Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Sırası ile

Kubbenin altında
Zaman çarkı 1-2-3-4-5
Witcher 4-5
Zaman çarkı 7
Yerdeniz (ciltli)
Zaman çarkı 8-10
God of war
Zaman çarkı 9-11
Ve dün
Zaman çarkı 12 siparişi verdim

2 Beğeni

Tehlikeli sulara girme ortak… Usul usul çekil kenara :smiley:

1 Beğeni

Tehlikeli sular derken ortalığı karıştırma anlamında dedim :smiley:

1 Beğeni

dayanamadım indirimin son günü çizgi romanlara abandım.

Epileptik
Sıradan Zaferler
Oğulların Diyarı
Kudüs Günlükleri
Eskisi Gibi

Yılın son günü mü,ilk günü mü derken ilk gün aldım.Son gün olsaymış aslında daha iyi olurmuş.Tomris Uyar kitabının 4 lira artmış fiyatı 31 aralık tarihine göre.Yine de jestiniyap kampanyası ile 153 tl tutarlı alışveriş 103 tl fiyata gelmiş oldu.

Bu arada kitapları seçerken İdefix ve Kitapyurdu fiyatları ile de karşılaştırdım (Kitapyurdu ekstra indirim hakkım da vardı) . Hemen hemen çok yakın veya düşük olan kitapları aralarından seçip aldım ,Tomris Uyar hariç.O kitabı almak istediğimden fiyat önemsiz kaldı.

Ek not: Hasan Ali Yücel serisi kitaplar ciltli sürümleridir.

1 Beğeni

Alfred Bester - Kaplan, Kaplan, One Punch Man 6, Barbar Dergi aldım geldim. :smiley:

Essex County harikadır. Özellikle 2. hikaye

1 Beğeni

Aynen dediğin gibi essex county ve sualtı kaynakçısı çok iyiydi. Herkes okumalı bence.

Bu kitabı okuyan var mı? İlknokta’da %82 indirimde. Merak ediyorum, öneren varsa alacağım.

William Irwin’in Matrix ve Felsefe kitabını okumuştum. Muhtemelen benzer bir mercek altında incelemişlerdir bu kitapta da. Matrix ve Felsefe için konuşursak kitap tek bir yazar tarafından yazılmamış kısım kısım farklı insanların yazdıklarından oluşuyor. Bu sebeple bazı yerler birbirinin tekrarı. Bunların dışında felsefeyle ilgilenen herkesin az da olsa beğeneceğini düşündüğüm bir kitaptı. Yani bana kalırsa alabilirsin :slight_smile:

2 Beğeni

Çok teşekkürler yorumunuz için.

En son gelenler :slight_smile:

8 Beğeni

Kara Ayna ve Joker karaborsa. Kaça kapattın :grin:

Kara ayna 30, joker 35tl:-)

Yok artık cidden mi ? Mükemmel fiyat. Hayırlı olsun. Elinden çıkarmak istersen haber et :smiley:

Tm satışa açarsam haber veririm.

Kitap ön/arka kapakları, ayraçları ve içerik görselleri çok özenilerek hazırlanmış görünüyor… Heyecanla okunmayı bekliyorlar gibi… Yılın son alışverişi ve yeni yılın ilk kargosu :blush: :krs:

8 Beğeni

Çok şükür D&R kitaplarımız geldi. 37,68 TL Watchmen olunca sonuna kadar bekliyorsun gelsin diye. :joy::joy::joy:

20 Aralık sipariş tarihi. Son kitapların teslim tarihi 02.01.2019. :hushed::hushed: :thinking::thinking: :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

7 Beğeni

Benimde D&R’dan geçen yıldan kalan siparişin son kitapları geldi sonunda :slight_smile:

5 Beğeni

Bi sene olmuş beklenir mi o kadar? :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni