Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Hüseyin gök) #1047

Çok gidecek gibi. En az 200-300 tl. Keşke İthaki yayınları İlknokta’ya özel bilimkurgu seti oluşursa full set gibi

(Serhat) #1048

Full set mümkün değil (Yüzyılın Bilimkurgu Öyküleri desem yeterli bence) :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

(Hüseyin gök) #1049

Baskısı olmayanlar hariç :joy:. İlknokta da sepete ürün ekleyebilirmusun. Bende bir sorun olmalı

(Hüseyin gök) #1050

Arkadaşlar İlknokta da sepete ürün ekleyebiliyormusunuz? ben bir türlü ekleyemiyorum.

(Alper) #1051

ekleniyor… 16’sına çıkacakmış bunlar da…

(Hüseyin gök) #1052

Valla benimde alacaklarım var ama ekleme işlemini yapamıyorum.

(Ahmet Boyraz) #1053

300 tutarsa içine 100 Yılın En iyi BK Öykülerini de koyacağım. 100 Lira olsa da yapacak birşey yok. :smiley:

(Hüseyin gök) #1054

Niye o kitabı bu kadar abartınız yaw. Almayın gitsin prim vermeyin öyle insanlara.

(Ahmet Boyraz) #1055

Ben abartma olarak görmüyorum ama serinin eksik kalması her zaman benim açımdan, insanın içinde bir burukluk hissettirecek olmasıdır. O nedenle yapacak bir şey yok gibi.

(Serhat) #1056

Ekleye biliyorum. Sıkıntı yok şuan için

(Hüseyin gök) #1057

Bende böyle donup kalıyor

ilknokta sitesi engelledimi yoksa beni. :face_with_raised_eyebrow:

(Serhat) #1058

Tarayıcı kaynaklı olabilir. Tamamen kapatıp tekrar girmeye çalış siteye.

(Herhangibiri) #1059

çok teşekkürler :slight_smile:

(Ünsal) #1060

Şansıma üç kargoda aynı gün geldi. Elimde üç kutuyla kargocu gibi etrafta dolaştım.

(Hüseyin gök) #1061

Corrin savaşını nereden aldın acaba? Bende aldıgın yerden sipariş verim tek eksigim o.

(İsmail Şahin) #1062

Yardımcı olayım.

(Ünsal) #1063

Ben pazar günü kidegadan almıştım . Galiba kidegada tükenmiş.

(Hüseyin gök) #1064

Aynen bende Kidegadan aldım ama bugun msj geldi tükendi diye. :face_with_raised_eyebrow:

(Ünsal) #1065

Umarım yakın zamanda temin edersin

Bilimkurgu klasiklerini tamamlamak ilk hedefim ama yakın zamanda düşünmüyorum artık. Zaten YEİBÖ hariç hesapladım daaaa :d 197 lira tutuyor 10 kitap kalmış yeni çıkanlarla.