Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Brandon Sanderson’un adını niye bu kadar küçük yazmışlar şimdi. Ben Brandon Sanderson olsam Amerika’daki bütün brandaları yakar Akılçelen’e dava açardım sırf bu yüzden.

Bu da mı Akılçelen’e patladı :slight_smile:

Dayanamadım aldım hepsini iki ay daha alışveriş yapmıyacam.35tl indirdim oranı yaparak aldım.

4 Beğeni

Griffith hep kendi hayalleri altında ezilmiş. Tüm dönüm noktalarında olaylar Guts’ın iç çekişmeler yaşamasıyla patlak veriyor.

Spoiler içerir

Mesela Guts “Benim niye bir hedefim yok?” diyip anlamsız bir yolculuğa çıktığında ve “Ben intikam peşinden gidiyorum.” diyip Casca’yı bırakıp gittiğinde.

Guts hep yanlış kararler veriyor. Suçu ben hep onda buldum.

2 Beğeni

7 numarayı daha önce almıştım. Size yaşattıklarım için çok üzgünüm. Belki bu bestenizi kurtarır.

17 Beğeni

Berserk, tamamen iyi veya tamamen kötü bir karakteri olacak kadar basit bir seri değil. Konu dağılmasın diye uzatmamıştım ama uzun uzun tartışılabilir kimin ‘gerçekten’ haklı olduğu :smiley:

André Bonnard - Antik Yunan Uygarlığı

Bonnard’ın Antik Yunan’ı toplumsal yapıdan ekonomik hayata, edebiyatından politikasına kadar her alanda iyi bir şekilde yansıttığı söyleniyor. Batı’nın düşünce yapısının temellerini öğrenebilmek için iyi bir kaynak gibi görünüyor. Şimdilik alışveriş listemde.

4 Beğeni

Ben de Karganın Uçuşu’nu sipariş verdim de daha gelmedi. Şu sıralar kitap okumaktansa çizgi roman okumak istiyorum. Derslerle birlikte daha iyi gidiyor.

1 Beğeni

Aynen çizgi roman okumak biraz daha hafif ve daha az yorucu oluyor ama Karganın Uçusu bir çok roman dan daha yorucu gelebilir ben okurken zorlanmıştım:)

Öyle mi? :confused: Erteleyiş’i attığın pdf’ten okurken sevmiştim. Gerçi hepsi yoktu ama…Neyse yine de şansımı denerim. Okuyamazsam şimdilik bırakırım muhtemelen.

Yok bana biraz agır gelmişti pdf okurken bile siz zorlanmadıysanız o zaman daha iyi çünkü Erteleyiş, Karganın uçusunun iki katı fazlaydı sayfa sayısı :slight_smile:

1 Beğeni

9 Beğeni

Ben de az önce Kitapyurdu’ndan bunları aldım. Selçuk Aydemir’i okurluğuna çok güvendiğim bir arkadaş tavsiye etti, tam bizim yaşımıza göre, doksanlarda çocuk olanlar çok sever demişti.
İthaki bilimkurgu serisini pek sıkı takip etmiyorum ama Yakın’ı çok merak ettim. Amaaa temin süresi 4 gün. :frowning:
Bobo (Serkan Altuniğne) zaten başımın tacı, şu kitap çıksın diye aylardır bekliyorum. Onun da temin süresi 3 iş günü diyor, hayırlısı.

kitapyurdu

11 Beğeni

Bobo mu? :heart_eyes:

Uscuklu yımırta gibi, Huriye adam sevmesi gibi bir kitap!

Aynı kitabı şu an kendime hediye ettirmeye çalışıyorum :rofl:

5 Beğeni

Evvvet! :heart: Yıllar önce iki baskı yapmış ve elbette ki tükenmiş. Onlar da sonunda bize tobrerona sarmalık yeni baskı veriyorlar. :smiley: İki gün falan oldu çıkalı. Umarım hemencecik temin edilir, hemencecik gelir.

4 Beğeni

Kitapyurdu alışverişim Ayn Rand’ın iki kitabı halen stokta gözüküyor bakmak isteyenler için.

9 Beğeni

Erdal hocam kitapların gelince Dünyanın Hikaye Edilişi kitabı için detay ekler misin foruma.

2 Beğeni

Tabiki eklerim. (20 karakter)

1 Beğeni

Kitap Blulutu’ndan Sinan Canan’ın bütün litaplarını topladım, yanında da ilk alışveriş hediyesi geldi :smiley:

6 Beğeni

Girard’ın Kültürün Kökenlerini okumuştum ve diğer kitaplarına da bakarım diyordum, okuduktan sonra yorumlarsanız sevinirim,

dünyanın çehresini değiştiren seyahatleri de sizin mesajınızda görüp merak edip almıştım ve çok sevdim :hugs:

1 Beğeni

*Merakla beklediğim kitaplarım sonunda geldi :smiley:
Alışverişimi Kidegadan yaptım.Salı gecesi sipariş verdiğim kitaplar şimdi elime geçti.

20 Beğeni