Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Jo Nesbo kitapları çok pahalı, iki kitap 60TL diye pek yanaşmyordum. İkinci elleride çok ucuz değildi ama Zebramo’dan 70 TL’ye 6 tane Jo Nesbo kitabını görünce dayanamadım (Kardan Adam, Leopar, Polis, Hayalet, Şeytan Yıldızı ve Kurtarıcı) Bugün elime ulaştılar. Hepsi hemen hemen sıfır kondisyonunda.

Normalde aylık alışverişimi ay başında yapmıştım ama bu çok uygun fiyatlı ve temiz denk gelince önümüzdeki ayın alışveriş kotasından yedim :slight_smile:

3 Beğeni

Sipariş verdim bakalım. Bilgilendirme için teşekkürler.

1 Beğeni

Ben iki tane aldım. :slight_smile:

Ben azar azar alıyorum öğrenci olduğumdan. Tabii bu ay kesenin ağzını açacağım yalvar yakar. Doğan kitap olanları geçen ayın %40 indiriminde sipariş etmiştim Cesur Yeni Dünya da %50 indirimde. Kitapyurdu teslim noktaları çok faydalı gerçekten.

1 Beğeni

Bu kitaplar neden bu kadar ucuz?

Hangileri freud’lar mı?

Evet freud kitaplari.

Sigmund Freud kitapları neden ucuz bilmiyorum ama her sitede aynı yakın fiyatlar

1 Beğeni

Tutku Yayınevi’nden çıkanları kastediyorsanız o yayınevi çöp olduğu için ucuzdur. İngilizce, Almanca, Fransızca farketmez bütün dillerden kitapları aynı isimler çeviriyor. Yani orijinalden çeviri yapmıyorlar. Muhtemelen İngilizce’den çeviriyorlar.

Yayın evi olarak bakmadım ama genelde ucuzlar

İthaki yayınları yeni çıkan kitaplarım (1 eklemeyle)

Orsinya üzerinde ki ayraç modern klasiklere eklenmiş sanırım. Üzerinde ki yazar isimleri de önümüzde ki dönemde çıkacak kitaplara dair ipucu sanırım.

15 Beğeni

Tüyap İthaki’den aldıklarım. Sağolsun @irbis indirim oranıyla :slight_smile:

15 Beğeni

Kitapyurdu’na göre aynı kitaplar toplamda fiyat farkı ne oldu sorması ayıp?Eğer daha uygun ise tanıdık vasıtasıyla bu 9 kitabı ben de almak isterim.

Bunlarda diğer aldıklarım. Gidecek olanlara yayınevi olarak indirim oranı iyi bulabilecekleriniz arasından tavsiye vereyim.
-Metis Setler %40 civarı indirimli. Tek alımda %20 iyi değil indirim oranı. Setler tercih edilebilir.
-Yordam kitap indirim oranı iyiydi 35. Mieville bu yayınevinde.
-Hep Kitap ve Notosda iyiydi internetle aynıydı 35 di sanırım ikiside.
-Sel indirim oranı netle aynı %30. Ekstra 5 liralık bölümü var ki güzel kitaplar seçebilirsiniz.
-İletişim indirim oranı %20 çok kötü ben pazarlık yaptım biraz indirim oranını %30a kadar çıktılar. Gene 5 liralık bölümü var ve çizgi kitapları 10tl.
-Say yayınları %30 internetle aynı sanırım. Aklıma gelenler bunlar varsa sormak istediğiniz yayınevi yanıtlamaya çalışırım.

13 Beğeni

İlknoktadan hepsini sepete eklemiştim 180 civarı tutmuştu. Fuardan sağolsun Emre ve Alican sayesinde 190’a aldım. Ama oraya gidip konuşmak gerek. Emre gelmeden önce kendini yetkili olarak tanıtan birinden indirim istedim 1000TL üstüne indirim yapıyorum dedi. Biraz tavrıda değişikti. 1000TL üstü alışveriş yapan bulsam bende indirim yaparım :slight_smile:

Hayırlı olsun ve keyifli okumalar. Pazar arabasıyla gitmeyi aklıma koydum bu fotoyla beraber.

3 Beğeni

Sağolasın iki defa arabaya gidip geldim. Kesinlikle götür :joy:

1 Beğeni

Kitaplığında gördüm buradan herkese bir duyuru yapayım.Fakir Baykurt’un Kaplumbağalar eseri çok güzeldir.Köy halkı’nın sorunlarına çok güzel değinmiştir.Mutlaka alın.

1 Beğeni

N11 mağazalarından kitap için daha önceden alışveriş yapan var mı,hangi mağaza sorunsuz iyidir ?

N11 den kitap mı alınır ya her kitap en az 5-10 tl daha pahalıya satılıyor.