Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

(Gökçe ) #1330

23 Kasım’daki cuma fırsatlarından yararlanarak dr’den yaptığım sipariş sonunda bugün elime ulaştı. Hediye paketi seçeneğini kullandığım için kitaplar oldukça hasarsız gelmiş. Ayrıca sipariş etmeme rağmen Ayşe Kulin - Kördüğüm kitabını göndermişler >_< Kitabı geri göndermek için uğraşacam çünkü üstünü kapatmak içime sinmiyor.

47349442_319016258703238_4390412876750258176_n

Ek olarak ben de doğan kampanyasından aldım hem de sabah saatlerinde ve şu an idefix hesabımda hiç sipariş görünmüyor :smile:
Düzeltme: Şimdi kontrol ettim sayfa düzelmiş ama sipariş hazırlanıyor görünüyor…

Kasım ayı içerisinde yaptığım tüm alışveriş bu kadardı. Alışveriş listemde kalanlar genellikle İletişim, Sel, Metis gibi indirimi %5’ten fazla oynamayan yayınevlerinden olduğu için onları ayın sonunda elime kalan paralarla yavaş yavaş eritirim. Tabii Kitapyurdu bir kitap fuarı patlatırsa işin rengi değişir. :smiley:

Tüm ay boyunca sadece beş gün evimdeydim kitapları toplu halde ilk kez bugün gördüm, dağ gibi odama yığılmışlardı. İdefix ve Babil kullanmadım, hepsinin kondisyonu harikaydı. Bu kadar çok kitap dolu kutuyu aynı anda açıp hepsinin hasarsız olduğunu görmek beni duygulandırmadı değil.

Son günlerde aldığım kitaplar bazıları sıfır bazıları 2.el

(Damla) #1333

Ben de Dirk Gently serisine başlamak istiyorum ama o kadar kararsızım ki. Dizisine başlayıp çok beğenmiştim ama duyduğuma göre kitapla pek alakası yokmuş. Kitabını da okumayı istiyorum ama karmaşık bir kurgu çıkacak diye hep çekiniyorum.

(görkem) #1334

o – stephen king
sandman 2 – neil gaiman
sadist – Stephen king
Medyum – Stephen King

(Alper) #1335

Kürk Mantolu Madonna (ciltli özel baskı) bazı sitelerde tükenmiş, Babil’de son 46 adet yazınca Bir kaç aydır listemde olan Davide Cali Düşman kitabı ile birlikte sipariş verdim… Kürk Mantolu Madonna özel baskısını alma düşünceniz varsa fazla geciktirmeyin bence…
babil

(Ufuk) #1336

Kitapseç alışverişim çok satılmayan stokta bekleyen ürünler biraz yıpranmış geldi. Onun dışında güzel memnun kaldım. Ama stokta uzun süre bekleyen çok satılmayan ürünleri burdan almamak lazım

(Hüseyin gök) #1337

Bende bugün da vinci şifresi ve melekler ve şeytanlar ciltli versiyonunu aldım inş. Stokta vardır. Biraz tuzlu oldu ama o iki kitaba değer.

(Ufuk) #1338

Daha önce alışveriş yapmıştım. Şu kampanyayı yapmasalar alışveriş yapmazdım buradan da kampanya güzeldi. Yıpranmış gelebiliyor stok ürünlerinin çok satılmayanları bekleyenleri.

(Hüseyin gök) #1339

Kutulu zaten fazla yıpranma imkanı olmaz. Gelsinde :joy:

(Can) #1340

Listeye bakarken hafiften tahrik olmadım desem yalan olur.

(Bülent Özgün) #1341

Önce hislerimi yazayım:
Bu başlığı bu kadar çok seveceğimi düşünmezdim. “Şu an ne dinliyorsunuz?” gibi bir çöp başlık farz etmiştim ne yalan söyleyeyim. Alınan kitapların çeşitliliğini, niteliğini gördükçe hem başlığı hem Kayıp Rıhtım’ı daha çok sever oldum. Tek bir türe ya da konuya takılı kalmayan dünyaya çeşitli bakış açılarından bakmaya çabalayan okurlar gördükçe hem imreniyorum hem çok seviniyorum. Yaşayın!

Başlık amacına ulaşsın diye ben de yazayım:
Nicedir merak ettiğim Keçi Dağı’nı (David Vann) edindim bugün.

Çöp başlık diye nitelediğiniz başlığı, bildiğiniz üzere site yöneticilerinden birisi açmıştı, bu durumda hem kendisi hem de katkı sunan üyeler çöpsever mi oluyor?

(Y. Ezgi Erdoğan) #1343

Okuldan bir geldim bkmden sipariş verdiğim kitaplar gelmiş üstüne de neden bilmem game of thrones ayracı vardı :sunglasses:

kidega

(gülseren) #1345

kesinlikle çekinmeyin, oldukça eğlenceli bir seri, kitaplarını diziden daha çok sevmiştim ben

(Zeynep) #1346

Aralık ayının kotasını doldurdum :grinning:

(Alper) #1347

Kürk mantolu madonna alacak olanlara ya da ciltli kitap olarak isteyenlere bu baskıyı öneririm. Baskı çok güzel, bez cilt kabartma kapak görseli, kağıt kalitesi güzel, taşkent klasikleri serisinde kullanılan kağıttan.

kitapyurdu bugün sipariş verdiklerim

kitapyurdu

(Alper) #1348

İdefix Doğan kitap kampanyası "stokçuları " :slight_smile: geldi mi kitaplarınız.
Benim 5 kitap kaldı 1 tanesi dışında onları da paketlemişler.

Keşke diğer kitaplarını da bu şekilde bassalar.