Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Etiket fiyatına göre iyi gelmiş o zaman. 900 küsur bir kitaba sadece ciltli diye 150 tl etiket basmak insafsızlık bence.

2 Beğeni

Kitaplar zaten pahalıydı son 1 aydır sessiz sedasız en az yüzde 10 daha arttı ve evet Metro triloji pahalı. Panama yayınlarının DR ve İdefix’te bazen yüzde 50 indirimleri oluyor acelesi yoksa bence idefix DR yüzde 50 indirim artı kod kullanımı için beklemek mantıklı olur.

3 Beğeni

KY’da 82,50 aldığımda öyleydi. @Agape

3 Beğeni

IDF15EP 100tl’ye 15tl indirim.bu kodu kullanırsan alışverişi de 100tlye tamamlarsan 77tlye geliyor.

Hediye çeki ile alsan tabi daha karlı olur iki kodla.

3 Beğeni

İdefixten 20.yıla özel indirimler ile aldığım kitaplar geldi.
Çarşamba günü akşam aldım perşembe günü kargoya verdiler cuma elime ulaştı gerçekten çok hızlı idi
Kitaplara göre gerçekten büyük bir koliye koymuşlar .tabi koruması için şişme naylon vardı içinde 12 tane ayraç koymuşlar. İdefixten o kadar çok alışveriş yaptım ama ilk defa memnun kaldım

13 Beğeni

Çok teşekkür ederim resimler için gerçekten çok beğendim çok kaliteli bir basın gibi duruyor.Malzeme kalitesi olarak ne diyebilirsiniz peki? Fiyatına göre iyi mi yoksa kalitesiz mi? :smile:

3 Beğeni

Bu ciltleme bu fiyata (150 TL) normal değil elbette. ne yazsam bilemedim.

Alışkanlıkla bu tarz basımlar için ciltli diyoruz ama sert kapak demek daha doğru ifade olur aslında.

Epsilon, pegasus, Alfa’da gördüğümüz sert kapak baskıların bir benzeri. Kolay kolay ciltleme dağılmaz ama bu tarz kapaklar düşme ve ezilmelere karşı biraz hassas.

Örnegin YKY delta ciltli kitapları kadar sağlam olmuyorlar ama genelde biz de yayınevleri ciltli diye bu şekilde basıyor.

5 Beğeni

Bu abimiz normalde araştırmacı gazeteci. Kendisi Çernobil Felaketi yaşandıktan sonra Pripyat’ı ilk ziyaret eden gazeteci diye biliyorum. Seneler sonra turistik olarak açıldığında gitmiş. Tabi bilgi ne kadar doğru bilmiyorum ama konu bana güzel gelince aldım 3 kitabı. Oyunda çok hoşuma gitmişti gerçi.

1 Beğeni

Alper abi yalnız kitapta 3.dünya savaşı 90’larda değil 2010-13 arası bir yılda gerçekleşiyordu.

1 Beğeni

Kafam da SSCB ve Sovyet subayla özdeşleştirme nedeniyle ben yanlış hatırlıyorum demek ki.

2033’te Artyom 20’li yaşlardaydı birtakım anılarını zar zor hatırlıyacak yaştaydı.

1 Beğeni

Evet haklısın, kitaba baktım. Artyom’un yaşı 20’nin üzerindeydi ve yukarıda doğmuştu diyor.

1 Beğeni

Sanırım 2035’te Artyom’un daha önceden dokunmatik bir telefon sahibi olduğu ama bir süre sonra bataryası bittiğindende bahsediyordu.

1 Beğeni

Bu ay harcamayı fazlasıyla abarttım o yüzden es geçiyorum kısa süreliğine,haziranda benim olacaksanız! Özellikle Türk Askeri Kültürü ve Taht Oyunları’nın baskı kalitelerini oldukça merak ediyorum…

8 Beğeni

Kapital Yordam kitaptan diğerleri İdefix kampanyasından.

