Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Kapital Yordam kitaptan diğerleri İdefix kampanyasından.

Telif düşmesi sonrası bence en iyi tekli Sabahattin Ali kitaplarının kapakları Can ve Epsilon yayınevi. Can’ın kapakları 40’ların 50’lerin kitap kapakları gibi, Epsilon’un ise kapak çizimlerini çok beğenmiştim. Kısacası kapak için kitap alınmaz ama zaten okuduğunuz ve sevdiğiniz kitapların farklı baskılarını topluyorsanız neden alınmasın ki

Domingo Akla Yakın serisini @Leingrad arkadaşın okuduğu kitaplar başlığında olan paylaşımında gördüm. @fortknoxt okuma rehberi bu seri için de yapılabilir.

Kapital’in ben de uzun zaman önce aldığım Sol yayınların baskıları var ancak Yordam’ın baskıları hem daha güzel hem de çeviri için olumlu yorumlar var. Uzun zamandır müsait bir zaman alırım diyordum Geçen yıl alsaydım 25-30 TL daha uygun olacaktı, Kitap fiyatları yerinde durmuyor bende daha fazla uzatmayayım dedim. Cahil Filozof ikinci kez almak durumunda kaldım. Kitabı ya birine verdim, getirmedi ya da bir yerlerde unuttum. Can Modern Kont Öderland oyunu ilgimi çekti, okurum diye aldım. Can Kısa klasikleri kitaplığımda farklı baskıları olmasına rağmen seriyi topladığım için aldım.

20 Beğeni