Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Akılçelenle yaşanılan süreçten sonra yazarların henüz yazmamış / yazamamış olmalarına hatta yarım bırakacak olsalar bile kızacağımı zannetmiyorum.

Akılçelen gider, bir başkası gelir. Elbet okunur. Önemli olan yazmaları. Yarım hikaye sevmiyorum. Yayınevi başarısız olsa bile gelecekte mutlaka bir şansı olur serilerin ama yazar yazmayınca kötü oluyor. Adam ölse mezardan geri getiremeyeceğiz sonuçta. :sweat_smile:

2 Beğeni

Ben de sevmiyorum yarım kalmasını ama yazmayabilir, “paşa gönlü” bilir :slight_smile: “olmadı bu deyip” devam etmekten vazgeçebilir. Nasıl ki bir iş kolunda çalışmaya başlayıp, “bu iş bana göre değilmiş” diyerek ayrılıyorsak. Yazar da " devamı yok, abiler/ablalar yazdıklarımla idare edin" diyebilir. Hakkıdır.

Gogol’da Ölü Canları yarım bırakmış, yazmış da “delilik” anında yakmış. Ölü Canlar yarım haliyle bile bir klasik olmuş. Kimsenin de Gogol’a “vay sen nasıl yazmazsın” dediğini duymuyorum. Patrick ya da Martin’de “benden bu kadar yazmıyorum” diyebilir.

1 Beğeni

Demesinler… Yani elbette hakları. Onlar da insan sonuçta. Belki de sürekli yazıyorum, yazmıştım, yazacaktım gibi söylemleri sinir bozucu olan. Net olsalar benim kafamda yer etmez mesela. Martin son kitabı bitirebilirse ondan sonra kendisi yazacağım dese de ben beklemiyorum mesela. Yaşını başını almış gelmez zaten devamı. Patrick nispeten daha genç ve sürekli umut dağıtıyor. Yazmıyorum, vaz geçtim ben ticarete atılacağım dese daha iyi olurdu benim için en azından.

Neyse… Şu dolar kaç paraymış ona bakacağım. Mistborn 3.5 atmışsın. Dili basit geldi. Kindle sözlükle yavaş yavaş okurum gibi. :joy:

2 Beğeni

Aslında tam bir Nasrettin hoca durumu gibi “herkesin haklı” olduğu bir durum, yazarın devam kitabını yazamaması,bizlerin o kitabı beklememiz ve beklerken yazara kızgınlığımız.

Bu ara yaşama bakış açısı modülümü "çiçek moduna " aldım :slight_smile: o nedenle Patrick ve Martin’e kızmayarak totem yapıyorum.

Umarım yarım bırakmazlar, Allam allam ne olur kitapları yarım bırakmasınlar…

Amazon bölgesel ayar meselesi yüzünden sıkıntı çıkarır. Kitap indirimi sadece Amerika ve Kanada için geçerli, Kobo magaza veya Google Play tercih edilebilir. Kobo magazada 16-17 TL olması lazım.

Ahahaha. Emaaaan. Sen şimdi yukarıdaki gibi konuşunca bana bir boş vermişlik geldi. :joy: Bir de amazon şifremi bulabilseydim iyiydi. :thinking:

Düzenleme: Bu sorunu bildiğim için adresimi Amerika olarak girmiştim Kindle’da. Yani sorun olmayacak çünkü kindle içindeki mağazadan bakıyorum ve 2.99 $ olarak görünüyor. :sunglasses: Tabii şifremi bulamıyorum… :expressionless: Tipik yaşadığım bir sorun. Şimdi bir yere yazsaydın diyebilirsiniz ama bir yere de yazdım aslında ama o yazdığım yeri de hatırlamıyorum. :joy:

1 Beğeni

Şifre unutanlar, şifrelerine her yerden ulaşmak isteyenler, Dünyanın bütün meşhurları bununla şifrelerini saklıyorlar, İngiltere kralı, rahmetli başkan Kennedy, Taçsız kral Pele,Beckenbauer, kaleci mayer, nadia komanaçi, brigitte bardot ve fenerbahçeli cemil hepsi şifrelerini bu uygulamaya borçlular.

Lastpass web Lastpass Android

2 Beğeni

:joy: Bence hiç gerek yok. Ben böyle şeylere pek güvenmiyorum. Neyse buldum sonunda ama şimdi de e-posta onayı istiyor. Bir de onun şifresini bulabilirsem oldu bu iş. :joy:

2 Beğeni

Alışveriş sırasında vergi eklerse adresteki eyaletinizi değiştirin. Alaska gibi vergi almayan eyalet seçin.

1 Beğeni

Ne demek yazmıyorum sakalından tutup sürüklerim o Patrick’i. Zaten altından buzağı yapıp tapınmama az kaldı.

Eklemedi, acaba nereyi seçtim zamanında? :joy:Teşekkürler. :blush:

1 Beğeni

İlknokta ve N11 alışverişim. İlknokta sipariş verdiğim gün kargoya verdi. Yol kitabını 2 adet eklemişim hemen kargoya verilince düzelttiremedim.

11 Beğeni

Can Yayınları iyidir :slight_smile:

2 Beğeni

Birilerine hediye edersin artık :blush:

2 Beğeni

Ayıp ettin adresini yaz özelden sana hediye edeyim :slight_smile:

6 Beğeni

6 Beğeni

Sağolasın dostum bu cömert teklifin için :slight_smile: ben alsam köşede duracak açıkçası okuyamam çok fazla kitap var elimde :slight_smile:

2 Beğeni

Ufak bir çekiliş yapılsa kimse hayır demez bence. :smiley:

1 Beğeni

Çekilişle uğraşmak istemiyorum hiç :slight_smile: İsteyen varsa özelden yazsın hediyem olur :slight_smile:

Düzenleme: Hediye edildi :slight_smile:

5 Beğeni

Bleach 6, Müfit Özdeş - Son Tiryaki, Isaac Asimov - Sonsuzluğun Sonu.

5 Beğeni