Telif düşmesi sonrası bence en iyi tekli Sabahattin Ali kitaplarının kapakları Can ve Epsilon yayınevi. Can’ın kapakları 40’ların 50’lerin kitap kapakları gibi, Epsilon’un ise kapak çizimlerini çok beğenmiştim. Kısacası kapak için kitap alınmaz ama zaten okuduğunuz ve sevdiğiniz kitapların farklı baskılarını topluyorsanız neden alınmasın ki

Domingo Akla Yakın serisini @Leingrad arkadaşın okuduğu kitaplar başlığında olan paylaşımında gördüm. @fortknoxt okuma rehberi bu seri için de yapılabilir.

Kapital’in ben de uzun zaman önce aldığım Sol yayınların baskıları var ancak Yordam’ın baskıları hem daha güzel hem de çeviri için olumlu yorumlar var. Uzun zamandır müsait bir zaman alırım diyordum Geçen yıl alsaydım 25-30 TL daha uygun olacaktı, Kitap fiyatları yerinde durmuyor bende daha fazla uzatmayayım dedim. Cahil Filozof ikinci kez almak durumunda kaldım. Kitabı ya birine verdim, getirmedi ya da bir yerlerde unuttum. Can Modern Kont Öderland oyunu ilgimi çekti, okurum diye aldım. Can Kısa klasikleri kitaplığımda farklı baskıları olmasına rağmen seriyi topladığım için aldım.

20 Beğeni

Kısa klasikleri bende alıyorum. Can’ın kapaklarını beğenmedim ama Epsilon güzel👍🏻

Bunlarda benim sonunda gelen Kitapyurdu kargolarım. Ptt en uygun kargo seçeneği olduğu için onu seçtim. Hasar olmasada kargolar baya hırpalanmış ve oldukça geç geldi. Bir sevk merkezine gidiyor bir ayırma merkezine bu kadar iş işlem neden anlamadım :slight_smile: Neyse sıfıra yakın hasarla aldığım ve değişimle uğraşmayacağım için memnun kaldım. Ptt hariç :slight_smile:

Silas Marner ciltli fiyatı oldukça uygun hata olabilir almak isteyen varsa baksın. Halka Dünya serisini hepsi çıkınca alacaktım, KY’da %55-60 civarı indirime girdiği için 2 kitabını aldım. Salih Bozok kitabı bazı arkadaşların sağolsun paylaşımı sonucu ilgimi çekti :thinking: 1984 aynı baskının kırmızı kapaklısı vardı. Ama onu biraz yıprattığım ve çocuklar için düzgün bir tane saklamak istediğim için siyah olanı da aldım. Suç ve Ceza’da elimde düzgün bir baskısının olmasını istediğim için aldım.

23 Beğeni

Salih Bozok kitabını ben nasıl unuttum. Halka Dünya seri toplayacaklar için evet haklısın şuan kitapyurdu çıkan 3 kitap için en uygun fiyatlar orada.

Siyah 1984 görünümü daha güzel sanki ya da komşunun tavuğu şu an bana kaz görünüyor :grinning:

: Nostalji seviyorum ben :slight_smile:

2 Beğeni

Resimde ki narnia setini 90tl ye buldum sizce iyi fiyat mi. 2.el ama fotoğraflarda kondisyonu gayet iyiydi.

Zaten son çıkan oyunun kapak görselinden hazırlamışlar kitabın kapağını :smiley: Metro Exodus diye aratırsanız görebilirsiniz.

Sıfır daha uyguna alırsın gibi gibi KY ve 6.kitap için Eganba sitesine bakabilirsin yada Babil.

@alper Birde adını hatırlamıyorum listemde gene senin yüzünden yabancı yazarın Çanakkale Savaşı gözlemlerini anlatan kitap vardı :slight_smile: Onu da unutma. Evet evet siyah daha güzel :+1:t2: :joy:

2 Beğeni