorbasını okurken bir yandan da olabiliyormuş işte dedim. 40 yıllık alışkanlığımı bozdum.

3 Beğeni

Bu sıralar ne çok ilkleriniz var :smiley:

3 Beğeni

Bu gönderiyi görene kadar fark etmemiştim :smile:

1 Beğeni

D&R’daki Pegasus İndiriminden Kudüs Bir Şehrin Biyografisi’ni ve Alfa’dan Tim Powers - Son Çağrı kitaplarını aldım. Kudüs’ü çoktandır takipteydim sanırım bundan aşağı düşmeyecek.

Kidega’da fiyatı uygunken aldım

9 Beğeni

Kitapın içerigi hakkında biraz resim atarmısın, renkli basım deniyordu resimli mi bide?Kagıt kalitesi nasıl

Eşim: Abartiyorsun sanki…
Ben: Rica ederim bu bahsi kapatalım.

Üzerine tartıştığımız detay aşağıda.

19 Beğeni

Benim hanım çekyatın yolunu gösterirdi.:joy:

3 Beğeni

Sevmiyorum ama D&R alışverişim

20181009_230753

4 Beğeni

Eşiniz biraz haklı sanki :smile:

2 Beğeni

Renkli değil ve normal kitap kagıdı

3 Beğeni

Bende bi ara alım dedim ama diger basımı aldım iyikine. Bu baskısını niye diger baskı kalitesi gibi yapmamışlar ki. Tam koleksiyonluk bir baskı

Eşim her zaman haklı doğrusu. Allahtan okumuyor burayı :slight_smile:

4 Beğeni

Alfa’nın önceki 4 seriden oluşan kitapları mı bu? İkiye mi indirmişler?

Evet Alfa iki ayrı baskı yapmış. Dört ciltlik seri ve 2 cilt olan bu. Diğerinin baskı kalitesi, kağıdı, cilt vb daha mı iyi bilmiyorum. Fiziki olarak görmedim.