Son Aldığınız ve Sipariş Listenizdeki Kitaplar

Ben de yarın gelecek kitapları @Ufuk görmeden nasıl paylaşırım diye düşünüyorum. Bana önerdiğin ve almama sebep olduğun kitaplara sayalım bende o kitapları görmemiş ve almamış olacaktım. Sen de iyi ki varsın.

2 Beğeni

Hangi mı ben sorun göremedim :joy:

Orada yanlış öğrenmişim ben cevabını verdim ama içimden “hayır” :joy:

1 Beğeni

Kahrolsun düzenlemeler… :smiley:

2 Beğeni

Hep beni gör :joy: @alper katletmişti dilbilgisini, düzenledi :joy:

2 Beğeni

Ben düzenledim. :stuck_out_tongue: Gizli gizli… Hişt… :shushing_face:

Not: Bazen ben de karıştırıyorum ya. Oluyor yani. Kafa bulanıyor bir noktadan sonra hepsi yanlış gelmeye başlıyor. :smiley:

2 Beğeni

Öyleyse tamam, saygılar :slight_smile: Bugün ki dersimize geçelim :slight_smile: Nasıl düşünceden hızlı düzenleme yapılır :joy:

2 Beğeni

Telefondan yazarken ne yazdığımı çok görmüyorum.

de/da yine iyi @Agape bir ara soyisim isim yanlış yazıyordum neyse ki @mit kimse görmeden düzeltmiş oluyordu.

3 Beğeni

Senin ki telefondan gene iyi :slight_smile:

Ben @Agape ‘den ders alıyorum artık :slight_smile: “Bugün şuraya bir -de -da çizelim” diyor.

3 Beğeni

Telefonda çok kaçıyor gerçekten. Bir de bazen mesaj yazarken kapı çalıyor, telefon çalıyor, o sırada yemek kaynıyor derken çorba oluyor her şey. Geri dönüp bakarım genelde ben o şekilde düzeltiyorum. :smiley: Yoksa her şey patates yahnisine dönerdi. Bir süre ben de bazı yazarların adını yanlış yazmışım. Kimse de dememiş ki “Yahu bu hangi yazar?” :smiley: Kendim kendime dedim ve kontrol ettim. :smiley:

@Ufuk Ders alıyorsun da TDK rahat durmuyor. Her sene yeni bir değişiklik geliyor. :smiley: Komaya girse biri neredeyse on sene sonra uyanınca yazamayacak. :rofl:

3 Beğeni

Sıradakiler Bleach 7 veya One Punch Man 8.

12 kitap 48 lira mi? Sanirim bana kendime verdigim sozu bozduracaksiniz.

1 Beğeni

Ben seni gotururum. :smirk::smirk::smirk::smirk:

1 Beğeni

Ben de böyle böyle yiyorum sözlerimi :smirk: tanesi 4 TL ve halen devam etmekte OkuOku’da.

2 Beğeni

Bende İmarcıyım ama başucuma mesleki kitapları hiç bulaştırmıyorum :smiley:
Hem kat irtifaklı proje taramanın kitabı mı olurmuş :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Sor bir kere açtın mi diye ? :slight_smile: İşte bir gün görevde yükselme falan çıkarsa karşıma hazır bulunsunlar. Herşey kat irtifaklarindan ibaret değillll ahh keşke hepsi o kadar basit olsa. İntikaller, tahsihler… :sob:

2 Beğeni

Ben 12 senedir devlet dairesindeyim, daha görevde yükselme sınavı açtıklarını görmedim. :slight_smile:
Şu müteaahitler için düzgün bağımsız bölüm listesi kılavuzu basılsa yok satar.
Neyse konu dağılıyor.
Ben son zamanlarda hiç alışveriş yapamadığım için Son Aldığım Alışverişlerde kitabım yok.

2 Beğeni

Eksik Sanderson’ları arkadas.com’dan tamamladım. %35 indirim var. Lejyon’un 3.kitabının boyunu görünce keyfim biraz kaçtı ama olsun.

İthakiler ilknokta.com’dan. İki adet Diskdünya kitabı kitapyurdu.com’dan.

Bütün Öyküler, Yirminci Yüzyılda Paris ve Delilik Dağlarında Alfa.com’dan.

Diriltici ve İki Novella BKM’den.

Geriye kalan Lovecraftlar ve Tarihçi, Korku Ağı, Yaylı Bacak Jack, Kurmalı Adam Ukitap üzerinden takasla alındı.

Birkaç tane daha siparişim vardı ama onlar gelmedi. Bayram sonraya kaldı herhalde. :frowning:

32 Beğeni

Enpara hediye kitap kampanyasıyla Kidega alışverişi, bu ay Nazım Hikmet posteri veriyorlar.

12 Beğeni

Tarihci’ye bayilacaksiniz. Kitabin en buyuk sorunu korkunc edisyonu. Lakin gozlerinizi hafif kisip flu bakarak okursaniz goze pek carpmiyorlar:) Tarihci en sevdigim kitaplardan biridir.

1 Beğeni

Ben miyopum zaten. Gözlük kullanmadan önce her yere gözümü kısarak bakıyordum. :smiley:

Tarihçi’yi ben de çok merak ediyorum. Çok övdüler beklentim biraz sönsün okurum. :slight_smile:

1 Beğeni