Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Hay maşallah :grinning:

Kıskandım :joy:

2 Beğeni

İthaki her ayın belli zamanı çıkacak kitapları yayımlasa sorun yok. Ama yeni çıkan kitapları alıyorsun hoop serilerden birinin yeni kitap duyurusu yapılıyor. Hadi bütçeyi ona göre ayarla filan biraz düzenim bozuluyor. :joy::joy::joy: @irbis duy sesimizi. Kasım ayında şunlar çıkacak filan olsa ya. :sweat_smile::sweat_smile: Tabi şaka bir yana Yayınevi’nin politikalarına aklımız ermez. :grin::grin:

3 Beğeni

Benimde yaşadığım o. Yeni çıkanla birlikte alayım derken diğerinin duyurusu geliyor :smiley:

Yeni kitaplar son sürat geldiği için şikayet etmeye hakkımız yok bence :slight_smile:

1 Beğeni

Şikayet yok, şikayet yok. Yeter ki çıksınlar. :star_struck::star_struck: :heart_eyes::heart_eyes:

Hepsi benim olmalı. Kıymetlimissss

5 Beğeni

O zaman uykumdan çalıp okuma süremi artırmam lazım. Alım hızıma yetişemiyor okuma hızım :smiley:

1 Beğeni

Şu dönemde kitapseverlerin ortak sorunu zaten dediğiniz.Gerçi hava erken kararıyor.Ben erken yatağa giriyorum kitap okumak için.Bu sefer de uyku bastırıyor nedense 2 saat olmadan.Kitaplar da yığıldı,bir de önümüzde N11’in 11.11 kampanyası var.2 hafta önce alt limitsiz kupon verdiler çok uygun fiyata ,kampanya haftası bir daha olacak.Deneyin almayı,sonra kitap listeleri havada uçuşsun.

2 Beğeni

Bana bir türlü o kuponu vermedi n11​:cry::cry::cry:

Ben 33 tl olanını alabildim zar zor.1 tl’ye 111 tl’lik verdiler o mesela süper bir fırsattı.11 tl’ye 222 verdiler,44 tl ye 444 tl verdiler.Çok iyi kuponlar vardı da ama benim bkm expres olduğu halde 10 sn dolmadan kuponlar bitti.Artık 50 ye 10 tl indirimli ya da 75’e 15 indirimli ücretsiz kuponlar var onları kullanacağız bakalım kısmetse.

1 Beğeni

Banada ne hikmetse en az 1000-3000tl alışverişli kuponlar verdi :joy: o kadarlık alışveriş yapsam kupon mu kullanırım :grin:

Sabah 9:30 ve öğleden sonra 15:30 da düşük limitli kuponlar çıkıyor ,Onları dene mutlaka .Telefonunda n11 uygulaması varsa daha hızlı alabilirsin,kod girme yok telefon uygulamasında.

Bu arada dikkatimi çekti ,Amazon Türkiye’de bazı ciltli kitaplar Kitapyurdu platin üyeliğe göre bile 4-10 tl daha düşük fiyata geliyor.Black friday dedikleri hafta kitap reyonuna yüklenmek lazım gibi.

Amazon hala yayınevleri ile anlaşma aşamasında. Bana öyle demişlerdi bu gibi işlemler tamamlanınca kitap alacakların ilk noktası olacagı kesin

1 Beğeni

Kupon satışı için tarih ve saat varmı?

Her gün 9:30 ,11:30 15:30 ,18:30 saatlerinde.

1 Beğeni

Ayrıca mobil uygulamasından hergün saat 20.00de çarkı çevirerek kupon kazanabilirsin.

1 Beğeni

Ukitap’tan aldığım 2.el kitaplar;

8 Beğeni

24 saatten önce elime ulaştı. :heart_eyes:

11 Beğeni

D&R’dan İthaki indiriminden aldığım İthaki Modern kitaplarım bugün geldi. Kapak tasarımları çok güzel olmuş. Cesur Yeni Dünyayı Ziyaret ve Mezarınıza Tüküreceğim göreceli kısa kitaplarlar, 1 günde biter :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Kidegadan;
Kısa Öykünün Büyük Ustaları
Taaşşuk-ı Talat Ve Fitnat
Felatun Bey Ve Rakım Efendi
Mürebbiye
Efsuncu Baba
Kuyrukluyıldız Altında Bir İzdivaç
Vatan Yahut Silistre
Küçük Şeyler
Rahel Tanrıyla Hesaplaşıyor
Geçmişe Yolculuk
İnsanlar İçinde Bir İnsan: Sait Faik Hikaye Armağanı Antoloisi 1955 - 2018

Babilden;
Öyküler - Neil Gaiman
Şair Evlenmesi

Babilde Diskdünya kitapları çok indirimli gerçekten. Bir sonraki alışverişimde eksikleri tamamlayacağım.

Havale/Eft ve kapıda ödeme seçeneği mevcut. Enpara kampanyasıyla alırsanız 30 liraya 15 lira indirimi var ben onu kullanıyorum.

2 Beğeni

Kitaplara gelen zamlar vs. derken indirimlerden yararlanıp biraz kitap alayım dedim. Araya karışan birkaç kitap dışında hepsini 1 ay içinde, Kitapyurdu ve D&R daki indirimlerden aldım. Hedye çeki, platin üyelik, indirim kodu derken her kitap en az %60 indirimle alındı. Artık herhalde bir sene kitap almam :grin::grin:

13 Beğeni