Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Benim kitapta geldi. Spreysiz :joy::rofl: Hazır yeni gelmişken bugün başlayacağım.

3 Beğeni

İdefix 5 kitap 15 lira kampanyasından aldığım kitaplar hasarsız geldi :smiley:

1 Beğeni

Reşad Ekrem Koçu’nun Giyim kuşam kitabının üzerindeki etiketi çıkartırken dikkat edin. Kapağı farklı biraz yırtılıyor :frowning:

1 Beğeni

Bilgilendirme için teşekkürler dikkat ederim.

Sabahattin Ali çok satılmayanlar arasında olması olanaksız. Dünyaya orman derler, cahil hoca, doğal roman, kürk mantolu madonna, içimideki şeytan, yüzünde bir yer okuduklarım arasındakiler çok iyi kitaplardı. Çok keyif aldım okyrken

Çıkarmadan önce saç kurutmayla ısıtırsanız daha kolay çıkar.

Benim için geç kalındı artık teşekkürler :slight_smile:

@royem evet benimde uzun zamandır takip ettiğim kitaplardı Doğal roman , Yüzünde Bir Yer ve Cahil Hoca. Ursula Krober’ın zaten bütün kitaplarını severek okuyorum ve topluyorum.

1 Beğeni

Bugün aldım, hemen paketlenip faturası kesildi :slight_smile: İdefix şaşırttı beni. Umarım hasarsız gelir.

Bende aldım ses seda yok

Daha almamıştım neyse ki bir de oraya bakayım.

Kidega’yada bakmanı tavsiye ederim bi ara indirim oranı %40’tı ve en iyi fiyat oradaydı.

merak ettiğim bir çizgi romandı amazon sagolsun 8tlye geldi😂

3 Beğeni

Dune Serisini 11-12 yaşlarındayken okumuş ve bişey anlamamıştım :joy::joy: Şimdi yeniden başlama zamanı tabiki önce Calamity bitecek, Calamity geldi diye yarım bıraktığım Barut Büyücüsü üçlemesi de buna dahil. Daha okuyacak çok kitap var. Haruki Murakami’nin 1Q84 kitabı dışında aldığım hiçbir kitabını henüz okumadım, Alcatraz öylece bekliyor boynu bükük. Stephen King gibi birini bile kenara ayırdım sırf Brandon geldi diye, Calamity bitince Oathbringer falan gelirse diğer yazarlardan çok özür dilemek zorunda kalacağım.

5 Beğeni

Önce vakıfları okusana :joy: su gibi akıyor valla kitap.

Calamity’e başladım bile 150 sf falan oldu, sonrasında Vakıf’a başlarım o halde. İşin kötüsü fuarda Vakıf’ın 3. kitabı yoktu sebebini açıklasa da ben God of War’u inceliyordum, o yüzden hiçbir şey anlamadım :joy::joy: çok ayıp ettik.

1 Beğeni

Bazı sitelerde tükenmiş bence tamamen tükenmeden seriyi eksiksiz bırakma.

1 Beğeni

Doppler’ı okuyup bayağı sevmiştim şimdi de devam kitabını alacağım ama sanırım çok fazla beğenilmemiş. Okuyan çoğu kişi ilk kitap kadar güzel olmadığını söylüyor.

Bu kitap yanlış basılmış sanırım, bu serinin üçüncü kitabıymış, yanlışlıkla veya başka bir sebeple buna atlamışlar. Ekşi’de okumuştum.

3 Beğeni

Yok artık nasıl atlamışlar ikinci kitabı. Demek herkesin beğenmemesi boşuna değilmiş ben de yazar ilk kitaptan sonra nasıl bu kadar düşüşe geçmiş diyordum. Uyarı için teşekkürler.

Bu arada kitap İdefix’in 2018’in En İyi 50 Romanı listesinde 3. sırada.