Son Aldığınız ve Alışveriş Listenizde Olan Kitaplar

Aralık ayı kitapları geldi. :slight_smile:

Kitapyurdu siparislerim geldi.Lotr altında az biraz ezilme var.D&r da umarım dune 2.kitabı temin edip en kısa zaman yollar.Alınan kitaplar umarım en kısa surede biter.Okunacak çok kitap var.Hep tamam derken bir bakiyim yeniler neler diyip siparişi verirken buluyorum kendimi.:grinning::grinning:

(Demet ) #1750

@birisi43 @Braveheart64 Seçimlerinize bayıldım ikinizin de. Çok güzel kitaplar almışsınız. Ben dün İvan İlyiç’i bitirmiştim, hemen onunla başlayın naçizane tavsiyem. Ben bayıldım, bir daha okuyasım var :smile:

Drizztleri koymamışım.Şimdi onlarıda ekledim daha güzel oldu😀

(Demet ) #1752

Şimdi mesajımı okurken gördüm fotoğrafı yukarıda. Kendi kendime aaa orada başka şeyler de varmış nasıl görmedim diyorum. Meğer siz yeni fotoğraf koymuşsunuz :joy:

(Hüseyin gök) #1753

Okuyan varmı veya elinde bulunduran.(çizgi roman)

(Umut K.) #1754

Son dokunuşlarla birlikte, artık bu yıl bitti gibi.

(Türker ŞİRİN) #1755

Ben de var eve geçince foto atarım

(Hüseyin gök) #1756

Okumuş isen birazda bilgi verirmisin nasıl bir kitap, hikaye tatmin edicimi, çizimler vs. Tabi müsait olduğunuzda.

(Alper) #1757

İyi okumalar…

Kendime bir kitap buldum :slight_smile: Alfa Bilim Tarihi,

Dune serisini (hatta ana seri dışında olanlarda dahil ) Kabalcı’dan almadığıma her geçen gün pişman oluyorum. İthaki bir türlü ana seriyi tamamlayamadı. Tamamlanmadığı için bende okumaya başlayamadım…

(Umut K.) #1758

Ben de okumaya başlayamadım. Lakin oğul Herbert’in kitaplarını yayınlamayacaklarını öğrenince, tükenmeden Kabalcı’dan alayım, kenarda dursun dedim.

Ben de üniversite bir kış arası verse de, Alfa’nın bilim, edebiyat, felsefe tarihi kitaplarını rahat rahat okusam diyorum.

İthaki hangi kitapları yayınlamayacak Dune serisinden ?

Merak ettiğim bir seri ama daha sonra başlamayı planlıyorum. 6 kitabın 4 tanesi yayınlandı, kalan 2 taneyi mi yayınlamayacaklar ? Yoksa yazarları Kevin J. Anderson ve Brian Herbert olan sonraki 6 kitabı mı yayınlamayacaklar ? Seriyi yarım bırakacaklarsa bende eksikleri alayım hemen, hikayenin ortasında sonraki kitabı bulamayınca çok sinir bozucu oluyor.

(Alper) #1760

İthaki Frank Herbert’in yazdığı 6 kitaptan oluşan seriyi yayınlayacak.

Oğul Brian Herbert, ve Kevin. Anderson,yazdığı kitapları DUNE serisi içerisinde yayınlamayacak.

Teşekkür ediyorum,
Sonraki 2 kitabı da yayınlayacaklar ve diğer 6 kitap seri içinde yayınlanmıyor yani. Bende eksikleri alayım, dursunlar bir kenarda.

(Umut K.) #1762

En son 6 kitaptan 4’ü kalmıştı. Platin üyelik de bulursanız, en uygunu açık ara Kitapyurdu. Bulamazsanız da söyleyin, kullandığım bir tane başkasının platin hesabı var.

Ben de henüz okumadım seriyi, ilk kitabı aldım (İthaki) öyle kenarda duruyor. Bi ara 10 kitabı buldum 200 liraya ama umursamadım. Çok pişmanım

Bu arada Dune Mesihi’ni bulamayan arkadaş vardı sanırsam

http://zbm.co/9RCTKR

(Mustafa Erdem) #1765

Dune Mesihi ilknokta sitesinde de satışta.

(Ufuk) #1766

Aynı kitabı keşfetmişiz benimde o ve gölge oyunu dikkatimi çekti hemen :slight_smile:

Kitapyurdunda satılan 4 kitap tamam, eksik Dune kitapları hepsiburada ve kitapsec de satılıyor. Doğrudan hepsiburada dan almayı düşünüyordum en başta ama son siparişimde 2-3 hafta bekletip stokta yok dedikleri için bir tedirginlik var. Kitapsec kullananlar memnun mu ? Corrin Savaşı ve Butleryan Cihadı için 3 günde temin yazıyor, fiyatta hepsiburada’dan daha uygun. En kötü paranı geri iade ederler derseniz önce oradan denemeyi düşünüyorum.