Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Benim de eganba’dan verdiğim yüklü sipariş sondan bir önceki gerçek yüzünden bekliyor. Alfa sosyal medyadan kitabın reklamını filanda yapmadı. Matbaadan gelmedi herhalde. Öyle bekliyoruz.

2 Beğeni

Mars Yıllıkları - Ray Bradbury
Yürek Burgusu - Henry James
Deliliğin Dağlarında - H.P. Lovecraft
Cthulhu’nun Çağrısı - H.P. Lovecraft
Mustafa Kemal Atatürk Mücadelesi ve Özel Hayatı - İpek Çalışlar

Son Aldıklarım :grinning:

İskandinav mitolojisi (ciltli) ve bir astronotun sonsuz yolculuğu bunlarıda sipariş ettim

5 Beğeni

Setna Yükseliyor: Lanetli Mezar - Christian Jacq
Setna Yükseliyor: Yasak Kitap - Christian Jacq
Setna Yükseliyor: Ruh Hırsızı - Christian Jacq
Setna Yükseliyor: Büyücülerin Düellosu - Christian Jacq

bu seriyi hep okumak istedim ama bir türlü nasip olmadı alamadımda yorumlarını bekliyorum.

3 Beğeni

Gelince okuma sırama alacağım. Hemen alma sebebim dörtlü seti çok uygun bir fiyata almam ve daha sonra bu yazarın kitaplarının baskısının yapılmamasından ötürü şimdiden almak istedim. Ama şuan için ilk önceliğim değil.

2 Beğeni

Son Aldıklarım

İskandinav Mitolojisi (Ciltli)

1

10 Beğeni

Cilt kapağı nasıl ki bi görsek. Ah bi açsalar azcık ucundan :grin:

2 Beğeni

Ben alınca açar gösteririm. :joy::joy::joy: .Anlayacağın kitap matbaadan gelene kadar haberimiz olmayacak.

2 Beğeni

Veriyorum bende :grin: Sonra bitecek kalıcaz ortada :joy:

2 Beğeni

Önsiparişler temin edilemeyecek diye tedirginim, iki tane falan mı alsak acaba :smiley:

3 Beğeni

İskandinav Mitolojisi Ciltli - Neil Gaiman
Kırılgan Şeyler - Neil Gaiman
Anansi Çocukları- Neil Gaiman
Marslı - Andy Weir

4’ü İlk Nokta’da 75tl gibi bir fiyata geldi. Özellikle Kırılgan Şeyler’de ve Anansi Çocukları’nda güzel indirim var.

4 Beğeni

İndirim nerede bulamadım ben?

1 Beğeni

https://www.ilknokta.com/neil-gaiman/kirilgan-seyler.htm
https://www.ilknokta.com/neil-gaiman/anansi-cocuklari-1.htm

2 Beğeni

Aldıysan kesin gelir.Stok 3000 tane sonra zaten kendi yayınevinin sitesi olduğu için kaldırıyorlar stok bitti diye.İçin rahat olsun :+1:t6:

3 Beğeni

İskandinav Mitolojisi ciltli 28inde çıkıyor, sitede ön sipariş verilebiliyor şu an. Sepetinizdeki kitaplar parça parça mı gelecek yoksa Mitoloji ile birlikte tek seferde mi?

1 Beğeni

Almadan önce benim de kafamda bu soru vardı. 28’inden sonra tek bir kargoda gönderilmesi ihtimaline karşı şu anda okumayı düşünmediğim kitapları sepete ekledim. Tahminim hepsinin beraber gönderileceği yönünde. Tahminim dışında site ile iletişime geçmedim. Farklı bir gelişme olursa bilgilendiririm.

2 Beğeni

İlknokta üzerinden verilen siparişler tek seferde gönderiliyor. Ben o kadar alışveriş yaptım ileri tarihli ön siparişlerde dahil, hiç parçalı sevkiyat olmadı.

2 Beğeni

Ben hep kredi kartı ile alışveriş yaptım. Hiç havale ile yapmadım. Ödemelerde bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Sorun olacağını düşünmüyorum ben şahsen.

2 Beğeni

İki kez havale ile alışveriş yaptım, dekontu mail adreslerine gönderiyorum ödeme onaylanıyor. Bugün önsiparişi kredi kartım olmadığı için havale ile yaptım

2 Beğeni

İlknokta sitesinde banka kartıyla ödeme seçeneğinde sadece garanti bankası mı geçerli?Çünkü bende başka banka kartıyla var ve havale yapmayı bilmiyorum da.

1 Beğeni

Kitapyurdu puanlarıyla NTV Yayınları’nın kitaplarını alıyorum. Abi ben o zamanlar kitap okumuyordum. NTV Yayınları’na bayıldım abi bu kadar özenli ve geniş kadro başka yayınevi var mıymış ya? Keşke kapanmasaydı.

3 Beğeni